Skocz do zawartości

Xiaomi Mi 10T / Mi 10T Pro - Official MIUI Stable ROM


pkonrad

Rekomendowane odpowiedzi

Powoli zaczynam się zastanawiać czy to na pewno wina softu, w Redmi Note 4x był taki myk, że Xiaomi do tego samego modelu dawało od różnych dostawców czujniki zbliżeniowe, wyświetlacze i.t.d i jedni mieli takie problemy a inni nie w zależności od kogo mieli dany element, więc i tutaj może jest podobnie, bo u mnie podobnie jak u PanaBanbaryły żadnych problemów i na wersji 12.5.4 i na 12.5.5 nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, PanBambaryla napisał:

Kolego, podaj numer kompilacji po tej aktualizacji - bo wielu z nas ma już 12.5.5 i nie wiemy, czy chodzi o coś innego.

Numer wersji to 12.5.6.0 :) Pojawiła się aktualizacja przy regionie Szwajcaria. Jest to Enhanced Edition.

Tutam macie link 3 Gb  recovery: https://bigota.d.miui.com/V12.5.6.0.RJDEUXM/miui_APOLLOEEAGlobal_V12.5.6.0.RJDEUXM_240c6e381e_11.0.zip  

Screenshot_2021-09-30-12-38-19-456_com.android.updater.jpg

Edytowane przez Lewus_PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem większa responsywność całego systemu.

Jest hucznie zapowiadana opcja "rozszerzenie pamięci" w ustawieniach dodatkowych

Z najważniejszych jak dla mnie zmian, czujnik zbliżeniowy zaczął pracować wręcz idealnie. Ciągle miałem problem z gasnącym i włączającym się samoistnie ekranem podczas połączeń. Testuję już w różnych sytuacjach przez parę godzin i problem ani razu nie wystąpił. Zwróćcie uwagę i dajcie znać czy u was również nastąpiła poprawa.  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, huzar napisał:

Panie Lewus_PL, czy przypadkiem 12.5.6.0 to nie jest wersja beta dla testerów programu Mi Pilot?

Na zagranicznej stronie "https://adimorahblog.com/enhanced-edition-of-miui-12-5-arrives-in-europe-for-the-xiaomi-mi-10t-pro/" znalazłem informację, że jest to wersja stable beta dla testerów. Po ściągnięciu w takim razie paczki dla zwykłych użytkowników oraz instalacji prawdopodobnie wyskoczy błąd. Proszę o sprawdzenie poprzez instalator paczki z poziomu ustawień. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.09.2021 o 16:07, huzar napisał:

Panie Lewus_PL, czy przypadkiem 12.5.6.0 to nie jest wersja beta dla testerów programu Mi Pilot?

Możesz dołączyć w każdej chwili

https://c.mi.com/thread-3719103-1-0.html

Btw ja mam problem z czujnikiem zbliżeniowym.

I ciekawostkat

Enter the calling application.

Dial the code * # * # 8106 # * # *
Done!
That easy? Yes, it's that simple. To deactivate it, you just have to do the process again and that's it.

Learn how to easily activate the hidden mode of maximum performance of the GPU in your Xiaomi.

Full power stealth mode will make your Xiaomi GPU fly

Edytowane przez magg
Dopisania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.10.2021 o 17:32, grizzly napisał:

Ten kod nic u mnie nie robi

Można przyspieszyc używanie nowego romu nie będąc beta testerem. Sciągamy dwa pliki: V12.5.5.0 RJDEUXM i V12.5.6.0 RJDEUXM. Nastepnie uruchamiamy MIUI Updater i w ustawieniach naciskamy kilka razy logo MIUI, aby aktywować zaawansowane opcje. Po naciśnięciu trzech kropek wybieramy pakiet aktualizacji, który jest już na siajomim tj. V12.5.5.0 RJDEUXM. ROM zostanie odszyfrowany po czym wyskoczy prośba o ponowne uruchomienie tel w celu aktualizacji. NIE potwierdzamy tylko przechodzimy do wewnętrznego menedżera plików MIUI w którym znajdują się nasze 2 romy. Wybieramy V12.5.5.0 RJDEUXM, tj ten który wybraliśmy do aktualizacji i zmieniany jego nazwę. Wystarczy usunąć lub dodać kilka znaków. Następnie zmieniamy nazwę V12.5.6.0 RJDEUXM na V12.5.5.0.RJDEUXM i wracamy do aktualizatora, który wciąż czeka na restart. Dajemy resa. Ponieważ aktualizator myśli, że ma do zaktualizowania oprogramowanie inne niż beta aktualizacja działa bez komunikatu o błędzie.

Wszystko robocie na własne ryzyko.

Edytowane przez magg
Poprawa błędów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, grizzly napisał:

@magg mam ten rom, myślałem że kod dotyczy czujnika

Ja nadal czekam. Zapisałem się do programu pilot mimo to nowego romu brak.

KOd miał aktywować zegary i tym samym przyspieszyc komórkę.

46 minut temu, Netoper napisał:

Czyżby chińczaki przeoczyli weryfikację zawartości pliku...

Wysłane z mojego Poco X3 przy użyciu Tapatalka
 

Jestem za granicą, nie mogę sobie pozwolić na uceglenie narzędzia pracy ale ponoć działa.

Edytowane przez magg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wreszcie mam ze Szwajcarii MIUI Global 12.5.6.0 (RJDEUXM) Stabilna czyli wersja Enhanced. Powiem tak, nie widać żadnych zmian, aktualizacja zabezpieczeń stan na 2021-09-01. Czujnik zbliżeniowy bez zmian, czyli... lipa (chyba że coś trzeba dodatkowo ustawić) Może odrobinę szybciej działa system, (ale to może być złudzenie) inaczej jakoś działa system haptyczny - wibracje). Jeszcze nie wiem jak bateria, jak pamięć (atomowa ha ha) będzie teraz działać - zobaczymy, ale generalnie nic praktycznie ta  wersja Enhanced nie wnosi, a szkoda.🤔

Edytowane przez huzar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, huzar napisał:

No wreszcie mam ze Szwajcarii MIUI Global 12.5.6.0 (RJDEUXM) Stabilna czyli wersja Enhanced. Powiem tak, nie widać żadnych zmian, aktualizacja zabezpieczeń stan na 2021-09-01. Czujnik zbliżeniowy bez zmian, czyli... lipa (chyba że coś trzeba dodatkowo ustawić) Może odrobinę szybciej działa system, (ale to może być złudzenie) inaczej jakoś działa system haptyczny - wibracje). Jeszcze nie wiem jak bateria, jak pamięć (atomowa ha ha) będzie teraz działać - zobaczymy, ale generalnie nic praktycznie ta  wersja Enhanced nie wnosi, a szkoda.🤔

Bo to chyba nie wersja enhanced. Czujnika jeszcze nie sprawdzałem, system chodzi tak samo. Haptyka? Nie zwróciłem uwagi na inne działanie. Bateria u mnie gorzej ale z tym należy zaczekac lub porobić kilka rzędów lub zainstalować świeża wersję, tj 3gb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta wersja została wycofana, ale macie changelog:

MIUI12.5 Enhanced
Swift performance. More life between the charges.
Focused algorithms: Our new algorithms will dynamically allocate system resources based on specific scenes, ensuring smooth experience on all models.
Atomized memory: Ultra-fine memory management mechanism will make RAM usage more efficient.
Liquid storage: New sensitive storage mechanisms will keep your system vibrant and responsive as time goes by.
Smart balance: Core system improvements allow your device to make the best of the flagship hardware specs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, radier napisał:

Ta wersja została wycofana, ale macie changelog:

MIUI12.5 Enhanced
Swift performance. More life between the charges.
Focused algorithms: Our new algorithms will dynamically allocate system resources based on specific scenes, ensuring smooth experience on all models.
Atomized memory: Ultra-fine memory management mechanism will make RAM usage more efficient.
Liquid storage: New sensitive storage mechanisms will keep your system vibrant and responsive as time goes by.
Smart balance: Core system improvements allow your device to make the best of the flagship hardware specs.

U mnie wisi 12.5.6. Ludki piszą, ze w UK jest 12.5.7.

Wczoraj robiłem update i raz pokazywał changlog jak ten przypięty ss a raz enhanced. Ostatecznie ściągnął non_enhanced.

Screenshot_2021-10-12-16-10-57-038_com.android.updater.jpg

Edytowane przez magg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problemy związane z brakiem ikony Spotify na pasku statusu oraz bugującego się odtwarzacza multimediów Spotify po wyłączeniu aplikacji wciąż nie naprawione. Przeczekam 168 godzin, odblokuje bootloader, wgram najnowsze MIUI Polska, mam nadzieję, że na tym sofcie nie ma takich problemów.

Edytowane przez UchEk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Lewus_PL napisał:

Faktycznie, zmieniłem region na Wielka brytania i zasysa 12.5.7.0

Na chwilę mi pokazał 12.5.7 jednak przy próbie ściągnięcia komunikat zniknął i dalej widzę na 12.5.6. Zgłaszano w 12.5.6 problemy z baterią które to naprawiono w 12.5.7. W porównaniu 12.5.5 do 12.5.6 rzeczywiście bateria schodzi szybciej w nowym romie. Mam nadzieję, że siajomi nie zaczyna przygody z powolnym uśmiercaniem telefonu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, FromWP napisał:

Na 100% masz samsungowy motyw.

Zmieniłem motyw i pojawia się tylko logo MIUI, więc to było to. Od 6 lat używam telefonów Xiaomi (w tym różnych motywów) i to była pierwsza taka sytuacja.

Jak wygląda u Was sytuacja z 5G? U mnie przez pierwsze półrocze działało bez zarzutów i przestało działać od lipca. Najpierw przeskakiwało między 4G/5G (bez transferu danych) aż finalnie 5G zniknęło z listy sieci. Wskoczyło mi dzisiaj 12.5.7 i dalej niestety tylko LTE+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...