Skocz do zawartości

Xiaomi Mi 10T / Mi 10T Pro - Official MIUI Stable ROM


pkonrad

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Junioryo napisał:

12.5.9 region Wielka Brytania

I jak wrażenia?

3 godziny temu, grizzly napisał:

Zaktualizował mi się do 9 dziś w nocy. Region Szwajcaria, jetstem w beta.

I czo? I czo? Jakieś nowości? Po 9c bateria lepiej 3ma za to jest problem ze sparowaniem HP przez BT. Kolega może sprawdzić czy w trybie ciemnym działa "automatycznie dostosuj text i tło". Dzięki.

IMG_20211122_104104_557.jpg

Edytowane przez magg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Od kiedy wróciłem na globala nie mogę uruchomić płatności zbliżeniowych, jest też problem z netflixem, nie jest kompatybilny z moim urządzeniem... Jest na to jakiś sposób? Bootloader odblokowany, na wersjach tygodniowych xiaomi.eu wszystko działało, poza aparatem oczywiście... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Szanowni koledzy, pomocy. Kupiłem właśnie Mi 10T, który miał soft v12.0.18.0 QJDEUXM. Telefon na żadnym regionie nie chciał mi pobrać nic nowszego. Poprzez menu w telefonie (wybierz paczkę aktualizacji) wgrałem v12.0.19.0 QJDEUXM (poprawki bezpieczeństwa z 12'2020). Na tej wersji również nie pobiera nic nowszego. Próby ręcznego wgrania v12.1.2.0 RJDEUXM (czyli jak się nie mylę pierwszej wersji Androida 11) jak również kolejnych kończą się komunikatem "Nie można zweryfikować... Nie można flashować tej stabilnej pamięci ROM". Jak mogę oficjalnie dostać/wgrać nowszego Androida? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xiaomi wyłączyło możliwość aktualizacji z Androida 10 na 11 za pomocą oficjalnego aktualizatora ze względu na jakieś ich problemy z WhatsAppem (prawdopodobnie chodzi o funkcję Czyszczenie WhatsAppa w Panelu sterowania, która nie widzi żadnych plików).

Aktualnie jedyna możliwość, żebyś zaktualizował do 11-stki, to odblokowanie bootloadera, ściągnięcie odpowiedniej paczki pod tryb Fastboot, rozpakowanie jej i wgranie przez MiFlash.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja też od kilku dni przesiadłem się na mi 10t i zabawna historia bo w starym redmi note 8 pro mam nowsze oprogramowanie niż w mi 10t. Ale do rzeczy, czy w takim razie w przypadku aktualnie zakupionych mi 10t trzeba czekać na aktualizację ota do miui 13 i androida 12, czy Xiaomi ma inne plany? Ostatni raz bawiłem się z xiaomi.eu gdy jeszcze było wsparcie dla redmi note 8 pro, a obecnie nie chciałbym robić tego z mi 10t.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wieczorem przestawiłem region ze Szwajcarii na Wielką Brytanię i dziś około południa dostałem aktualizację do 12.5.10 (bezpośrednio z 12.0.19).

Myślę że zbiegło to się z dopisaniem mnie do programu beta bo teraz spróbowałem zainstalować 12.5.11 z pliku i poszło.

Edytowane przez rychu-dom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...