Skocz do zawartości

POCO X3 NFC - dyskusja ogólna


mrosi

Rekomendowane odpowiedzi

  • mrosi przypiął/eła ten temat
  • 2 tygodnie później...
3 minuty temu, pkonrad napisał:

Poczekaj do premiery Mi 10T Lite ;)

 

Pytanie jak cena, ja chcę wydać na telefon ok 1000 zł a powyżej to już średnio :D

 

Presale około 249 ojro, więc i tak będzie powyżej 1000 zł. Czyli płacimy za Poco X3 z nowszym procem i słabszą baterią

No i nadal mam opcje naprawy Mi 9 za ok 300 zł

Edytowane przez Exodisss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem za 921zł 6/128GB i jestem zadowolony. Redmi Note 9 Pro trzymałem tylko w sklepie, a tam to niewiele można sprawdzić, ale w Redmi nie spodobał mi się szklany tył. 

Na plus w różnicach można zaliczyć ekran z odświeżaniem 120 Hz w grach (jest różnica), głośniki stereo (górny głośnik jest słabszy niż dolny, ale i tak daje efekt), odrobinę większą baterię i chyba bardziej dopracowane algorytmy aparatu. Fotki robi ładne. Fabrycznie jest z przeźroczystym pokrowcem silikonowym, dobrej jakości i z folią na ekranie.

Mogę polecić ten model, wgrałem stable xiaomi.eu, TWRP i magisk, wszystko działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poczytałem troche opini na sklepach online,i duzo osob pisze o restartowaniu sie lub zawieszaniu sie Redmi note 9 pro przy uzywaniu GPS najczesniej lub przy przegladniu nawet stron www,na poco chyba nie ma tego ?,mam nadzieje tylko ze bateria w nim potrzyma troche w ciagu dnia,i przy zwyklym uzywaniu typu messenger,youtube,przegldarka wytrzyma na ekranie te 8-9h

 

Edytowane przez kawosz636
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Otho Sackville napisał:

fabrycznie miałem niebieską folią cały telefon owinięty

ale jest tez folia na ekranie dodatkowa nawet w oficjalnej specyfikacji masz ze fabrycznie folia na ekranie, jeśli nie masz to może dostałeś telefon ze zwrotu i ktoś zerwał 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, pawel188 napisał:

ale jest tez folia na ekranie dodatkowa nawet w oficjalnej specyfikacji masz ze fabrycznie folia na ekranie, jeśli nie masz to może dostałeś telefon ze zwrotu i ktoś zerwał 

Faaaajnie, właśnie pod światło zobaczyłem, że mam szkło hybrydowe naklejone na folię xD Przed założeniem szkła założyłem etui, żeby łatwiej szkło wypozycjonować i dlatego nie zauważyłem ;)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Otho Sackville napisał:

Faaaajnie, właśnie pod światło zobaczyłem, że mam szkło hybrydowe naklejone na folię xD Przed założeniem szkła założyłem etui, żeby łatwiej szkło wypozycjonować i dlatego nie zauważyłem ;)

Haha nie widziałeś dziury na aparat ?:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, mgcompany napisał:

Czy macie na wyświetlaczu taki dziwny efekt przy odblokowaniu urządzenia czytnikiem palucha? Jak stukam w ekran i najpierw pokazuje się blokada ekranu to jest wszystko ok, ale jak korzystam z czytnika to jakby pojawiały się artefakty.

Nie wiem, co konkretnie masz na myśli, ale ja u siebie nie widzę nic podejrzanego (ale używam animowanej tapety).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja jestem trochę zawiedziony poco x3 , najbardziej wkurza mnie problem z rotacją ekranu. Leży na stole uruchamiasz apki a wszystkie przekręcają się na prace w poziomie to sensor walnięty? Da rade coś z tym zrobić oprócz ręcznej blokady obrotu??? Ogolnie telefon 120hz a animacja rotacji dropi do 30 klatek... żenada. Obecnie nie mam czasu na zmianę romu, kupiłem go jako chwilowe zastępstwo mojego k20pro które wypdł z uchwytu na rower (ekran juz wymienilem ale telefon juz nigdy nie będzie taki sam) 

Edytowane przez Wiskas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie czasem problem z odebraniem rozmowy telefonicznej? Co jakiś czas jak ktoś dzwoni, odbieram, ale nic się nie dzieje, rozmowa się nie nawiązuje, tylko dzwonek ciągle dzwoni. No i jak dzwoni, to nie mogę odebrać, na pasku wyświetla Odbierz i Odrzuć, ale nie reagują. W drugą stronę czasem też dziwnie działa, wybieram numer i nic, wybiera, ale sygnału brak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem wczoraj wersje POCO X3 NFC 6/64GB Cobalt Blue na Mi-Home , przed chwilą napisali że kompletują zamówienie.

Mnie te szklane plecki odpychają, tutaj mam w komplecie etui i folie... czego chcieć więcej za 999zł :)

Skusiła mnie ta bateria, taka powinna być w telefonach.

Zastanawiałem się nad POCO F2 PRO ale pomyślałem, po co wydawać tyle szmalu jak tego i tak nie będę wykorzystywał, wszystkich możliwości.

Edytowane przez Puma2012
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z moim poco jak na razie wszystko ok po przywróceniu ustawień fabrycznych, bo wcześniej jak odpaliłem pierwszy raz telefon do za dużo było zainstalowanych aplikacji i nie mogłem zaktualizować przeglądarki Google Chrome i wifi mi coś wywaliło raz i coś długo łączyło mimo max sygnału, jak kupujesz telefon po skonfigurowaniu urządzenia przywróć ustawienia fabryczne, bo za dużo jest zainstalowane na początku.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telefon dostałem wczoraj, na teraz to powiem że to kawał sprzętu :)

Ekran idealny do oglądanie filmu, poprzednio miałem ekran amoled i stwierdzam że amoledy są przereklamowane.

Nie wiem czy to odświeżanie faktycznie coś daje, zarówno film jak i grę odpaliłem na 60Hz i 120Hz i różnicy nie widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Puma2012 napisał:

zarówno film jak i grę odpaliłem na 60Hz i 120Hz i różnicy nie widzę.

Musiałbyś mieć film z większą liczbą klatek niż 25 (niektóre streamingi mają 60) na sekundę, o co ciężko a gra musiałaby generować więcej klatek o co również trudno

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...