Skocz do zawartości

MIUI 20.10.15


Kacper Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, amoniakx napisał:

Xiaomi 9 SE

Po aktualizacji takie problemy. 

Do tej pory robiłam na bieżąco aktualizacje i nie było żadnych problemów. Pobranie na nowo aktualizacje i instalowanie jeszcze raz nie pomogło, a co chodzi? 

1. Screen tak wygląda ekran jak nacisnę "ustawienia" 

2. Po przesunięcie w lewo (tutaj jest problem z panelem notatnik etc...) 

Problem jest gdzieś w twoim cache. Musisz zrobic wipe dalvik/cache i usunąć folder /data/system/package_cache.

1 godzinę temu, Rychu1910 napisał:

Druga sprawa, po aktualizacji przestały mi działać dymki czatu na Messengerze (wątpię żeby była to wina nowej wersji samej aplikacji, bo przed aktualizacją romu wszystko działało.)

Dymki czatu to kwestia Messengera, nie działaja chyba na 11-stce.

1 godzinę temu, Foe napisał:

Po instalacji do wersji 20.10.15 (Android 11), Magisk nie działa.

Oczywiście ani w wersji 20.04 (to wersja dla Androida 10) ale niestety również w wersji 21 (dla Androida 11) - po zainstalowaniu z poziomu TWRP - telefon uruchamia się do Bootloadera.

Spróbuj wgrać jeszcze Magisk canary. On powinien działać.

1 godzinę temu, Foe napisał:

P.S. Czy wiadomo, czy na Mi 9T/Redmi K20/davinci jeszcze w ten weekend pojawi się ROM 20.10.15/16 - czy raczej się nie spodziewać?  

Wątpię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.10.2020 o 12:32, Foe napisał:
Mi Note 10/Mi CC 9 Pro/tucana Po instalacji do wersji 20.10.15 (Android 11), Magisk nie działa.

P.S. Czy wiadomo, czy na Mi 9T/Redmi K20/davinci jeszcze w ten weekend pojawi się ROM 20.10.15/16 - czy raczej się nie spodziewać?  

Znajdź na xda i wypróbuj Magisk-debug. Po jego instalacji z Magisk Managera instaluje się Magisk 21. Działa to na customach z Androidem 11, przynajmniej na Mi 9. Sam Magisk 21 na nich nie działa.  

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, antykat napisał:

Działa to na customach z Androidem 11, przynajmniej na Mi 9. Sam Magisk 21 na nich nie działa. 

Przy flashowaniu musi być magisk debug, odpalasz system, restart do recovery i instalujesz 21, działa...

 

1.Na poprzedniej becie było idealnie, a na tej jakoś dziwnie często rozłącza mi VoWiFi, restart telefonu pomaga. Czy zostały zmienione jakieś ustawienia modemu? 

2. Przy instalacji na czysto nowej,  jak i poprzedniej bety, klikam przywróć z chmury google, niestety 1 aplikacja nie przywraca się, jest to google chrome, przy próbie pobrania z google play,  klikam zainstaluj, pomyśli i znowu jest przycisk zainstaluj. Działa tylko chrome beta, canary (czyszczenie sklepu play nie pomaga). Pytanie czy to może być wina bety, czy poprostu uszkodzony backup?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, fk4mil napisał:

1.Na poprzedniej becie było idealnie, a na tej jakoś dziwnie często rozłącza mi VoWiFi, restart telefonu pomaga. Czy zostały zmienione jakieś ustawienia modemu? 

Jeśli były to nie przez nas

16 minut temu, fk4mil napisał:

2. Przy instalacji na czysto nowej,  jak i poprzedniej bety, klikam przywróć z chmury google, niestety 1 aplikacja nie przywraca się, jest to google chrome, przy próbie pobrania z google play,  klikam zainstaluj, pomyśli i znowu jest przycisk zainstaluj. Działa tylko chrome beta, canary (czyszczenie sklepu play nie pomaga). Pytanie czy to może być wina bety, czy poprostu uszkodzony backup?

Chyba chrome się w ogóle nie przywraca. Wiem że wczoraj tester K20 na Androidzie 11 miał ten problem ale jakoś go rozwiązał, jak - nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...