Skocz do zawartości

POCO X3 NFC - dyskusja ogólna


mrosi

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam.  Czy komuś z użytkowników Poco X3NFC udało się usunąć/opróżnić z folderu "/system" folder o nazwie INNE. Próbowałem usunąć ten folder za pomocą aplikacji device storage analyzer, która jest polecana na różnych forach. O ile aplikacja znajduje folder inne, po zaznaczeniu plików w tym folderze i wybraniu opcji usuń nic się nie dzieje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, pawel188 napisał:

jak dla mnie to się nie opłaca jeśli telefon pochodzi z europejskiej dystrybucji to masz gwarancje normalnie w pl 

polecasz jakieś telefony  tak do 600 zł bo znalazłem rocznego redmi note 8 pro za 500 zł i waham sie pomiędzy tymi dwoma telefonami

7 minut temu, pawel188 napisał:

jak dla mnie to się nie opłaca jeśli telefon pochodzi z europejskiej dystrybucji to masz gwarancje normalnie w pl 

ali nigdy nie zamawiałem to jest szary , a to jakaś można sprawdzić czy jest z  europejskiej dystrybucji  i ma gwarancje w Pl jest jakaś strona ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pepper potwierdzili że gwara  jest u css realizowana. Jako serwis to dno ale może uda im się coś czasem wymienić. Ja dałem w przedsprzedaży 899 za wersję 6/128 i jestem mega zadowolony a tu za 749zł to bardzo dobra propozycja.

Edytowane przez Ziomek999
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.06.2021 o 11:35, karol.mm napisał:

Witam mam pytanie czy opłaca się kupić poco x3 nfc 6/64 gb  używanie kupione w x-komie  styczniu tego roku jest pudełko i całe akcesoria i dowód zakupu  za 600 zł ?

Jak jeszcze nie kupiłeś, to swojego 6/64 z Flash Sale oddam za 550 PLN i jeszcze fakturę wystawię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.06.2021 o 21:56, Materius1994 napisał:

Korzysta ktoś z Tidala? Wiecie jak usunąć ten widget z ekranu blokady? Co zablokuje telefon to wraca mimo że nie słucham muzyki, nie mam podłączonego żadnego głośnika itp. Strasznie irytujące 

Dzisiaj dostałem aktualizację aplikacji Powiadomienia i problem został rozwiązany. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka ;)
Nie moge nigdzie znaleźć, ale u Was też występuje sytuacja w której telefon podczas normalnego użytkowania jest ciepły? Dziś podczas oglądania filmu na HBO telefon był ciepły, 41 stopni. Jest to wyczuwalne ciepło. Podczas zwykłego korzystania zakres temperatur to 28-37 co też powyżej 32-33 stopni czuje sie w ręce i przy twarzy ciepło :/ Nie wiem czy ten model tak ma czy to tylko mój ma jakiś dziwny układ chłodzenia :/
Wszystko mam po aktualizowane, sprawdzone, telefon użytkuje jakiś tydzień.  

Jutro będe wracał do domu, 2h drogi z nawigacją to ciekawe ile wtedy stopni złapie :/ 

Edytowane przez Menntu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

X3 Pro czy NFC? Bo NFC robi się ciepły podczas grania w bardziej wymagające sprzętowo tytuły. Korzystając z streamingu, Youtube, czy podczas oglądania seriali, temperatura jest w normie. Ale Pro ma inne podzespoły, to nie wiem jak się zachowuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, mgcompany napisał:

X3 Pro czy NFC? Bo NFC robi się ciepły podczas grania w bardziej wymagające sprzętowo tytuły. Korzystając z streamingu, Youtube, czy podczas oglądania seriali, temperatura jest w normie. Ale Pro ma inne podzespoły, to nie wiem jak się zachowuje.

X3 Pro, wersa 6/128. Jutro jak odpale jakies cpu-z z rana, potem po trasie i wstawie ssy. Bo troszkę mnie martwi to, że oglądam sobie YT, Netflixa albo HBO a telefon sie robi cieply w ręce i dobija 45 stopni na niczym tak naprawdę. 
Poprzednie Redmi Note 5 jak złapało 35 to był maks a X3 Pro reklamują nowym systemem chłodzenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

X3pro mi dobija na YT, streamingu i normalnym użytkowaniu bez gier do 51 stopni C. To jest temperatura chwilowa i odczyt jest z procesora. Mimo wszytko obudowa nie nagrzewa się i nigdy mi się nie zdarzyło żebym odczuwał jakieś ciepło na panelu, nawet przy navi. Pamiętajmy że temperatura zewnętrzna nie spada poniżej 30..

Edytowane przez Ziomek999
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.07.2021 o 14:13, Ziomek999 napisał:

X3pro mi dobija na YT, streamingu i normalnym użytkowaniu bez gier do 51 stopni C. To jest temperatura chwilowa i odczyt jest z procesora. Mimo wszytko obudowa nie nagrzewa się i nigdy mi się nie zdarzyło żebym odczuwał jakieś ciepło na panelu, nawet przy navi. Pamiętajmy że temperatura zewnętrzna nie spada poniżej 30..

Oczywiście że biorę to pod uwagę. Porównanie z odczuciem temperatury jest do note 5 pro, którego dalej mam.

 

Dziś na 2.5h jazdy z nawigacją, telefon na szybie i bez klimy złapał 50 stopni na baterii i 63 na prockach (cpuz). Redmi note 5 złapał 46 stopni. I dużo szybciej się już w domu schłodził.

Aktualnie jestem po obejrzeniu kilku filmików na YT, discordzik i panel sterowania w baterii pokazuje 38 stopni i jest to wyczuwalne pod palcami z tyłu. 

Nie wiem czy to ma jakiś wpływ ale używam tego case'a z pudełka.

Dziś dwie godziny oglądania serialu, 38 stopni.

Ktoś ma podobne problemy albo mógłby przedstawić swoje temperatury?

 

 

Edytowane przez Menntu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...