Skocz do zawartości

Redmi note 8t nie włącza się do fasoota lub recovery po próbie instalacji romu


hlebix

Rekomendowane odpowiedzi

Mam dość bolesny problem, próbowałem zainstalować na redmi note 8t rom miuipolska, oczywiście jako iż jestem debilem to próbowałem w twrp zainstalować wersję dla ginkgo a note 8t to willow. TWRP wyrzuciło komunikat o błędzie, zorientowałem się co jest nie tak, nagle telefon wyłączył się i zaczął mrugać ekranem i wibrować w odstępie co kilka sekund. Próbowałem włączyć fastboota ale telefon tylko mruga ekranem i wibruje, tak samo przy próbie wejścia do recovery. Czy da się to jakoś uratować czy trzeba bawić się w rozbieranie telefonu i odpinanie baterii itp? Teraz jak to piszę to telefon się uspokoił i leży wyłączony ale przy próbie zrobienia czegokolwiek znowu dostaje ataku epilepsji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

kolego i jak poradziłeś sobie z tym problemem bo mam to samo i juz nie mam pomysłu co teraz zrobić jak wejśc chociaż fastboota. szukałem wszędzie rozwiązania i nie znalazłem na XDA jedna osoba ma ten sam problem i brak rozwiazania .naj gorsze jest to ze komputer nie widzi tel przerobiłem kabel usb na edl i nic to nie dało  rozebrałem tel i zrobiłem zworke laptop juz widzi tel ale nie moge wgrac romu po chili miflash sie wyłącza  mam autoryzowane konto mi. i nadal nie moge wgrac romu takie cos wyskakuje 

IMG_20210108_162707.jpg

Edytowane przez popik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 rok później...
  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...