Skocz do zawartości

Etui do POCO X3


BÓLterier

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie szału nie ma z akcesoriami do niego. Przez dużą wyspę aparatów i mocno wystającą, kurz będzie się dostawać. Mam jedno flip case otwierane na bok i wpada tak samo jak w oryginalnym. Szukam innych, najbardziej zależy mi na dosyć cienkim flip case otwieranym pionowo, ale są tylko te z silikonowym uchwytem. Może case z sztywnego plastiku będzie lepszy, choć pamiętam jak wiele lat temu miałem Galaxy S i sztywny case, to też wpadało mnóstwo syfu. Zwykłe casy są wszystkie takie same, silikonowe z wzorkami lub cienki, elastyczny plastik, ewentualnie twardy plastik pokryty skórką. Znowu dać 40zł za jakiegoś Nilkina to trochę sporo, a też nie ma gwarancji, że nie będzie się brudzić. Może folia na przód i tył by była lepsza, tylko nie widziałem takiej na sprzedaż.

Kolega wyżej dał linka do magnetycznego etui z szkłem z dwóch stron, właśnie będę takie zamawiał z ali, za niecałe dwie dyszki. Nie wiem czy warto, ale spróbować można, opinie są dobre, a polscy klienci jak zwykle się "rozpisali", dają * i co najwyżej "ok". :)

Edytowane przez mgcompany
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 5 tygodni później...

Właśnie doszło do mnie etui Nillkin Cristal w wersji ciemniejszej. Jest mega fajne, dużo wygodniejsze niż to dołączane do Poco. Przyciski chodzą lżej, chwyt jest pewniejszy, wydaje się smuklejsze mimo grubszych narożników no i wygląda znacznie lepiej w tym kolorze jak i z matowymi brzegami. Jedyny minus to otwór na aparat, nadal okrągły a nie dopasowany do wystającej wyspy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Dnia 19.01.2021 o 22:05, @GUTEK@ napisał:

Czy ktoś może kupował takie etui - https://www.aliexpress.com/item/1005001778936764.html

Jak z jakością?

Czy wystaje ono po za ekran tak jak dołączane do telefonu? Niestety ciężko znaleźć coś co wystaje, a to jednak dużo daje przy ochronie wyświetlacza.

Przyszło mi etui.

- tył jest sztywny, ale drewno to to nie jest, wygląda na jakąś okleine

- wzór jest w tym wycięty

- jest grube, dobrze chroni aparaty, przyciski głośności dobrze spasowane i łatwo się je naciska, przycisk zasilania jest trochę głęboko ale nie ma problemu z działaniem czytnika

- etui w koło jest gumowe i lekko wystaje po za ekran, jakiś milimetr, więc po naklejenie szyby będzie prawie na styk

IMG_20210211_160715.jpg

IMG_20210211_160721.jpg

IMG_20210211_160729.jpg

IMG_20210211_160736.jpg

IMG_20210211_160750.jpg

IMG_20210211_160801.jpg

IMG_20210211_160805.jpg

IMG_20210211_160824.jpg

IMG_20210211_194941.jpg

IMG_20210211_194950.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wizualnie to nie jest to samo, to jakaś podruba. Na pewno nie będzie tak spasowane jak oryginał. Zamów jeśli chcesz, oczywiście każdy ma wybór. Z mojego doświadczenia napisze że lepiej kupić jedni porządne, niż kilka z których nie będziesz w pełni zadowolony. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mgcompany napisał:

Tak z ciekawości, czym się różni od wizualnie takiego samego z Aliexpress? https://www.aliexpress.com/item/4001122668151.html Bo mam takie do starszych Xiaomi i są tak jak opisuje Zoltan, ale właśnie z Ali za mniej niż dychę.

 

Nie zdziwiłbym się gdyby to było to samo. Jednak proponowałbym brać co co zabezpieczy też ten wystający aparat, na przykład któreś z tych:

https://www.aliexpress.com/item/1005001530031069.html

https://www.aliexpress.com/item/1005001588199864.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, zoltan78 napisał:

Wizualnie to nie jest to samo, to jakaś podruba. Na pewno nie będzie tak spasowane jak oryginał. Zamów jeśli chcesz, oczywiście każdy ma wybór. Z mojego doświadczenia napisze że lepiej kupić jedni porządne, niż kilka z których nie będziesz w pełni zadowolony. 

Nie potrzebuję, tylko tak z ciekawości pytałem. :) Taki, który by mnie zadowolił niestety nie istnieje dla tego telefonu, bo firma iMuca, która robiła sporo cieńsze etui z klapką otwieraną pionowo, już nie istnieje, a przynajmniej nie wydaje nowych produktów. Najbliżej tego jest Mofi, ale oni robią tylko plecki lub otwierane poziomo, co dla mnie jest niezwykle niewygodne.

Xiaomi-redmi-4-przypadku-remdi-uwaga-4x-4x-skrzynki-pokrywa-dla-xiaomi-redmi-redmi-uwaga-4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, mgcompany napisał:

Tak z ciekawości, czym się różni od wizualnie takiego samego z Aliexpress? https://www.aliexpress.com/item/4001122668151.html Bo mam takie do starszych Xiaomi i są tak jak opisuje Zoltan, ale właśnie z Ali za mniej niż dychę.

Wydaje mi się, że powierzchnia nie jest szorstka jak w "Spigen".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Właśnie przyszło etui, solidne i wygląda na mocne. Wcięcie na port USB nie jest na środku ale jest na tyle duże że kabel wchodzi bez problemu.

Przyciski głośności jak i włączenia/wyłączenie działają dobrze. Jest pełna ochrona na aparaty i tutaj jest to wycięte idealnie. Wystaje ponad ekran, bez obaw można położyć smartfon ekranem do dołu.

Polecam to etui tym którzy lubią przezroczyste a ja do takich się zaliczam.

Czekałem 38 dni na towar z Chin co mogę uznać za wynik dobry bo ostatnio to czekałem 56 dni na inny towar.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...

Chciałem zakupić do mojego POCO szkło chroniące aparat z tyłu. Ktore lepsze, to?: SZKŁO na aparat obiektyw do Xiaomi Poco X3 NFC | Szkło hartowane \ Szkło na obiektyw Xiaomi \ Xiaomi Poco X3 NFC | (case.pl) To szkło jest chyba z zakrzywionymi krawędziami, bardziej zakrywa obiektywy. Czy może to?: Szkło na aparat 3mk Hybrid Glass Lens Protection dla Xiaomi Poco X3 / NFC Pancernik.eu To drugie zakrywa tylko płaską część. No  i ogólnie czy lepsze hartowane, czy hybrydowe. Hybrydowe chyba bardziej podatne na zarysowania, więc może nie być dobre na obiektyw. No i dodatkowo takie pytanie, czy mając szkło na obiektywach aparatu, można założyć bez problemu takie etui, które chroni też aparat?: https://www.izigsm.pl/sklep-pokrowiec-do-xiaomi-poco-x3-pro-id14864467.html

Edytowane przez Marioosz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zgodzę się mam szkło na aparat tylko mały problem szczegół mam wycięcie na lampę błyskową 

19 godzin temu, pawel188 napisał:

odradzam szkło na aparat jak w nocy zrobisz zdjęcie z lampą to ci prześwietli zdjęcie co do etui to tak można sam tak miałem  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witajcie. Widzę ze temat zbiorczy już jest, więc zapytam :P Może polecicie do Poco x3 pro coś "z klapką". Ale bez zamykania na magnes. Doświadczenia z tym rodzajem zamknięcia mam kiepskie zwzgl na wykonywaną pracę... i tony "mikro opiłków metalu" lepiących się i walających później po całym telefonie ( w przypadku poprzednich telefonów jakich używałem ) . Mam obecnie case'a z cam shieldem ( taka zasuwana "klapka" ) , ale jest kompletnie niewygodny dla mnie. Fajnie by też było jak by etui było na tyle dobrze skrojone żeby wyspa z aparatami była jednak mimo wszystko trochę schowana... i nie wystawała na zewnątrz. Wiem... wymagania jak u króla z kosmosu... ale może komuś coś w tym stylu właśnie się przewinęło przez "palce" :P z góry dzięki za propozycje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...