Jump to content

Mi 10T/K30S Ultra - pytania ogólne - watek zbiorczy

ZduneX25
 Share

Recommended Posts

Posiadam od października zeszłego roku Mi 10T Pro, kupiony bezpośrednio w mi-home.

W sieci widziałem już wzmianki o miui 12.5 i o androidzie 11, a u mnie cały czas 12.0.18 i android 10. Czy coś mi się zablokowało czy muszę jeszcze spokojnie czekać?

Posiadam od października zeszłego roku Mi 10T Pro, kupiony bezpośrednio w mi-home.
W sieci widziałem już wzmianki o miui 12.5 i o androidzie 11, a u mnie cały czas 12.0.18 i android 10. Czy coś mi się zablokowało czy muszę jeszcze spokojnie czekać?
Zmień region na Szwajcarię. Na Polskę widać nie dali.

Wysłane z mojego M2007J3SG przy użyciu Tapatalka

Dnia 15.07.2021 o 14:06, pkrasinski napisał:

Zapewne masz wersję global ten z MI w nazwie rom i dopiero teraz wchodzi w aktualizacje. 

• 4 weeks later...

Witam wszystkich !!! Mam pytanie ! Mam xiaomi 10 t pro wszędzie jest informacja w sieci że łowieniem już mieć aktualizacje do wersji android 11 a tu nic ???????

Jest to o tyle istotne że 11 tka nie musi być już połączona z android auto kablem !!!

Czy wiecie coś na temat dystrybucji androida 11 dla ww telefonu ???

Hej, mam takie pytanie... Chcę kupić Xiaomi Mi 10T Pro 256GB i np. w XKOM kosztuje 2700zł taki a na Allegro z Chin (z dostawą do kilkunastu dni) 2050zł. Czy taki zakup telefonu i ten smartfon będzie się czymś różnił oprócz braku gwarancji (nawet na aukcjii na allegro nie ma wzmianki o gwarancji-czyli jej nie mam)? 

Ktoś wie co to za elementy są na obudowie telefonu? Te 8 takich białych prostokątów. Np. lewy górny bok - są 2 takie elementy no i na każdym boku takie coś jest... To są jakieś czujniki czy wzmocnienie obudowy? Ktoś wie? 

Ktoś wie co to za elementy są na obudowie telefonu? Te 8 takich białych prostokątów. Np. lewy górny bok - są 2 takie elementy no i na każdym boku takie coś jest... To są jakieś czujniki czy wzmocnienie obudowy? Ktoś wie? 
Anteny. W obudowach z metalu muszą być wycięcia.