Skocz do zawartości

Xiaomi Mi 10T / Mi 10T Pro - Official MIUI Stable ROM


pkonrad

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy wiecie ale MI10 i MI10 pro otrzymały aktualizacje do androida 13.

W dniu 25.03.2023 o 17:41, eljot napisał(a):

Nie jesteś sam. ;) 

Mi ściągnął na regionie Czechy i Polska.

Xiaomi w najnowszym wydaniu mmiui14 ponownie nie zaktualizowalo sterownikow do grafy

Edytowane przez magg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MIUI14 zresetowała ustawienia baterii. Teraz pokazuje 4500mha co przekłada się na czas działania telefonu.

Większych będów póki co brak.

Brakuje tłumaczenia na pl w bezpieczeństwo i tryb alarmowy "emergency alarm"

Nowe foldery pokazują ilość powiadomień ale globalnie tj łącznie ze wszystkich aplikacji co jest bez sensu bo i tak trzeba wejść w folder by sprawdzić w której apce jest powiadomienie 🤦‍♂️ Nie można zmieniać układu folderów.

Bateria trzyma dłużej co wynika z uwagi na wstępie.

Siatka ikon dostępna na defaultowym theme.

Generalnie można instalować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"MIUI14 zresetowała ustawienia baterii. Teraz pokazuje 4500mha co przekłada się na czas działania telefonu.

Brakuje tłumaczenia na pl w bezpieczeństwo i tryb alarmowy "emergency alarm"

 

Nie potwierdzam, kolego magg co to za firmware sobie wgrałeś?

Edytowane przez huzar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W dniu 31.03.2023 o 19:22, huzar napisał(a):

"MIUI14 zresetowała ustawienia baterii. Teraz pokazuje 4500mha co przekłada się na czas działania telefonu.

Brakuje tłumaczenia na pl w bezpieczeństwo i tryb alarmowy "emergency alarm"

 

Nie potwierdzam, kolego magg co to za firmware sobie wgrałeś?

Klasyka, 14.0.1

Na MIUI13 po załadowania baterii na maksa pokazywał 4200/4300 natomiast na MIUI 14 po załadowaniu do maksimum pokazuje 4500 z hakiem. Max jaki widziałem chyba na MIUI 11 i 12 to ~4600 choć bateria to 5000mha.

Brak tłumaczenia jak najbardziej występuje. Zrzuty ekranu poniżej.

 

Screenshot_2023-04-02-15-54-48-784_com.android.updater-edit.jpg

 

Screenshot_2023-04-02-15-55-21-800_com.android.settings-edit.jpg

IMG_20230402_160704.jpg

Edytowane przez magg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś wyskoczyła mi aktualizacja na regionie Szwajcaria do wersji V14.0.1.0.SJDMIXM.

Miałem prawie pustą baterię. Po naładowaniu do około 90 procent i próbie aktualizacji okazało się, że ona zginęła. Jakieś pierwsze próby dla wersji global ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.04.2023 o 14:46, huzar napisał(a):

Widzę, że masz jednak inny soft niż klasyczny 14.0.1. Albo to to jakaś wczesna wersja, albo kwestia dziwnych ustawień, nie wiem... 

Co ty gadasz? To zwykła 14.0.10, ta sama którą ma kolega klr2727. Wskoczyła na regionie Polska w dniu w którym napisałem wiadomość. Aż się zaskoczyłem, że tak szybko w stosunku do chińskiej wersji. 

W dniu 3.04.2023 o 19:08, kophew napisał(a):

Dziś wyskoczyła mi aktualizacja na regionie Szwajcaria do wersji V14.0.1.0.SJDMIXM.

Miałem prawie pustą baterię. Po naładowaniu do około 90 procent i próbie aktualizacji okazało się, że ona zginęła. Jakieś pierwsze próby dla wersji global ?

Wisi na stronie

https://xiaomifirmwareupdater.com/miui/apollo/stable beta/V14.0.1.0.SJDMIXM/

Edytowane przez magg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, magg napisał(a):

Co ty gadasz? To zwykła 14.0.10, ta sama którą ma kolega klr2727. Wskoczyła na oraz w dniu w którym napisałem wiadomość. Aż się zaskoczylem, że tak szybko w stosunku do chińskiej wersji. 

Wisi na stronie

https://xiaomifirmwareupdater.com/miui/apollo/stable beta/V14.0.1.0.SJDMIXM/

Jednak te fw różnią się, te same screeny:

Screenshot_2023-04-06-19-30-44-686_com.android.updater.thumb.jpg.ac7d181e801a830e547ead417097611b.jpg

Screenshot_2023-04-06-19-29-42-228_com.google.android.cellbroadcastreceiver.thumb.jpg.ada4d909835768340fad1126d221bf87.jpg

Screenshot_2023-04-06-19-26-34-055_com.android.settings.thumb.jpg.de8953f81554922823bfb6c71aa79e3b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
W dniu 3.07.2023 o 21:14, Elemypo18 napisał(a):

Jeśli chodzi o nowe wersje (czytaj: nowe lub poprawione funkcjonalności) nakładki MIUI to raczej pewne. Może jeszcze będą poprawki bezpieczeństwa.

Od dawna niczego nowego i tak nie było a za moment (obstawiam jesień 2023) ogłasza koniec wsparcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.07.2023 o 14:58, magg napisał(a):

Od dawna niczego nowego i tak nie było a za moment (obstawiam jesień 2023) ogłasza koniec wsparcia.

Ogólnie rzecz biorąc jesienią minie 3 lata od premiery. Wtedy nie obiecywali miui14 (choć na A12), zatem i tak jestem zadowolony. Smartfon działa bez zarzutu już 2,5 roku. Żadnych awarii czy dziwnych zachowań. Jedyne co zauważyłem to lekkie zużycie baterii. Na początku, przy 100% naładowaniu baterii, tzw. ultra oszczędzanie pokazywało ok. 96 godzin podtrzymania smartfona. Teraz, po naładowaniu baterii do pełna, pokazuje 85 godzin. Reszta działa jak na początku użytkowania. Płynnie, bez przycinek i w całym zakresie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie sprawdzałem przez update tylko na stronie. Z uwagi na obowiązki przeoczyłem aktualizację z 5 lipca 2023, nie instalowałem jej i nie testowałem. Z informacji na stronie wynika, że to stable. Recovery and Fastboot do ściągnięcia. Poniżej screen i link

https://xiaomifirmwareupdater.com/miui/apollo/

Screenshot_2023-07-26-19-48-05-694_com.android.chrome-edit.thumb.jpg.e8fc531178ff2d191d1270b54095e7c5.jpg

Edytowane przez magg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello,

The MIUI 14 version 14.0.3.0.SJDEUXM is being rolled out for Xiaomi Mi 10T / Pro has been pushed via OTA for the selected users. Share your feedback based on your user experience.

Important Points:
The Update will be through OTA only.
If you are not getting the update, it is recommended to wait for its Public release.
Downloading ROM and updating manually via the Updater app won’t work.
ROM will be released to the Public after successful previews of the Beta Stable ROM.

Bug Reporting:
If you are facing any issue/bug you can report Via Feedback App from Settings. Please check featured posts about bug reports before reporting a bug, It might be reported already.

Please Make sure to reboot your device once if you are facing any issues. Might be reboot will solve the issue. Search, if the same issue has been reported already.

Za: https://new.c.mi.com/global/post/617569

  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.07.2023 o 16:34, PanBambaryla napisał(a):

Hello,

The MIUI 14 version 14.0.3.0.SJDEUXM is being rolled out for Xiaomi Mi 10T / Pro has been pushed via OTA for the selected users. Share your feedback based on your user experience.

Important Points:
The Update will be through OTA only.
If you are not getting the update, it is recommended to wait for its Public release.
Downloading ROM and updating manually via the Updater app won’t work.
ROM will be released to the Public after successful previews of the Beta Stable ROM.

Bug Reporting:
If you are facing any issue/bug you can report Via Feedback App from Settings. Please check featured posts about bug reports before reporting a bug, It might be reported already.

Please Make sure to reboot your device once if you are facing any issues. Might be reboot will solve the issue. Search, if the same issue has been reported already.

Za: https://new.c.mi.com/global/post/617569

Spróbuję to ściągnąć i zainstalować. 14.3 EU

Ech, potwierdzam, że nie da się zainstalować z pliku - nie działa :(

Edytowane przez magg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, patrikos23 napisał(a):

Zmiana regionu na Szwajcarię również nic nie daje. Zazwyczaj było to rozwiązanie dla wersji EU 

Czechy, Niemcy, Szwajcaria... Wycofali update najprawdopodobniej z powodu błędów. To będzie chyba ostatni update więc lepiej by nic nie spieprzyli.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
W dniu 9.09.2023 o 12:29, Kacper Skrzypek napisał(a):

Tego nie wiem. Formalnie Mi 10T powinien być wspierany do października...

Zastanawialem się nad zakupem nowej baterii. Ostatnio zauważyłem, że schodzi w oczach. Szybki install AIDA64 i...3300 z 5000 mAh przy 100% naładowania. Szok. Sprawdzałem chyba w maju i było to 4300 z hakiem. Nie wiem co się stało, co może być powodem takiej degradacji baterii. Zresztą gdzie można kupić oryginalna baterię? Wszyscy piszą, że oryginał a jak jest w praktyce wszyscy wiemy.

Zapomniany problem z oszczędzaniem, bo nie mam ładowarki powrócił. Czas szykować kasę na nowy model. Dobrze że Xiaomi zmieniło politykę aktualizacji systemu do 4 androidów i 5 lat wsparcia bezpieczeństwa.

Domyśliłem się, że po tak długim czasie wydadzą ostatni update na zakończenie wsparcia. Szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...