Skocz do zawartości

Xiaomi Mi 9 - MIUI 12 Polska / Xiaomi.eu stabilne - 12.0.4.0.QFACNXM - Android 10


mrosi

Rekomendowane odpowiedzi

Wątek poświęcony ostatniej (najświeższej) aktualizacji stabilnego MIUI Polska / Xiaomi.eu dla telefonu Xiaomi Mi 9 (nazwa kodowa: cepheus).

Link do pobierania ROMu (reupload):

https://sourceforge.net/projects/xiaomi-eu-multilang-miui-roms/files/xiaomi.eu/MIUI-STABLE-RELEASES/MIUIv12/xiaomi.eu_multi_MI9_V12.0.4.0.QFACNXM_v12-10.zip/download

Proszę o merytoryczną dyskusję, związaną ściśle z tematem wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po aktualizacji czytnik linii papilarnych nie działa. Przy próbie dodania odcisku ciągle pokazuje komunikat o czystości ekranu i palca. Wszystko inne wydaje się działać prawidłowo. Nie wiem czy to ma znaczenie, ale mam Magisk. Czy to może być przyczyna problemu? Na 12.0.3 z Magisk nie miałem takiwgo problemu.

 

Edit: Ostatecznie udało się dodać odcisk, ale trwało to baaardzo długo i tylko raz na kilka razy udaje się odblokować ekran odciskiem.

Czy ktoś instalował 12.0.4 na czysto i może zweryfikować ten problem?

 

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez mrosi
Dodaj jeszcze z pół strony wątku pustych wierszy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Nie wiem co jest nie halo ale po tej aktualizacji nie działa mi Android Auto. Łączy się z samochodem ale na ekranie echo. Jakieś sugestie??

Niestety ale aktualizacja jest s......ona ,po czystej instalacji komunikat z Android Auto,że telefon nie jest zgodny z aplikacją i nie może ona zostać wyświetlona na ekranie w aucie.Gdybym wiedział,że tak będzie w życiu bym się nie brał za tą aktualizację.Żenua jak nic !!!!!Wy w ogóle sprawdzacie przed wypuszczeniem aktualizacji czy wszystko działa??Na wersji 12.0.3 wszystko hulało jak należy,a tu taka padaka.Szkoda słów....

Dla mnie akurat Android Auto jest bardziej niż niezbędny,ponieważ dużo jeżdżę oraz mam ten program zsynchronizowany z Yanoskiem oraz z Car Stream.A tu takie klocki.......

Edytowane przez lubowitz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lubowitz spróbuj przeinstalować android auto najlepiej na starsze wydanie. 

Android Auto - apkmirror.com – tutaj masz pełne repozytorium wydań.

Tak jak pisałem w innym dziale. U mnie na tym wydaniu nie ma problemów zgłaszanych powyżej z odciskiem palca - działa jak działał, natomiast odtwarzanie filmów w Galerii "szarpie", w aplikacji MiVideo odtwarza bez zarzutów.

(Przechodziłem z poprzedniego Stable)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był bym wdzięczny.Poza tym co się stało z aplikacją Motywy???Poprzednio było ok a teraz wyskakuje w tej aplikacji jakieś chińskie badziewie nie do przyjęcia.......

Nie wyszukuje wcześniejszych motywów-są same tandetne chińskie motywy.....

Edytowane przez lubowitz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak dla Ciebie poprzednio było ok z motywami, skoro od początku MIUI 12 są chińskie...
Problem z Android Auto potwierdzony, problem jest po stronie sterowników GPU które aktualizujemy u nas. Zmiana na niższą wersję rozwiązuje problem. Może niedługo będzie reupload, nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kłopotach z czytnikiem linii papilarnych (aktualizacja z 12.0.3), zrobiłem czystą instalkę. Czytnik działa prawidłowo. Nie działają mi natomiast płatności zbliżeniowe (Bank Millennium). Telefon w ogóle nie reagował na zbliżenie do czytnika.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednak miałem rację i nie było to moje wymyślanie.... Szkoda ,bo robicie kawał dobrej roboty, a tu taka wtopa. Nawet nie wiesz jakie było moje zdziwienie i wk....nie jak podłączyłem telefon do auta, a tu echo z Androidem Auto. Co do motywów-nie wiem, ale na serio miałem wersję normalną nie chińską. Dlaczego tak było??? Też nie wiem. Jest gdzieś jakaś inna strona, gdzie można ściągnąć coś normalnego, a nie jakiś badziew??I jeszcze jedno. Wróciłem do wersji 12.0.3- czysta instalacja(Format Data) i w dodatkowych ustawieniach pod Języki i metody wprowadzania, zauważyłem, że nie ma czegoś takiego jak Region....Jakby był reupload,to bardzo bym Cię prosił o informację zwrotną o ile nie będzie to dla Ciebie problemem :D

 

 

 

 

 

Edytowane przez lubowitz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, lubowitz napisał:

No to brawa Panowie za szybką reakcję :DMogli byście też poprawić w zakładce skróty i wydarzenia, żeby było czarne tło jak w wersji 12.0.3 ,bo to białe co daliście ma się nijak do całości:wacko:

To niestety kwestia nowej wersji Asystenta MIUI. Xiaomi do tej pory w tym nowym wyglądzie nie dodało w ogóle ciemnego motywu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest dodany link do nowego reuploadu??Rozumiem że to ten u samej góry ekranu??:D

No i Panowie czy na pewno AA działa tak jak ma działać???8-)

W telefonie wyświetla mi się aktualizacja,ale nie wiem czy nie jest to poprzednie jej wydanie,dlatego też pytam :D

No i czy z płatnościami też już nie ma problemu, bo to też bardzo ważna przynajmniej dla mnie sprawa :D

Edytowane przez lubowitz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...