Skocz do zawartości

Mi 10T/K30S Ultra - pytania ogólne - watek zbiorczy


ZduneX25

Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam od października zeszłego roku Mi 10T Pro, kupiony bezpośrednio w mi-home.

W sieci widziałem już wzmianki o miui 12.5 i o androidzie 11, a u mnie cały czas 12.0.18 i android 10. Czy coś mi się zablokowało czy muszę jeszcze spokojnie czekać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam od października zeszłego roku Mi 10T Pro, kupiony bezpośrednio w mi-home.
W sieci widziałem już wzmianki o miui 12.5 i o androidzie 11, a u mnie cały czas 12.0.18 i android 10. Czy coś mi się zablokowało czy muszę jeszcze spokojnie czekać?
Zmień region na Szwajcarię. Na Polskę widać nie dali.

Wysłane z mojego M2007J3SG przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.07.2021 o 14:06, pkrasinski napisał:

Posiadam od października zeszłego roku Mi 10T Pro, kupiony bezpośrednio w mi-home.

W sieci widziałem już wzmianki o miui 12.5 i o androidzie 11, a u mnie cały czas 12.0.18 i android 10. Czy coś mi się zablokowało czy muszę jeszcze spokojnie czekać?

Zapewne masz wersję global ten z MI w nazwie rom i dopiero teraz wchodzi w aktualizacje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam wszystkich !!! Mam pytanie ! Mam xiaomi 10 t pro wszędzie jest informacja w sieci że łowieniem już mieć aktualizacje do wersji android 11 a tu nic ???????

Jest to o tyle istotne że 11 tka nie musi być już połączona z android auto kablem !!!

Czy wiecie coś na temat dystrybucji androida 11 dla ww telefonu ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, mam takie pytanie... Chcę kupić Xiaomi Mi 10T Pro 256GB i np. w XKOM kosztuje 2700zł taki a na Allegro z Chin (z dostawą do kilkunastu dni) 2050zł. Czy taki zakup telefonu i ten smartfon będzie się czymś różnił oprócz braku gwarancji (nawet na aukcjii na allegro nie ma wzmianki o gwarancji-czyli jej nie mam)? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie co to za elementy są na obudowie telefonu? Te 8 takich białych prostokątów. Np. lewy górny bok - są 2 takie elementy no i na każdym boku takie coś jest... To są jakieś czujniki czy wzmocnienie obudowy? Ktoś wie? 
Anteny. W obudowach z metalu muszą być wycięcia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

1. W mi10T gdzie jest opcja zmiany rozdzielczość zdjęcia ? Jest tylko opcja Jakość zdjęcia ...

2. Czy po wgraniu wersji softu MIUI 12.5.12.0(RJDEUXM) przez zmianę regionu na Szwajcaria można zejść z powrotem na niższą i jak to zrobić ponieważ chcę powrócić do  V12.5.8.0.RJDMIXM GLOBAL a wyskakuje komunikat " nie można zweryfikować aktualizacji nie można zainstalować nieoficjalnej pamięci rom" ?

Edytowane przez olijacek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Przepraszam za odkop :)

Obecnie mam upodlony przez xiaomi mi 9T. Czy nadal się opłaca kupować MI 10T telefon? 

Telefon ma już 2 lata, czyli kres aktualizacji. MiuiPolska też pewnie za chwilę zakopie?

Czy 10T nadal daje radę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Można w jakiś sposób sprawdzić czy Mi10T Pro jest nowy? Przymierzałem się do zakupu tego telefonu ale stary jeszcze dawał radę. No i Mi10T Pro się wyprzedał. Jakiś czas temu pojawiły się te telefony na Allegro z opisem że nowe i wysyłką z Chin. Chińczyk zapewnia że nowe, żadne odnowione czy naprawiane. Nie do końca mu wierzyłem. Ale ostatnio pojawił się ten smartfon w polskim sklepie. I tutaj już chyba nie ma mowy o kombinowaniu? Można w ogóle sprawdzić czy już był włączany? Albo po numerze IMEI czy już był sprzedany wcześniej?

Jak wygląda wsparcie dla tego modelu? Wiadomo do kiedy będzie dostawał aktualizacje i jak to będzie wyglądało z romami xiaomi.eu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...