Skocz do zawartości

POCO X3 NFC - dyskusja ogólna


mrosi

Rekomendowane odpowiedzi

Przejrzyj swoją pamięć, co tam masz w telefonie, bo tego nikt nie wywróży. Może jakieś dane aplikacji, gier, cache Spotify/Tidal, podcasty, dane przeglądarki internetowej, trzeba na bieżąco sprawdzać co aplikacje ściągają i czyścić stare dane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda obecnie sprawa Xposed Framework ?

Dawniej była specjalna wersja dostosowana do MIUI, a wgranie zwykłej powodowało, że telefon się nie uruchamiał. Czy obecnie można wgrać dowolną wersję? W Magisku widzę jakiś port zrobiony przez Ritu, czy ktoś go używa ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na najnowszym Stable EU działają płatności NFC, mordowałem się z nimi długo aż się poddałem a tu proszę, wystarczyła aktualizacja i wejście do Google Pay - komunikat o tym że telefon jest niezabezpieczony i opcja włącz mimo to. Wszystko działa pięknie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem przyczynę 60GB w kategorii "Inne". Automatyczna kopia zapasowa, która wykonuje się co tydzień zapisuje się w pamięci a nie usuwa poprzedniej... W taki sposób w 2021 powstało 11 plików, które razem dają niecałe 65GB... Masakra. Nie dość, że to tworzy tyle problemów (zmiany dialerów, tapet, klawiatury) to teraz jeszcze to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, piotrek1111 napisał:

Właśnie nie wiem od kiedy to się popsuło bo dawno nie wysyłałem. Są jeszcze ludzie (starsi) którzy nie ogarniają innych apek a zdjęcia w czasach pandemi dają im dużo radości. Jeśli mógłbyś sprawdzić jak jest u Ciebie to byłbym wdzięczny. 

U mnie MMS normalnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, davexor napisał:

A kto w dzisiejszych czasach wysyła zdjęcie mms?

A byś się zdziwił ile osób nie korzysta z innych funkcji niż podstawowe SMS i MMS.

15 godzin temu, piotrek1111 napisał:

Właśnie nie wiem od kiedy to się popsuło bo dawno nie wysyłałem. Są jeszcze ludzie (starsi) którzy nie ogarniają innych apek a zdjęcia w czasach pandemi dają im dużo radości. Jeśli mógłbyś sprawdzić jak jest u Ciebie to byłbym wdzięczny. 

U mnie działają normalnie, robią się normalnie i odbierają też normalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...