Skocz do zawartości

TVN Player - problem parsowania


Paraglobularna

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

Mam apke tvn player tę z wyciętymi reklamami, chodziła przez rok do dzis, Kiedy właczam wyskakuje bład "problem z parsowaniem playlisty".

Nie pomaga wyczyszczenie cache, ani odinstalowanie apki i ponowna istalacja. W ustawieniach nic nie zmieniałam, ani nie aktualizowałam systemu. Czy to moze być bład po ich stronie ? (jakies prace) czy u mnie coś się skaszanilo :( Moja apka to 1.0.38 bez reklam.

 

 

Edytowane przez Paraglobularna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, jankoo napisał:

Też 1.0.38

Na dysku Google linkowanym na tym forum jest 1.0.82. Spróbuję w wolnej chwili.

ale także z wyciętymi reklamami ?

Jesli tak i zadziała podlinkuj proszę. Na innych forach czytam, że także od paru dni mają z tym problem zatem można wykluczyć że to wina androida itp bo na różnych wersjach to mają. Raczej apka została odcięta (być może rozpoznana jako spatchowana). Jakby ktoś miał nowszą wersję bez reklam i działającą prosimy o linki :)

Edytowane przez Paraglobularna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w oryginalnym sa reklamy, nawet jeśli działa jest zbyteczny, oglądałam właśnie programy na boxie z odtworzenia aby w telewizji darowac sobie stek reklam bezsensownych :( Czytał ktoś na innych forach gdzie przesiadują magicy czy da się to ominąć ?

 

Oryginalny z reklamami działa bo właśnie sprwdziłam. Ale te wkur... reklamy są nie do zniesienia.

Edytowane przez Paraglobularna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działa oryginał. Odinstalowałam apke paczowaną, zainstalowałam przez sklep play w boxie i....troche dziwna sprawa. Oglądam jeden odcinek od 25 minut i żadne reklama nie wyskoczyła...dziwne :) Skonczyłam oglądać cały odcinek i nie wiem dlaczego reklama sie nie pojawiła, a apka z oficjalnego sklepu przez boxa. dziwne.

 

Edyta: Reklamy nie pojawiły sie na odcinku ktory emituje TTV (googlebox), kiedy właczyłam Top Model reklamy juz są :(

Edytowane przez Paraglobularna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzę wieczorem czy u mnie działa, ale skoro u Ciebie to i u mnie powinno. To fakt dziwne, nowsze wersja 1.038 nie działa a starsza tak :)

W nowszych wersjach lepiej przewija sie materiał przód /tył, w starej trzeba najpierw najechac na klawisz przewijania i dopiero.

Edytowane przez Paraglobularna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...