Skocz do zawartości

Xiaomi Mi 10T / Mi 10T Pro - Official MIUI Stable ROM


pkonrad

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
14 godzin temu, Kacper Skrzypek napisał(a):

No nie bardzo ma co pokazać, bo V13.0.10.0.SJDEUXM to nadal partial release. W OTA nie widzi aktualizacji, więc trzeba próbować szczęścia i próbować aktualizować ręcznie z linku.

Hej 

Tak, domyśliłem się ale mi na różnych regionach wyskakiwała aktualizacja. Kolega eljot raczej nie chce wgrywać firmware ręcznie stąd szukam przyczyny. Może nie ma EEA?

U mnie 10-ka zainstalowała się bez problemów. Za chwilę wyjdzie 11-ka więc może warto poczekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.12.2022 o 13:58, PanBambaryla napisał(a):

A to, że jest już wersja 13.0.11.0.SJDEUXM zauważyliście?

https://xiaomifirmwareupdater.com/miui/apollo/stable/V13.0.11.0.SJDEUXM/

Tak. Łatki bezpieczeństwa z października jak w 13.0.10? Dziwne.

Chyba niczego nowego się nie spodziewamy w tym telefonie i czas zacząć się rozglądać za nowym. Dramatem jest polityka tej firmy, 50 modeli i marne wsparcie.

Edytowane przez magg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
2 godziny temu, PrezesASR2 napisał(a):

Nie ma co dramatyzować, właśnie wyszła aktualizacja 13.0.12, z grudniowymi poprawkami a jest zapowiedziane miui 14 z androidem 13, jak na telefon wprowadzony w 2020 to jest nieźle 😉

Jakiś link [do aktualizacji 13.0.12]?

Edytowane przez PanBambaryla
Uszczegółowienie pytania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.01.2023 o 22:16, eljot napisał(a):

Wiecie, a ja dalej na 13.0.09, region Szwajcaria. 

Jakim cudem?

V13.0.12.0.SJDEUXM z poprawkami z grudnia. Finally.

MIUI 14 będzie ale bez andka 13

W dniu 9.01.2023 o 13:46, PrezesASR2 napisał(a):

Nie ma co dramatyzować, właśnie wyszła aktualizacja 13.0.12, z grudniowymi poprawkami a jest zapowiedziane miui 14 z androidem 13, jak na telefon wprowadzony w 2020 to jest nieźle 😉

Jakieś info? MIUI 14 tak ale bez A13. Tel powinien go dostać, Xiaomi tak organizuje premiery by tel. mial krótszy support. A11, 12 i 13 a i tak uważam, że tel powinno być mniej za to z 5letnim supportem.

Btw mogłoby Xiaomi w końcu zrobić update sterowników do układu graficznego album udostępnić apke do aktualizacji. Wkurzająca firma.

W dniu 9.01.2023 o 14:12, PanBambaryla napisał(a):

Jakiś link?

Do update czy info ws MIUI 14?

Edytowane przez magg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Jednak problem z większym użyciem baterii okazał się tylko w przypadku używania nawigacji, dwa razy przez to rozładował mi się w pracy co nigdy nie miało wcześniej miejsca, zwykle wracałem do mieszkania przynajmniej z 30-oma procentami. 

Tymczasowo używam bezprzewodowego chińskiego wyświetlacza do android auto i problem nie występuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wiesz co telefon ma już swoje lata i bateria ma coraz mniejszą pojemność więc widzę że bateria szybciej spada i nie trzyma tak jak rok temu.

Swoją drogą pojawiła się już miły 14 na chińskim romie obstawiam że za dwa miesiące powinienem się pojawić na eea i mam nadzieję że będzie pozbawiona błędów bo to pewnie będzie ostatnia aktualizacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.03.2023 o 18:41, PrezesASR2 napisał(a):

Mój ma dopiero rok także bateria jeszcze powinna być ok, accubattery pokazuje 95 %

Poza tym zrobiłem reset do fabrycznych ustawień co nie przyniosło oczekiwanych skutków

Ale za to sytuację poprawiło wgranie ponownie romu przez miflash

Przerabiałem to, wgrania na nowo pomagało.

Ciekawe jak będzie z MIUI 14.

Edytowane przez magg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.03.2023 o 05:27, klr2727 napisał(a):

Właśnie wleciało mi update nowe, region Polska 

Screenshot_2023-03-23-06-26-36-773_com.android.updater.jpg

Jestem zawiedziony ilością zmian w porównaniu do wersji chińskiej.

Zniknęła siatka ikon, teraz można ją zmienić tylko przez zmiane motywu. Dorzucili app vault czyli pasek informacyjny 😡 kolejny śmieć którego nie można odinstalować. Dodano rozszerzenie pamięci o 2, 3 i 5 GB.

Reszta zmian jest ogólnie znana jak nowy pasek wyszukiwania (historia) czy ikony na pulpicie.

Jeśli chodzi o działanie to dam znać po kilku dniach i 20 restartach.

Edytowane przez magg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...