Skocz do zawartości

Jak uruchomić czat Google RCS, problem z komunikatem "Twój operator nie obsługuje tej funkcji"


gasie

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety nie. Aktualizacja do 11, aktualizacja MIUI, zabezpieczeń oraz cotygodniowe aktualizacje aplikacji Wiadomości, usług operatora i usług Google Play nie wniosły nic.
Wszelkie porady z supportu Google nie pomagają. A coraz więcej osób ma z tym problem. Tutaj wątek z supportu -> https://support.google.com/messages/thread/8641879?hl=en

Wychodzi na to, że na serwerach Google numer jest w jakiś sposób "blokowany". Nawet odłączenie usługi na podanej stronie przez Google nie działa.
Lipa totalna.

Wysłane z mojego M2002J9G przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
Dnia 28.09.2020 o 07:35, brawo napisał:

To żadne przeboje i cuda ;) Przecież napisałem, że trzeba swoje odczekać zanim ta usługa odpali po wyrestaurowaniu aplikacji. Jesteście w gorącej wodzie kompani.

Ja już czekam 5 dni... Redmi note 8 pro 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

No i ruszył. Jest RCS.
Spróbowałem wszystkich porad jakie krążyły w necie. Czyszczenia, instalowania, wersję beta, alfa, stare, nowe, restartowania, czyszczenia pamięci itd. Nic. Wszystko psu w budę.
Dziś podszedłem do salonu PLAYa, wziąłem nową SIM. Po czterech godzinach aktywowali nową kartę, wsadzam i BINGO. Ruszył w sekundę!

Wysłane z mojego M2002J9G przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...