Jump to content

Xiaomi Mi 10T / Mi 10T Pro - Official MIUI Stable ROM

Recommended Posts

15 godzin temu, ZjemCiKolege napisał:

@Pan_Adrian

To już jest pytanie do google, bo to za ich sprawką nie działa to w zewnętrznych launcherach :)

Masz jakieś źródło na potwierdzenie? Gesty pełnoekranowe w MIUI nie mają za wiele wspólnego z działaniem Gooogle, ponieważ implementowane są w nakładkę, nie w sam system. Zwróć uwagę, że na czystym Androidzie działa to zdecydowanie inaczej. Jeżeli się mylę, wyprowadź mnie z błędu. 

• 3 weeks later...
20 minut temu, KuChar napisał:

Instalował już nie o ktoś?

Wysłane z mojego M2007J3SY przy użyciu Tapatalka

Raczej nie uzyskasz odpowiedzi zadając takie pytanie. Sam przeczytaj co napisałeś.

• Like 1
3 godziny temu, KuChar napisał:

Instalowałem. Działa podobnie jak poprzednik. Z tego co zauważyłem, to naprawili problem z niedziałającymi gestami, przy włączonej szufladzie aplikacji w systemowym launcherze. ;)

9 godzin temu, KuChar napisał:

Ja, można powiedzieć działa jak poprzednia wersja. Poprawione gesty przy włączonej "szufladzie aplikacji" i kilka mniejszych błędów,

• 4 weeks later...
4 godziny temu, Pejott23 napisał:

Ściągam zobaczymy czy coś się zmieniło:-D

Nic się nie zmieniło. :) Niektórzy mówili, że system lepiej zarządzał RAMem, ale tego też nie zauważyłem. U mnie jedyna różnica polegała na tym, że za pomocą Activity Launcher mogłem aktywować dymki czatów, co wcześniej nie działało. 

Dnia 30.04.2021 o 21:05, Pan_Adrian napisał:

Nic się nie zmieniło. :) Niektórzy mówili, że system lepiej zarządzał RAMem, ale tego też nie zauważyłem. U mnie jedyna różnica polegała na tym, że za pomocą Activity Launcher mogłem aktywować dymki czatów, co wcześniej nie działało. 

A mógłbyś powiedzieć który ściągnąć ten activity launcher żeby te dymki działały bo nie powiem denerwują nie działające...