Skocz do zawartości

Xiaomi Mi 10 - MIUI 12 Polska / Xiaomi.eu stabilne - 12.1.5.0.RJBCNXM - Android 11


mrosi

Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, cokolwiek napisał:

Tak więc niech fanbojstwo nie /......../, tylko szoruje, a do zespołu zwracam się z serdeczną prośbą - po prostu nadróbcie zaległości i zadbajcie trochę o romy dla Mi 10.

1. Nie jesteś pępkiem świata. Użytkowników MIUI Polska jest tysiące.

2. Pretensje za zrypane oprogramowanie kieruj do Xiaomi, nie do ekipy MIUI Polska. I nie tutaj, tylko na stronie Xiaomi. Globalnej stronie. Przypomnę tylko, że ROMy MIUI Polska bazują na ROMach chińskich. Jeśli tam są błędy, ekipa może nie być w stanie ich wyeliminować generując ROMy MIUI Polska. Rozumiesz...?

3. Ekipa poświęca swój czas charytatywnie. Może zrób coś z tym, zamiast publikować posty ze stekami wyzwisk i pretensji?

4. To Forum poświęcone oprogramowaniu. Jeśli więc jeszcze raz będziesz bluzgał, a tym bardziej robił wycieczki polityczne, wylecisz z Forum. Nikt nie zabrania wypowiedzi, ale te, w takim tonie, będą piętnowane z całą surowością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, mrosi napisał:

4. To Forum poświęcone oprogramowaniu. Jeśli więc jeszcze raz będziesz bluzgał, a tym bardziej robił wycieczki polityczne, wylecisz z Forum. Nikt nie zabrania wypowiedzi, ale te, w takim tonie, będą piętnowane z całą surowością.

Roztocz nade mną pełnię swej władzy, skoro nie umiesz przyjąć krytyki i przemyśleć. Dla mnie to żadna strata, więc pokaż na co cię stać i poczuj się lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak Ty jesteś fanbojem Xiaomi bo tak się użalasz teraz nad sobą. Dokonałeś świadomego wyboru i sam się zawiodłeś na swoim wyborze. Skoro przeanalizowałeś za i przeciw i jednak kupiłeś mi10 to znaczy, że myślisz samodzielnie, albo coś jednak nie pykło chyba, że zostałeś zmuszony do zakupu. A sprzedaj go w cholerę i kup coś innego. 

Nie wymuszaj od ekipy xiaomi.eu/miuipolska by specjalnie dla Ciebie komponowali custom romy dla Mi10. Romy miuipolska od dawna miały wzloty i upadki, na jednych modelach  były lepsze od Globa, a na innych całkiem odwrotnie. Tak jest do dzisiaj. 

Możesz mnie nazywać fanbojem, może nim jestem, w mojej rodzinie jest 5 telefonów xiaomi, ale ja świadomie je wybrałem akceptując ich wady i zalety. Zdaje sobie sprawę, że im więcej modeli wypuszczają tym więcej bugów w softach wychodzi. 

 

Także daj szansę xiaomi naprawić błędy w kolejnych kompilacjach i nie wymagaj tego od miuipolska, albo sprzedaj i nie zawracaj sobie nim głowy. 

Edytowane przez Bartos
  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, mrosi napisał:

2. Pretensje za zrypane oprogramowanie kieruj do Xiaomi, nie do ekipy MIUI Polska. I nie tutaj, tylko na stronie Xiaomi. Globalnej stronie. Przypomnę tylko, że ROMy MIUI Polska bazują na ROMach chińskich. Jeśli tam są błędy, ekipa może nie być w stanie ich wyeliminować generując ROMy MIUI Polska. Rozumiesz...?

Pomijając OT, to @Orjon twierdzi co innego :)

image.thumb.png.89928be8f026580afa7796e089746bad.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wspomnę, że tematem był brak rekompilacji ostatniej wersji, a zepsuty android 11 wypłynął jedynie przy okazji. Niektórym czytanie ze zrozumieniem przychodzi z trudnością tak samo jak innym logika. Bo ciężko określić fanbojem kogoś, kto się czepia, że nie działa. O krytyce już nie wspomnę, bo zaraz znów zarzuci mi się wycieczki polityczne, co dziś w końcu jest tak bardzo niepoprawne dla niektórych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego się spodziewałem, 2 lata na lineage os przelatałem. Tylko się zastanawiam czy jakieś aktualizacje MiUI czy zabezpieczeń rozwiążą problem? Gdzieś w necie znalazłem nowsza wersję China stable V12.0.11.0.QJBCNXM czekam na MiUI Polska :-)

Edytowane przez Darius456
Korekta po słowniku T9.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, mrosi napisał:

Przypominam tylko, że to nie jest wątek o instalacji Magiska...

A kto tu naucza jak zainstalować magiska? Jest dyskusja jak naprawić jeden z problemów - Safetynet.

Ma ktoś spis błędów jakie są na najnowszych wydaniach stable/beta? Bo planuje aktualizacje do Androida 11.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Antyhaker napisał:

Może i wiele wyjaśnia, ale nie zawsze pomaga. Przerabiałem to i guzik pomogło. Dla mnie GP to podstawa, więc wróciłem na EEA.

Jeśli sam magisk ci nie pomoże na safetynet to masz moduł do niego jeszcze. Później w terminalu wybierasz np. Mi3 (pragnę przypomnieć, że Mi3 nie miał fabrycznie blokowanego BL) i powinno zaskoczyć bez zająknięcia. Używam tak na np. Mi9T. Działa bdb i ani razu się nie wykrzaczyło. Na Mi9 i Mi10 akurat nie miałem z tym problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zadać jeszcze dwa pytania. Gdybym chciał wrócić do oryginalnego softu i zamkniętego bootloadera, to korzystam z aplikacji MiFlash i romu dla fastboot?

Znalazłem Romy z oryginalnym MiUI, ale pytanie na c.mi.com/oc/miuidownload/ jest pełno plików. Skąd mam wiedzieć czy moja wersja to Global czy Europe? Komórka kupowana w https://mi-home.pl/.

Może spracyzuję. Chce mieć działające Google Play więc chce wrócić do oryginalnego softu i lock bootloadera. Czy w obu tych wersjach mogę zablokować bootloadera?

Edytowane przez Darius456
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...