Skocz do zawartości

MIUI 20.10.22


Kacper Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

Włączając obsługę smarthome z paska z przełącznikami a następnie edytując kolejność wyświetlanych urządzeń, po zwinięciu i rozwinięciu paska wszystko wraca jak było (nie zapisuje zmian na dłuższą metę).

Ogólnie w pełni rozumiem, że pierwsza wersja na androidzie 11, jednak overall mam poczucie, że system jest jeszcze niedopracowany i preferuję zostać na androidzie 10. Choć mogę się mylić i to tylko złudne odczucie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 75
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

U mnie na redmi k30 po aktualizacji nie działa gest powrotu do pulpitu a korzystałem z niego najczęściej .. w tej chwili telefon stał się nie do zniesienia :( jak koledzy wcześniej pisali, nie działa równie poprawnie Messenger dymek się wyświetla ale nie można nic odpisać 

Jakieś pomysły ? Dodam jeszcze że gest działa z systemowym launcherem, nie działa z poco launcherem.

Generalnie aktualizacja wg mnie na duży minus niestety :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Bagirski napisał:

Jakieś pomysły ? Dodam jeszcze że gest działa z systemowym launcherem, nie działa z poco launcherem.

I tu prawdopodobnie będzie problem. Niestety nie zależy to od nas.

Xiaomi dodało implementację gestów do... launchera, nie do interfejsu systemu. Stąd zmiana launchera = uwalony gest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Orjon said:

I tu prawdopodobnie będzie problem. Niestety nie zależy to od nas.

Xiaomi dodało implementację gestów do... launchera, nie do interfejsu systemu. Stąd zmiana launchera = uwalony gest.

Ale gesty w lewo prawo (cofnij) działają :/ na wcześniejszej wersji działało wszystko, próbowałem czyszczenie cache , przez trwp dalvik nic nie pomogło :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazlem przyczyne problemow z Gpay, z oknami w ktorych nie mozna nic kliknac, czy problem z polowa ekranu ciemniejszego, okazalo sie, ze po wylaczeniu "dostosuj kontrast" w trybie ciemnym wszystko zaczyna dzialac normalnie. Oczywiscie mowa o nowej wersji Miui omawianej w tym temacie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Moonracker napisał:

w trybie ciemnym, po włączeniu wyszukiwania w kontaktach okno wyszukiwania jest biała a mając ustawiony tryb ciemny litery też są białe wiec nic nie widać.

Wyżej pisałem, w którejś odpowiedzi, że wiemy o problemie. Zobaczymy, czy uda się go rozwiązać czy nie.

2 godziny temu, Ursusc360 napisał:

Znalazlem przyczyne problemow z Gpay, z oknami w ktorych nie mozna nic kliknac, czy problem z polowa ekranu ciemniejszego, okazalo sie, ze po wylaczeniu "dostosuj kontrast" w trybie ciemnym wszystko zaczyna dzialac normalnie. Oczywiscie mowa o nowej wersji Miui omawianej w tym temacie. 

Dostosuj kontrast - w sensie gdzie? czy może chodziło o dostosowanie teł i czcionek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Na MIUI 20.10.15 można było wybrać opcję połączenia słuchawki bluetooth. Po zainstalowaniu MIUI 20.10.20 ta wspaniała funkcja znikła. Czy ktoś wie jak to przywrócić bez schodzenia na 20.10.15?
Załączam plik jak to u mnie wyglądało.97172159a72af31149d4eb0b3478f508.jpg

Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Mam wgraną tą wersję oprogramowania. Miałem dzisiaj 4% baterii, nie chciało mi się iść po ładowarkę, włączyłem Ultraoszczędzanie energii. Po tym fakcie ciągle występuje błąd, mogę dać anuluj albo zgłoś, ale błąd ciągle występuje. Nie mogę wejść u góry w pełny pasek ustawień i wyłączyć tego dziadostwa. Próbowałem w TWRP Wipe Dalvik cache oraz Wipe cache, ale telefon uruchamia się z włączonym Ultraoszczędzaniem energii. Czy ponowna instalacja tej wersji MIUI 20.10.22 może sprawić, że telefon włączy się normalnie, bez ultraoszczędzania energii?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 10/23/2020 at 9:38 PM, Peaceul said:

Mi Note 10

Po aktualizacji GCAM przestał działać...

Zacina się na przetwarzaniu HDR, niezależnie od wersji gcama. Testowałem różne wersje .apk od Fu24 i Urnyx05, czyli te najlepiej działające GCAMY na Mi Note 10.

 

GCAM na MIUI 20.10.22 działa, przepraszam - miałem 20.10.15 :rolleyes:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem.

Używam miui od lat i nigdy nie dzialy sie takie rzeczy jak teraz.

Do rzeczy... 

Kupilem niedawno mi10. Dzisiaj odblokowalem bootloader zgodnie z instrukcja. 

Instaluje twrp, w twrp instaluje miui wybieram reboot po czym przenosi mnie znowu do twrp zamiast bootowac miui. 

Probowalem juz kilku wersji. ciagle to samo. 

Mial ktoś cos podobnego?

Z gory dziekuje za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...