Jump to content

Odzyskiwanie danych z MI 10 Pro

bykuziom

Recommended Posts

Cześć,

Szukam porady jeśli chodzi o odzyskiwanie danych z MI 10 Pro, które przez przypadek usunąłem.

Otóż muszę odzyskać dwa video, które dosłownie przedwczoraj nagrałem, a jeszcze nie miałem okazji ich odtworzyć i przez przypadek usunąłem je wczoraj wieczorem. Na razie próbowałem wielu aplikacji, które są w stanie odzyskać dane bez rootowania (DiskDigger, UltData for Android przez USB, dr.fone, Media recovery) i jedyne, co znalazłem to niewielkie jpgi, które wyświetlały się jako obrazki, gdy miałem te filmy na liście.

Czy myślicie, że mocniejsze grzebanie w telefonie może dać efekt? Nie znam się kompletnie na tych tematach i nie mam pojęcia czy sam ryzykować, czy z kolei próbować oddawania telefonu do jakiejś firmy odzyskującej dane. No i czy w ogóle jest jakaś szansa na zrobienie tego bez utraty gwarancji?

Wersja MIUI 12.0.1.0(QJAEUXM)

Android 10.QKQ1.191117.002

Z góry dzięki za pomoc! 

20 minut temu, dzidexx napisał:

Nie, tylko DD jest w stanie coś odzyskać.

W koszu Galerii lub Zdjęć Google nie ma?

No właśnie niestety nie, bo cała akcja była spowodowana limitem pamięci w Google Photos i zamiast tylko w chmurze, filmy zniknęły też z telefonu.  

Jeśli chodzi o Disk Digger to zrobiłem tylko skan pierwszego poziomu, gdzie znalazłem te miniatury zdjęć. Deep Scan wymaga ode mnie rootowania telefonu. To powinien coś znaleźć oprócz tych miniatur?

59 minutes ago, bykuziom said:

No właśnie niestety nie, bo cała akcja była spowodowana limitem pamięci w Google Photos i zamiast tylko w chmurze, filmy zniknęły też z telefonu.  

Ja nie odzyskałem niestety kilku fotek. Mogę tylko coś podpowiedzieć, może innym się przyda zawczasu.
Ale po tej akcji zainteresowałem się większą przestrzenią na backup oryginalnych plików zdjęć i filmów.
Padło u mnie na OneDrive, ale tylko dlatego że jest spięte z Microsoft 365.
Założyłem darmowe konto (15GB) i podpiąłem telefon (zdjęcia) w bonusie dali dodatkowe 15GB
W Empiku był dobra promka na Personal w tym czasie, 1TB przestrzeni za 99pln rocznie, kody się sumowały i przedłużały ważność, teraz mam 3 lata w cenie 1 roku :)

Na tą chwilę, niecały miesiąc, mam tam 70GB zdjęć i filmów i backup telefonu kilka GB.

P.S.
Mały tip, za chyba 43 zł przekształcamy Personal na Family i wtedy oprócz Ciebie jeszcze 5 innych osób dostaje po 1TB.
Razem jest 6TB, ważne 3 lata za 340pln ;)
Można spokojnie rodzinę czy przyjaciół obdzielić przestrzenią 1TB :D

Konwersję na family robimy na swoim koncie office/microsoft

Edited by orte

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...