Skocz do zawartości

Gdzie "kupujecie" muzykę?


Marteo

Rekomendowane odpowiedzi

Spotify i problem z muzyką rozwiązany :) Muzyka zawsze i wszędzie gdzie tylko chcesz :D co lepsze, ty słuchasz za darmo, a twórca utworu na tym zarabia

No dobrze ale do spotify trzeba (chyba) neta. A wydaje mi się, że moje 1GB transferu miesięcznie nie wystarczy. :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze ale do spotify trzeba (chyba) neta. A wydaje mi się, że moje 1GB transferu miesięcznie nie wystarczy. :D

W apce masz możliwość zmiany jakości dźwięku, wtedy nie zjada tyle neta :P po 2 sam mam 1.5Gb net w telefonie i jak przez miesiąc zejdzie mi 200mb na spotify to jest dużo :D No i jak napisał @Up, przy wersji premium możesz odtwarzać sobie nutki w trybie offline :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Płytki w Empiku, Saturnie czy MediaMarkt. Później konwertuje do FLAC i na odtwarzacz. Od dłuższego czasu nie uznaje już mp3 (z wyjątkiem starych, ciężko dostępnych nagrań), a jakość oferowana przez wszystkie te on-line'owe serwisy to porażka.

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Dnia 26.04.2015 o 22:56, Numb napisał:

Pobieranie muzyki na własny użytek (nie udostępniając) jest o ile się nie mylę w polskim prawie dozwolone ;)

Tak ale chyba trzeba usunac w ciagu 24h

Dnia 23.12.2016 o 16:43, FloWirus napisał:

a jakość oferowana przez wszystkie te on-line'owe serwisy to porażka.

Coś w tym jest nie ma to jak dobry FLACzek ;)

Dnia 27.04.2015 o 06:58, Gokulo napisał:

Płacąc 20zł/miesiąc można pobierać playlisty żeby odtwarzać offline.

Przy spotify family płacisz tylko 5 zł na miesiąc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.01.2017 o 15:49, JestemMortem napisał:

Nie wszystkie. Tidal ma flaki (16/44,1) Qobuz ma nawet 24/192  (w miarę dostępności) 

Ok, masz rację. 

Jednak nic nie przekona mnie na przerzucenie się na on-line'ową muzyką. odtwarzacz->wzmacniacz->słuchawki i 60gb offline'owej muzyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupuję płyty/kasety/winyle od zespołów/wydawców w ostateczności w MediaMarkt i je ripuję. Z płyt mogę korzystać w domu i samochodzie, a na telefonie mam legalną muzę.

Korzystałem przez jakiś czas ze spotify itp. jest to wygodne nie powiem i w pewnym czasie myślałem, że już przy tym zostanę, ale jakoś z przyzwyczajenia i tak później zacząłem ładować swoją muzę na telefon i słuchać przez PowerAmpa.

Co do jakości nie widzę osobiście wielkiego sensu trzymania flaków na telefonie, no ale nie jestem audiofilem i nie wydaję kilku stów na słuchawki, więc może dlatego ;) Raczej jak chcę się rozkoszować muzyką to wolę w zaciszu domu, a na telefonie mp3 320kbps mi wystarcza.

Dnia 23.01.2017 o 23:06, Numb napisał:

Nie, to jest z tego co pamiętam tylko regulamin chomikuj :P

Nie, to nie regulamin chomikuj, ten wpis jest pewnym rodzaju zabezpieczeniem, że rzeczy zamieszczone są tylko w ramach sprawdzenia/opcji demo. Ale ogólnie w Polsce bardziej nielegalne jest udostępnianie (obojętnie czego, czy to muza, filmy, gry, książki), niż ściąganie (to już zależy od interpretacji). Najbardziej nielegalne jest ściąganie wraz z udostępnianiem, czyli chyba te całe torrenty.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
Dnia 11.05.2017 o 17:55, BlackJuice napisał:

Wzbraniałem się przed spotify jak przed netflixem, ale nie było sensu.

ani przed spotify, anie przed netlifxem, nie ma co sie wzbraniac, dwie fajne uslugi, jedna oferuja fajna muzyke, druga duzo fajnych seriali na wieczor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...