Skocz do zawartości

Xiaomi Mi 10T / Mi 10T Pro - Official MIUI Stable ROM


pkonrad

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 10.06.2022 o 19:13, magg napisał:

Wywaliło antyvira AVG jest tylko Avast. Brak tapet crystalizacja, bateria bez zmian, gorsza responsywnosc systemu, zdaje się, że obniżyli taktowanie m.in. GPU (gry zaczęły klatkowac). Brak aktualizacji sterowników OpenGL i Vulcan. Obiecanych widgetow brak.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.06.2022 o 15:21, radier napisał:

Zawsze była opcja wybierz paczkę aktualizacji a teraz w 13.0.6.0 tego nie ma więc co zrobić żeby zainstalować ten 13.0.7.0 ? pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PanBambaryla R tyczy się androida w wersji 11, który nie będzie już rozwijany. Teraz wszystkie nowe ROMy będą miały początkową literę S, która to wskazuje, iż ROM ten zbudowany jest na Androidzie w wersji 12. 

1 godzinę temu, PanBambaryla napisał:

Dlaczego to urządzenie jest totalnie olane przez producenta?

Nierozumem tego stwierdzenia. Dostajesz aktualizację nowej bazy systemu i piszesz, że producent olewa dany model 🤪 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, zoltan78 napisał:

Nierozumem tego stwierdzenia. Dostajesz aktualizację nowej bazy systemu i piszesz, że producent olewa dany model 🤪 

Czy mam przez to rozumieć, że mam spróbować sobie zainstalować S na R i będzie działać?

EDIT: Rzeczywiście, przełączenie regionu na Szwajcarie odpaliło mi aktualizację. Nie byłem świadom, że tak to działa czyli  R na S. Byłem przekonany, że nazwa jest zakodowana i stała dla danego urządzenia, niezależnie od wersji firmware - czyli wedle mojej wiedzy były to 2 różne urządzenia. Dzięki!

Edytowane przez PanBambaryla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak działają aktualizacje, nowe nakładają się na starsze wersje.
Tylko przy dużych aktualizacjach jak np podwyższenie wersji Androida, po aktualizacji jeśli system będzie dziwnie pracował trza się liczyć z wykonaniem przywrócenia do ustawień fabrycznych.

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Zbieram się za wgranie tego, natomiast zrobiła mi się cegła przy wipe, bo usunęło mi wszystko, recovery, system, nawet fastboot i wszelkie inne tryby, innymi słowy to telefon nie włącza się, nie reaguje na kombinację przycisków, a lapek nie wykrywa połączenia przez ADB. :P Jakieś pomysły, jak mogę to naprawić? ^^ Kiedyś miałem podobny problem i naprawiłem to bez rozbierania telefonu, ale kompletnie nie pamiętam jak. xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest nowa wersja 13.0.9.0 pilot. Opóźniona o miesiąc ale jest. Na razie tylko wkurzający błąd w ikonce ustawienia pokazuje powiadomienie "1" co wkurza.

Edit. Naprawiłem zmieniając na inny region

Wróciła możliwość ręcznego ustawiania trybu ciemnego dla poszczególnych aplikacji. To plus.

Bateria chyba bez zmien choć nie mam pewności aktualizowalem aplikacje apk co moze mieć wpływ.

Edytowane przez magg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Netoper napisał:

Najczęściej korzysta się ze Szwajcarii
Tylko że to pilot, więc nie wszyscy tą aktualizację zobaczą.

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka


 

13.0.8.0 wskoczyła mi chyba na regionie Irlandia. Zobaczymy czy się pokaże. 

Na marginesie to dobra aktualizacja. W moim odczuciu wzrosła szybkość działania. Szczególnie to widać podczas instalacji aplikacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, migjed napisał:

Na jakim regionie wskakuje ta aktualizacja 13.0.9.0?

Zaloguj się na konto Xiaomi i przestaw region na Szwajcarię czy tam UK. Powinno zaskoczyć.

16 minut temu, migjed napisał:

13.0.8.0 wskoczyła mi chyba na regionie Irlandia. Zobaczymy czy się pokaże. 

Na marginesie to dobra aktualizacja. W moim odczuciu wzrosła szybkość działania. Szczególnie to widać podczas instalacji aplikacji.

Dopiero na 13.8 wskakujesz??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, magg napisał:

Bez zalogowania na konto Xiaomi nie wyskoczy ci powiadomienie o wcześniejszych wersjach.

Wersja 13.0.8 pokazała się bez logowania do konta Xiaomi. 

Najważniejsze, że wreszcie uporali się z zarządzaniem "innymi danymi" i już ten zasób nie rośnie jak oszalały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...