Skocz do zawartości

Xiaomi Mi 10T / Mi 10T Pro - Official MIUI Stable ROM


pkonrad

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, zoltan78 napisał:

Zasięg 5G to zależy od sieci i miejsca, w którym się znajdujesz. Przy słabym połączeniu telefon sam przełączy się na niższa prędkość sieci. 

Chodzi o to, że jestem cały czas w zasięgu sieci 5G i przez 6 miesięcy nie było żadnego problemu (mieszkam w Warszawie, sieć Plus).

Edytowane przez Staszek_16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, magg napisał:

Może wyłączyłeś 5g celem oszczędzania baterii? Sprawdź te opcje. 

To nie to. Też jestem w zasięgu sieci Plus. Gdzieś tak do lipca 2021 r. było 5G. Po którejś aktualizacji znikło. Też myślałem, że to kwestia ustawień. Przetrząsnąłem wszystkie miejsca w ustawieniach i nic. Reset też nie pomógł. Obecnie mam wersję 12.5.7. ROM-u (RJDEUXM) i pokazuje LTE+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Elemypo18 napisał:

To nie to. Też jestem w zasięgu sieci Plus. Gdzieś tak do lipca 2021 r. było 5G. Po którejś aktualizacji znikło. Też myślałem, że to kwestia ustawień. Przetrząsnąłem wszystkie miejsca w ustawieniach i nic. Reset też nie pomógł. Obecnie mam wersję 12.5.7. ROM-u (RJDEUXM) i pokazuje LTE+

To witaj w klubie :) zastanawiam się nad instalacja Xiaomi.eu, żeby sprawdzić czy to wina softu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Elemypo18 napisał:

To nie to. Też jestem w zasięgu sieci Plus. Gdzieś tak do lipca 2021 r. było 5G. Po którejś aktualizacji znikło. Też myślałem, że to kwestia ustawień. Przetrząsnąłem wszystkie miejsca w ustawieniach i nic. Reset też nie pomógł. Obecnie mam wersję 12.5.7. ROM-u (RJDEUXM) i pokazuje LTE+

Nie pomogę, jako foliarz wylaczam 5G gdzie się tylko da. 😅

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Netoper napisał:

Plus jako jedyny nadaje te pseudo 5G na paśmie 2600, a nie każdy fon z 5G obsługuje to pasmo.

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
 

Mi 10T Pro obsługuje 2600 MHz. Mi jak i koledze Elemypo18 działało, ale po którejś aktualizacji przestało (w lipcu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no to jasne, bo nie wnikałem w specyfikację jakie pasma konkretnie Wasze fony mają, jak wywaliło po aktualizacji to coś zostało przeoczone, może właśnie to że nietypowe pasmo to zostało pominięte/przeoczone przez programistów.

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, huzar napisał:

Czy jesteś pewny, że masz abonament Plusa z którego wynika, że możesz korzystać z 5G?

Tak, przez 6-7 miesięcy działało bez zarzutu i nic nie zmieniałem w abonamencie. 

Na stronie Plusha jest wymieniony Mi 10T pro. Wiecie może co oznacza dopisek DS?

Screenshot_2021-10-20-18-34-49-451_com.android.chrome.jpg

Edytowane przez Staszek_16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wracając do tematu tego forum nadmienię, że poprzez ustawienie regionu na Wielką Brytanię udało mi się zrobić pierwszy przeskok z 12.5.5 na 12.5.6 a następnie kolejny do 12.5.7. Potwierdzam poprawę działania czujnika zbliżeniowego (bez uwag)  i wykorzystania baterii - dzisiaj mija 2 dni korzystania, jak co dzień, i wciąż mam 25%. Pojawiła się wspomniana opcja w Dodatkowych ustawieniach pod nazwą Rozszerzenie pamięci (o 3GB), co wskazywałoby na to, że jest to wersja Enhanced. Ja tę opcję wyłączyłem, uznając, że wbudowane 8GB RAM wystarczy mi do normalnej pracy.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.11.2021 o 20:11, PanBambaryla napisał:

Wracając do tematu tego forum nadmienię, że poprzez ustawienie regionu na Wielką Brytanię udało mi się zrobić pierwszy przeskok z 12.5.5 na 12.5.6 a następnie kolejny do 12.5.7. Potwierdzam poprawę działania czujnika zbliżeniowego (bez uwag)  i wykorzystania baterii - dzisiaj mija 2 dni korzystania, jak co dzień, i wciąż mam 25%. Pojawiła się wspomniana opcja w Dodatkowych ustawieniach pod nazwą Rozszerzenie pamięci (o 3GB), co wskazywałoby na to, że jest to wersja Enhanced. Ja tę opcję wyłączyłem, uznając, że wbudowane 8GB RAM wystarczy mi do normalnej pracy.

Szwajcaria puki co 12.5.6.0 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.11.2021 o 20:27, wenazyr napisał:

W Mi 10T od samego początku mam bardzo słabe wibracje (przy połączeniach przychodzących) napiszcie czy u Was jest podobnie czy po prostu trafiłem na taki egzemplarz ?

W xiaomi to nigdy wibracje nie były jakieś mocne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, PanBambaryla napisał:

Koledzy!

Piszcie, czy jesteście w programie beta oraz jeśli nie, to na jakim regionie można pobrać aktualizację - bo rzucając takie hasło robi się tylko szum informacyjny...

Raczej beta .. Ja od samego początku pobieram z regionu Szwajcaria i mam 12.5.6 ... 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, PanBambaryla napisał:

Koledzy!

Piszcie, czy jesteście w programie beta oraz jeśli nie, to na jakim regionie można pobrać aktualizację - bo rzucając takie hasło robi się tylko szum informacyjny...

Sorki. Nie jestem w programie beta testów. Dzieje się info jakie otrzymałem :) Jest EU 12.5.9z latkami na 01.10 (skandal) i ludzie zachwalaja. Jak numierze link to podrzucę. 

7 godzin temu, PanBambaryla napisał:

O tym akurat też pisałem, że na regionie Wielka Brytania możesz pociągnąć 12.5.7 (nie-beta). Spróbuj.

Na oficjalnych serwerach od dawna jest 12.5.7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...