Skocz do zawartości

Xiaomi Mi 10T / Mi 10T Pro - Official MIUI Stable ROM


pkonrad

Rekomendowane odpowiedzi

15 godzin temu, ZjemCiKolege napisał:

@Pan_Adrian

To już jest pytanie do google, bo to za ich sprawką nie działa to w zewnętrznych launcherach :)

 

Masz jakieś źródło na potwierdzenie? Gesty pełnoekranowe w MIUI nie mają za wiele wspólnego z działaniem Gooogle, ponieważ implementowane są w nakładkę, nie w sam system. Zwróć uwagę, że na czystym Androidzie działa to zdecydowanie inaczej. Jeżeli się mylę, wyprowadź mnie z błędu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
3 godziny temu, KuChar napisał:

 


Instalował już nie o ktoś?

Wysłane z mojego M2007J3SY przy użyciu Tapatalka

 

 

Instalowałem. Działa podobnie jak poprzednik. Z tego co zauważyłem, to naprawili problem z niedziałającymi gestami, przy włączonej szufladzie aplikacji w systemowym launcherze. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
4 godziny temu, Pejott23 napisał:

Ściągam zobaczymy czy coś się zmieniło:-D

Nic się nie zmieniło. :) Niektórzy mówili, że system lepiej zarządzał RAMem, ale tego też nie zauważyłem. U mnie jedyna różnica polegała na tym, że za pomocą Activity Launcher mogłem aktywować dymki czatów, co wcześniej nie działało. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.04.2021 o 21:05, Pan_Adrian napisał:

Nic się nie zmieniło. :) Niektórzy mówili, że system lepiej zarządzał RAMem, ale tego też nie zauważyłem. U mnie jedyna różnica polegała na tym, że za pomocą Activity Launcher mogłem aktywować dymki czatów, co wcześniej nie działało. 

A mógłbyś powiedzieć który ściągnąć ten activity launcher żeby te dymki działały bo nie powiem denerwują nie działające...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy na najnowszej wersji stable działa Wam poprawnie nagrywanie ekranu? U mnie niby nagrywa i zakańcza nagrywanie, ale nie zapisuje nagrywanego pliku.
Wygląda tak jak by aplikacja nie miała uprawnień do zapisywania choć w żaden sposób o tym nie informuje.
Co czwartku byłem jeszcze na becie i tam działało to dobrze.

Tapatalknięte przy użyciu MI 10T PRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Jedras87 napisał:

Witam jaki jest aktualny soft w mi 10t pro? U mnie jest 12.0.18 z aktualizacja zabezpieczeń z grudnia 2020. Uważam że to słabo że tak rzadko wychodzą aktualizacje, no chyba że u mnie z jakiegoś powodu się nie aktualizuje

Jedras87 poczytaj wyżej.

 

Czy wiecie kiedy Xiaomi zamierza na ten smartfon wydać MIUI 12.5 (EEA)??? jakaś data chociaż w przybliżeniu. Z tego, co słyszałem miało być do końca kwietnia a tu mamy Maj i nic.

Edytowane przez wenazyr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie dobrze by było, żeby pojawiła się sktualizacja z zabezpieczeniami. Ale nigdzie nie mogę się dowiedzieć czy takie wogole wychodzą. 
Wystarczy, że ze zrozumieniem przeczytasz zawartość tego wątku a nie skarżysz się, aby ktoś Ci przygotował gotowca...


  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Jedras87 napisał:

Narazie dobrze by było, żeby pojawiła się sktualizacja z zabezpieczeniami. Ale nigdzie nie mogę się dowiedzieć czy takie wogole wychodzą. 

co? 
Przeciez wychodzą. A jak nie ma OTA to mozesz sobie zip pobrac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.05.2021 o 21:56, wenazyr napisał:

Czy wiecie kiedy Xiaomi zamierza na ten smartfon wydać MIUI 12.5 (EEA)??? jakaś data chociaż w przybliżeniu. Z tego, co słyszałem miało być do końca kwietnia a tu mamy Maj i nic.

tutaj sprawdź

https://xiaomifirmwareupdater.com/miui/apollo/

jak widać wyszło stable na china pod koniec kwietnia także wyszło. terminy zwykle są na china. A reszta  świata zgaduje i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już pretensje należą się Xiaomi, które nie udostępnia w wielu przypadkach od razu aktualizacji na polski region. Zmień go na jakikolwiek inny, np. Szwajcarię, i aktualizacja wyskoczy. Ale i tak będzie to to samo co OTA, które publikujemy z linków w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, PanBambaryla napisał:

Czy musiałeś coś kombinować z regionami i jesteś w Polsce czy trochę dalej?

Jeśli nie ma Cię w programie beta testerów, to na żadnym regionie nie znajdziesz aktualizacji. Nawet pobranie pliku zip nie ma sensu gdyż zakończy się niepowodzeniem. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ForEverYou76 napisał:

Witam, jeśli jest ktoś zainteresowany MIUI 12.5 można pobrać od wczoraj z regionu Szwajcaria. Pozdrawiam

Niestety, dla użytkownika, który nie jest zapisany do programu testów - nie działa. Sprawdzone po sieci WiFi oraz Internecie komórkowym, zarówno dla regionu Polska jak i  Szwajcaria. Wydanie EEA.

Edytowane przez PanBambaryla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...