Skocz do zawartości

SMSy nie dochodzą do odbiorcy / PLAY


hans1989

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc, mam problem z odbieraniem smsów, problem jest dość losowy bo "czasem przyjdzie a czasem nie", karta SIM była prewencyjnie wymieniona, nie wiele to pomogło, zasadniczo na wcześniejszym telefonie problem ten nie występował. Może ktoś ma jakąś jakąś radę?  Zasięg jest przeważnie dobry lub bardzo dobry, transmisja danych nie zawsze jest włączona gdyż wychodzę z założenia, że niej jest ona (raczej) potrzebna do poprawnej komunikacji SMS. Korzystam z Textry.

Edytowane przez hans1989
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Witam, podpinam się pod temat z podobnym problemem: używam Messengera zarówno jako komunikatora jak i aplikacji do SMSów. 

- SMSy czasem przychodzą bez kłopotów, a czasem nie docierają - nie znalazłem jakiejś prawidłowości na razie od czego to zależy. sieć Orange (nju)

A dodatkowo:

- Wiadomości z Messengera przychodzą zawsze. Czasem tak jak trzeba pojawiają się od razu, ale zdarza się że wiadomość potrafi wyskoczyć na przykład po 2 godzinach od wysłania. Chyba że akurat włączę messenger żeby coś wysłać to wtedy przychodzi wszystko co było "zaległe" na raz. Miałem podejrzenia, że system ?zamyka? aplikację kiedy jest nieużywana, a co jakiś czas jak się odpali to ściąga wiszące wiadomości. Zmieniłem "oszczędzanie energii -> ustawienia aplikacji w tle" na " [bez ograniczeń], ale problem pozostał. Ma ktoś podobny problem? Nie udało mi się znaleźć rozwiązania. 

Dzięki, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Ja właśnie dziś doświadczyłem czegoś podobnego. Reset telefonu i okazało się że od wczoraj 5 smsow nie wysłanych na czerwono plus 3 razy rozłączyło mnie po 30 sek. Teraz jest okej. A ja bagatelizowałem to jak pisali ze ma problemy z zasięgiem i rozłączaniem w budynkach, jednak mieli racje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...