Skocz do zawartości

Xiaomi Mi 10T / Mi 10T Pro - Official MIUI Stable ROM


pkonrad

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mi 10T / Pro - Global EEA Stable ROM

MIUI V12.0.13.0.QJDEUXM

Pełna paczka
https://bigota.d.miui.com/V12.0.13.0.QJDEUXM/miui_APOLLOEEAGlobal_V12.0.13.0.QJDEUXM_45c42ff803_10.0.zip

OTA V12.0.10.0.QJDEUXM
https://bigota.d.miui.com/V12.0.13.0.QJDEUXM/miui-blockota-apollo_eea_global-V12.0.10.0.QJDEUXM-V12.0.13.0.QJDEUXM-4093acaff9-10.0.zip

(brak OTA z V12.0.11.0.QJDEUXM - tylko pełna paczka)

Poprawki bezpieczeństwa z listopada 2020 roku.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MIUI Global V12.0.8.0.QJDMIXM

pełna paczka
https://bigota.d.miui.com/V12.0.8.0.QJDMIXM/miui_APOLLOGlobal_V12.0.8.0.QJDMIXM_c8052ebd0d_10.0.zip

fastboot
https://bigota.d.miui.com/V12.0.8.0.QJDMIXM/apollo_global_images_V12.0.8.0.QJDMIXM_20201127.0000.00_10.0_global_7b36f2b6c4.tgz

Brak OTA z V12.0.6.0.QJDMIXM, V12.0.7.0.QJDMIXM (dziwne...)

Changelog

Inne ulepszenia i optymalizacje
Zoptymalizowano: Sygnał sieci komórkowej w niektórych regionach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pytanie mam. Ktoś podpowie jak wgrać na ten rom Netflix? Ten co jest wbudowany wyrzuca do sklepu Play o aktualizację, której nie można pobrać bo nie jest na nasz region. A gdy próbowałem użyć opcji Sai to niby wgrywa ale Netflix po uruchomieniu się wyłącza. Ktoś to ogarnął?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
11 minut temu, pampersowy napisał:

Patrzyłem na oficjalnej stronie to nie ma jeszcze nic.

To oficjalny ROM, a link z prowadzi do serwera Xiaomi. Na stronie zazwyczaj informacje o nowych ROMach są zamieszczane z opóźnienie.

Jeśli Twój smartfon nie widzi jeszcze tej aktualizacji przez OTA, możesz bardzo prosty sposób zainstalować ją ręcznie. W dziale Toturiale jest napisane jak to zrobić: https://miuipolska.pl/forum/topic/51615-aktualizacja-oficjalnego-romu-z-pliku-przez-systemowy-updater/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

To który jest najnowszy? I pytanie tą paczka z końcówką.zip można wgrać z poziomu telefonu ?pytam bo jestem świeżym posiadaczem 10T. 

Jeszcze jedno pytanie czy jak wgram Androida 11 to można później wgrać 10? Jeśli tak to jak ?

Edytowane przez Pejott23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 1.03.2021 o 17:06, Pan_Adrian napisał:

Panowie, moje pytanie brzmi, czy tym sposobem mogę zrobić dowgrade? Chcę wrócić z Androida 11 do Androida 10, bo na "11" nie działają gesty pełnoekranowe. Bootloader zablokowany.

To chyba mam inny telefon używam a11 na eu od momentu pojawienia i nie mam ani jednego problemu :) więc pewnie używasz jakiegoś innego launchera, które na a11 nie działają i działać nie będą  :)

Edytowane przez ZjemCiKolege
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zaktualizowałem do androida 11 oraz MIUI 12.1.2 EU (przełączyłem na Szwajcarię i poszło), gesty działają, wszystko inne tak jak działało tak działa czyli nadal ekran potrafi się rozjaśnić w trakcie rozmowy i można coś sobie niechcący przełączyć lub wyłączyć, pilot nadal przestawia po dwa kanały i pogłaśnia o dwa stopnie nie o jeden :) NIC NIE POPRAWILI, zepsuć też chyba nie udało im się zepsuć nic, bo jak na razie nie zauważyłem po prostu jak było tak jest tylko z wyższym numerkiem no i oczywiście zabezpieczenia androida ze Stycznia 2021 r.

Edytowane przez wenazyr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.03.2021 o 17:52, ZjemCiKolege napisał:

To chyba mam inny telefon używam a11 na eu od momentu pojawienia i nie mam ani jednego problemu :) więc pewnie używasz jakiegoś innego launchera, które na a11 nie działają i działać nie będą  :)

Tak, gesty działają normalnie po przywróceniu domyślnego launchera i wyłączeniu szuflady aplikacji. Pytanie do Ciebie, dlaczego mają nie działać inne launchery? Celowa taktyka XIAOMI, czy po prostu błąd softu, który z czasem zostanie poprawiony? 

 

Dnia 12.03.2021 o 13:02, Lewus_PL napisał:

Czy działają dymki messenger normalnie na android 11? Aktualizować czy lepiej pozostać na Android 10? 

Dymki czatu nie działają w ogóle. Przywrócenie poprzednich wersji aplikacji Messenger niewiele daje, bo bez aktualizacji nie możesz wysyłać zdjęć ani filmików. 
 

Co do reszty, to generalnie tragedii nie ma. Moim zdaniem bateria działa trochę lepiej, niż na A10. Zastanawiam się też na tym całym Bubbles api, które zaimplementowane jest w Androida 11, ponieważ w ŻADNEJ aplikacji na MIUI 12 nie jest ono dostępne. Czytałem, że to ogólny problem MIUI z tym niedziałającym B. api. Pytanie, kiedy to naprawią, bo według beta testerów, w najbliższych wersjach oprogramowania nadal jest z tym ciężko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...