Jump to content

POCO X3 NFC - dyskusja ogólna

Recommended Posts

• mrosi pinned this topic
  • 2 weeks later...
  • Replies 324
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

ale jest tez folia na ekranie dodatkowa nawet w oficjalnej specyfikacji masz ze fabrycznie folia na ekranie, jeśli nie masz to może dostałeś telefon ze zwrotu i ktoś zerwał 

Nie używaj telefonu w czasie ładowania a nic się nie stanie. Ciepło szkodzi baterii, tak samo jak używasz dłużej telefonu to bateria tego nie lubi ale od czego wtedy masz telefon? W poco x3 ładow

ja najpierw zaktualizowałem a potem wipe data  

Posted Images

4 godziny temu, Orjon napisał:

Miałem z nim styczność tylko przez moment, więc w tej kwestii się nie wypowiem, aczkolwiek mi osobiście się spodobał i być może będzie to mój następny wybór po RN7. Zobaczymy.

Poczekaj do premiery Mi 10T Lite ;)

3 minuty temu, pkonrad napisał:

Poczekaj do premiery Mi 10T Lite ;)

Pytanie jak cena, ja chcę wydać na telefon ok 1000 zł a powyżej to już średnio :D

Presale około 249 ojro, więc i tak będzie powyżej 1000 zł. Czyli płacimy za Poco X3 z nowszym procem i słabszą baterią

No i nadal mam opcje naprawy Mi 9 za ok 300 zł

Edited by Exodisss

Kupiłem za 921zł 6/128GB i jestem zadowolony. Redmi Note 9 Pro trzymałem tylko w sklepie, a tam to niewiele można sprawdzić, ale w Redmi nie spodobał mi się szklany tył. 

Na plus w różnicach można zaliczyć ekran z odświeżaniem 120 Hz w grach (jest różnica), głośniki stereo (górny głośnik jest słabszy niż dolny, ale i tak daje efekt), odrobinę większą baterię i chyba bardziej dopracowane algorytmy aparatu. Fotki robi ładne. Fabrycznie jest z przeźroczystym pokrowcem silikonowym, dobrej jakości i z folią na ekranie.

Mogę polecić ten model, wgrałem stable xiaomi.eu, TWRP i magisk, wszystko działa.

poczytałem troche opini na sklepach online,i duzo osob pisze o restartowaniu sie lub zawieszaniu sie Redmi note 9 pro przy uzywaniu GPS najczesniej lub przy przegladniu nawet stron www,na poco chyba nie ma tego ?,mam nadzieje tylko ze bateria w nim potrzyma troche w ciagu dnia,i przy zwyklym uzywaniu typu messenger,youtube,przegldarka wytrzyma na ekranie te 8-9h

Edited by kawosz636
40 minut temu, Otho Sackville napisał:

fabrycznie miałem niebieską folią cały telefon owinięty

ale jest tez folia na ekranie dodatkowa nawet w oficjalnej specyfikacji masz ze fabrycznie folia na ekranie, jeśli nie masz to może dostałeś telefon ze zwrotu i ktoś zerwał 

• Like 2
54 minuty temu, pawel188 napisał:

Faaaajnie, właśnie pod światło zobaczyłem, że mam szkło hybrydowe naklejone na folię xD Przed założeniem szkła założyłem etui, żeby łatwiej szkło wypozycjonować i dlatego nie zauważyłem ;)

• Haha 1
2 minuty temu, Otho Sackville napisał:

Faaaajnie, właśnie pod światło zobaczyłem, że mam szkło hybrydowe naklejone na folię xD Przed założeniem szkła założyłem etui, żeby łatwiej szkło wypozycjonować i dlatego nie zauważyłem ;)

Haha nie widziałeś dziury na aparat ?:D