Skocz do zawartości

Redmi Note 8T - MIUI 12 Polska / Xiaomi.eu stabilne - V12.0.1.0.QCXMIXM - Android 10


mrosi

Rekomendowane odpowiedzi

Wątek poświęcony ostatniej (najświeższej) aktualizacji stabilnego MIUI Polska / Xiaomi.eu dla telefonu Redmi Note 8T (nazwa kodowa: willow).

Link do pobierania ROMu:

https://sourceforge.net/projects/xiaomi-eu-multilang-miui-roms/files/xiaomi.eu/MIUI-STABLE-RELEASES/MIUIv12/xiaomi.eu_multi_HMNote8T_V12.0.1.0.QCXMIXM_v12-10.zip/download

Proszę o merytoryczną dyskusję, związaną ściśle z tematem wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. U mnie po przejściu z Miui 11 na ten rom, system nie wstał. Konieczne było formatowanie danych i postawienie na nowo. Chyba, że trzeba czekać na wgranie romu w TWRP z 15 minut bo ja miałem wrażenie iż u mnie system się zapętlił i przerwałem proces. Potem jednak wgrałem rom na nowo i ponownie nie wystartował tylko wszedł po jakimś czasie do TWRP. Pomogło formatowanie danych.

Edytowane przez vel_diablo
Korekta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

U mnie wszystkie czujniki i hardware działa ok. Magisk, Google Pay, SafetyNet działa bez problemu. Świeżo po instalacji rom śmiga aż miło, po kilku dniach zaczyna widać tu i tam lekkie przycięcia animacji. Zużycie baterii jest na zadowalającym poziomie, może ciut gorzej niż MIUI 11. Na pewno dużo lepiej niż na custom romach (chyba tylko LineageOS i ArrowOS są porównywalne z MIUI 12). Sporo fajnych i nowych funkcji w odniesieniu do 11 za cenę optymalizacji. Również dużo stabilniejsze niż customy, gdzie widać niedopracowanie w pewnych aspektach, pojawiające się niemal we wszystkich romach. Jedyne co wyróżnia custom romy to płynność i responsywność działania systemu. MIUI pod tym względem pokazuje, że urządzenie jednak jest budżetowe i przycina gdzieniegdzie. Customy zasuwają aż miło. Pod względem płynności mogłyby spokojnie konkurować np z Huawei P30, którego wrzuciłem na dno szuflady, bo to gniot straszliwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam RN8 T z Miui 12, Android 10.

Chciałem wgrać rom Xiaomi.eu.

Robiłem to już na innych telefonach więc technicznie raczej ogarnę. 

Pytanie dotyczy tego, czy mając już zainstalowane MIUI 12 wgrywam Xiaomi.eu tak jak dawniej mając MIUI 11? Znalazłem tylko instrukcję instalacji z MIUI 11.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 24.10.2020 o 08:43, mrosi napisał:

Wątek poświęcony ostatniej (najświeższej) aktualizacji stabilnego MIUI Polska / Xiaomi.eu dla telefonu Redmi Note 8T (nazwa kodowa: willow).

Link do pobierania ROMu:

https://sourceforge.net/projects/xiaomi-eu-multilang-miui-roms/files/xiaomi.eu/MIUI-STABLE-RELEASES/MIUIv12/xiaomi.eu_multi_HMNote8T_V12.0.1.0.QCXMIXM_v12-10.zip/download

 

Właśnie chciałem zainstalować soft z linku i psikus.

Error. Screen poniżej.

Zamiast nazwy kodowej "willow" pokazuje, że mam "ginkgo"

Co jest tego przyczyną i czy wiecie gdzie znajdę odpowiedni soft do swojego modelu?

Edit: Czy ten link (REDMI NOTE 8 - a ja mam 8T ) będzie dobry? Wg opisu jest to "ginkgo" : https://sourceforge.net/projects/xiaomi-eu-multilang-miui-roms/files/xiaomi.eu/MIUI-WEEKLY-RELEASES/20.12.9/xiaomi.eu_multi_HMNote8_20.12.9_v12-10.zip/download

błąd.jpg

Edytowane przez mondeoklub
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...