Skocz do zawartości

Xiaomi Mi 10T / Mi 10T Pro - Official MIUI Stable ROM


pkonrad

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ostatnie MIUI 12.5.1 u mnie działa fatalnie, znaczne pogorszenie jakości rozmów losowo raz dobra słyszalność a raz dźwięk faluje, trzeba się rozłączyć i jeszcze raz połączyć żeby się poprawiło jakby VoLTE zawodziło (T-Mobile).
Też mam takie wrażenie ale zasięg Orange

Wysłane z mojego M2007J3SG przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.07.2021 o 09:11, Kacper Skrzypek napisał:

Witam. To czyli jak ściągnę i zainstaluje to będzie działać czy nie bo napisane że niewydane na Polskę? I jak coś to czym się różnią te 2 linki? Dzięki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaktualizował się do wersji MIUI 12.5.3 (RJSEUXM) ale dalej Android Auto nie łączy się po Wi-Fi tylko po kabelku. Aktualizacje pobrał z regionu Szwajcaria.

PS: Udało się problem rozwiązać. W ustawieniach AA trzeba było włączyć dane mobilne i śmiga

Edytowane przez Catkiller
Aktualizacja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

MIUI Global EEA V12.5.4.0.RJDEUXM - Niewydane w regionach Francja, Niemcy, Polska

Cytat

System
Nowe: Reakcja na gesty jest teraz natychmiastowa.
Nowe: Dzięki 20-krotnie większej mocy renderowania, nie istnieją prawie żadne ograniczenia tego, co możesz zobaczyć na ekranie.
Nowe: Dzięki dostosowaniu do modelu urządzenia, każdy telefon stanie się szybszy po aktualizacji.
Zoptymalizowano: Zaktualizowano Pakiet Bezpieczeństwa Android do lipca 2021 r. Zwiększono bezpieczeństwo systemu.
Zoptymalizowano: MIUI stał się jaśniejszy, szybszy i bardziej wytrzymały.

https://bigota.d.miui.com/V12.5.4.0.RJDEUXM/miui_APOLLOEEAGlobal_V12.5.4.0.RJDEUXM_451a2324af_11.0.zip

MIUI Global V12.5.2.0.RJDMIXM Ten sam changelog

https://bigota.d.miui.com/V12.5.2.0.RJDMIXM/miui_APOLLOGlobal_V12.5.2.0.RJDMIXM_d573addb51_11.0.zip

Edytowane przez Kacper Skrzypek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, 

Posiadam telefon Mi10T pro zakupiony w grudniu 2020, niestety zauważyłem że do tej pory jest w wersji Android 10 QKQ1.200419.002 oraz MIUI Global 12.0.18 (stan aktualizacji zabezpieczeń 2020-12-01)

Do tej pory telefon nie pytał o aktualizację a gdy chcę mu wymusić "pobierz najnowszy pakiet" to pobiera wciąż tą samą wersję która jest obecnie. Po aktualizacji i restarcie telefonu bez zmian. Robiłem już już standardowy reset ustawień do "fabryki" jak i przez "wipe". Bez zmian :( 

Jakieś sugestie? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.08.2021 o 22:08, Kacper Skrzypek napisał:

Zmiana regionu na inny niż Polska, np. Szwajcaria.

Czy można bez obaw wrócić do wcześniejszej wersji eea np z 12.5.5 do 12.5.2 wgrywając ściągnięty rom ok 3GB przez magiczne trzy kropeczki tj aktualizacje telefonu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Kacper Skrzypek napisał:

W niektórych przypadkach się da, ale aktualizator poinformuje o tym, że konieczne jest wyczyszczenie danych, po prostu będzie reset do fabrycznych. Możesz sprawdzić.

Ufff dziękuję za odpowiedź. 12.5.5 to nieporozumienie. Poprzednio miałem mi note 10 i bateria trzymała mniej więcej 9 min 1% po aktualizacji optymalizującej czas wydłużył się do ok 12 min. Na mi10t pro 1% schodzi po ok 4 max 5 minutach użytkowania. Jestem zniesmaczony. Dlatego też chce wrócić do wcześniejszej wersji i sprawdzić jak zachowuje się telefon. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.08.2021 o 16:41, patrikos23 napisał:

Ja z tego samego powodu wróciłem do xiaomi.eu.  Bateria i niedopracowany czujnik zbliżeniowy to jakieś nieporozumienie na globalu

Niestety nie mam kompa by odblokować bootloader. Zostaje global. Potwierdzam problem z czujnikiem, wifi nie łączy, trzeba usuwać zapamiętana sieć, nie działa automatycznie dopasuj text I tło w trybie ciemnym. Bateria nieporozumienie. BTW Dolby Atmos nie ma w tym telefonie. 

Edytowane przez magg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok udało mi się wrócić do wersji 12.5.4. Bateria dalej dramat (ktoś wie jak wyłączyć cyfrowa równowagę??), tryb ciemny - automatycznie dostosuj tekst i tlo działa tylko po przełączeniu. Wracając do wcześniejszej sekcji miui cofa zmianę. Wifi dalej nie łączy po przyjściu do danwj lokacji, trzeba zapominij sieć i wpisywać hasło na nowo. W Google Play można było ustawić dźwięk powiadomienia o nowej aktualizacji oraz po zainstalowaniu. Obecnie tej opcji brak. No i równie ważne, nie mogę odinstalować niektórych aplikacji np YouTube, Google One etc. choć wcześniej była taka możliwość. Może zmiana launchera na Alpha coś zmieni. Jakieś sugestie? 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, magg napisał:

Ok udało mi się wrócić do wersji 12.5.4. Bateria dalej dramat... [...]

Czyli problem u Ciebie jest zupełnie innej natury, niż wersja software. U mnie po aktualizacji do 12.5.4 i później 12.5.5 - wszystko działa jak należy i bez odczuwalnych negatywnych zmian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, PanBambaryla napisał:

Czyli problem u Ciebie jest zupełnie innej natury, niż wersja software. U mnie po aktualizacji do 12.5.4 i później 12.5.5 - wszystko działa jak należy i bez odczuwalnych negatywnych zmian.

Po otwarciu pudełka przeszły dwie lub nawet trzy aktualizacje. Downgrade z 12.5.5 na 12.5.4 przeszło ale problemy nadal występują. Nie wiem jak tel działał na wcześniejszych wersjach miui. Po updated czyściłem wipe po 5razy, nadal są błędy. Wejdź w tryb ciemny i sprawdź czy tekst i tło nie wraca do wcześniejszych ustawień. ATMOS szumnie zapowiadany w 10t pro nie występuje, tak wyczytałem na jednym z portali. Baterie porównywałem do tej z mi note 10. 12.5.5 a 12.5.4 tak samo szybko schodzi. Dramat. Wifi nie łączy, wychodziłem z budynku wielokrotnie sieć widzi, łączy ale pokazuje "brak internetu".

Natomiast udało mi się znaleźć rozwiązanie dźwiękowych komunikatów sklepu Play. Wchodząc w informacje o aplikacji należy przestawić w Powiadomienia->zezwol na odtwarzanie dźwięku.

Czy stable beta 12.5.5 to już enhanced edition??

 

Edytowane przez magg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...