Skocz do zawartości

[PORADNIK AKTYWACJI] Kupiłem nową hulajnogę i po włączeniu pika (Brak błędu)


Battery_Saver

Rekomendowane odpowiedzi

Chcesz aby hulajnoga ruszała od razu po naciśnięciu manetki? Nie chcesz za każdym razem, gdy chcesz ruszyć jej pchać, naciskać manetki i dopiero jechać? Nie ma sprawy, poniżej poradnik jak to zrobić najprościej:

 

Potrzebujesz:

- telefon/tablet z androidem (musi posiadać bluetooth)

- dostęp do Internetu na tym urządzeniu

- hulajnogę (hulajnoga musi być sprawna, musi być możliwość połączenia się z nią przez bluetooth)

 

Musimy użyć generatora oprogramowania aby zrobić modyfikację taką jaką chcemy. Użyjemy najpopularniejszego i sprawdzonego od ScooterHacking.org LINK:  https://mi.cfw.sh 

Dla tej modyfikacji w generatorze zmieniamy TYLKO trzy opcje:

 

- ODZNACZASZ Version spoofing (by w razie W, w przyszłości, po wejściu do aplikacji Xiaomi, była możliwość szybkiego powrotu do oryginalnego oprogramowania przez jego aktualizację)

vspf.thumb.jpg.1cf49b987c3f88c7ee7a4a7155b3fa7d.jpg

 

- Motor start speed suwakiem max w lewo czyli na zero (czyli prędkość początkowa wymagana do startu silnika = 0)

startspeed.thumb.jpg.f631b63573fecf0c37abb82204615cce.jpg

 

- Na samym dole w dziale Finished! Time to cook, wybierasz aplikację za pomocą której będziesz wgrywał modyfikację. Najpopularniejsze i najpewniejsze to DownG i Scooter Hacking Utility. Aplikację ściągasz ze sklepu play na androida. Załóżmy, że wybierasz DownG.

downg1.thumb.jpg.73bb16ac40ba597660872c501bedc0f9.jpg

downg2.thumb.jpg.8cb30dd80401cf5b41a6e6242d252f6c.jpg

 

Klikasz na DOWNLOAD ZIP i ściągasz na urządzenie plik zip z oprogramowaniem.

Pobierasz aplikację ze sklepu, uruchamiasz ją, włączasz hulajnogę, dajesz CONNECT w aplikacji i szukasz i łączysz się z hulajnogą. Czasami jest wymagane potwierdzenie połączenia poprzez naciśnięcie przycisku na pojeździe, ale powie Ci o tym aplikacja. Po połączeniu w aplikacji wybierasz OPEN BIN i wybierasz ściągnięty przed chwila plik zip. Dajesz FLASH. Czekasz na 100% procesu. Gotowe.

Screenshot_20211019-104654_downG.thumb.jpg.f4e13f9a785605d6498d7b9f6f33b771.jpg

 

Edytowane przez Battery_Saver
przekształcono w poradnik dla potomnych
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Battery_Saver napisał:

Teraz telefon nie łączy się z hulajką. Apka xiaomi połączyła, ale Scooterhacking nie ma połączenia. Masz jakis inny kontakt, GG,Messenger?? bo łatwo o błąd

Chcesz aby hulajnoga ruszała od razu po naciśnięciu manetki? Nie chcesz za każdym razem, gdy chcesz ruszyć jej pchać, naciskać manetki i dopiero jechać? Nie ma sprawy, poniżej poradnik jak to zrobić najprościej:

 

Potrzebujesz:

- telefon/tablet z androidem (musi posiadać bluetooth)

- dostęp do Internetu na tym urządzeniu

- hulajnogę (hulajnoga musi być sprawna, musi być możliwość połączenia się z nią przez bluetooth)

 

Musimy użyć generatora oprogramowania aby zrobić modyfikację taką jaką chcemy. Użyjemy najpopularniejszego i sprawdzonego od ScooterHacking.org LINK:  https://mi.cfw.sh 

Dla tej modyfikacji w generatorze zmieniamy TYLKO trzy opcje:

 

- ODZNACZASZ Version spoofing (by w razie W, w przyszłości, po wejściu do aplikacji Xiaomi, była możliwość szybkiego powrotu do oryginalnego oprogramowania przez jego aktualizację)

vspf.thumb.jpg.1cf49b987c3f88c7ee7a4a7155b3fa7d.jpg

 

- Motor start speed suwakiem max w lewo czyli na zero (czyli prędkość początkowa wymagana do startu silnika = 0)

startspeed.thumb.jpg.f631b63573fecf0c37abb82204615cce.jpg

 

- Na samym dole w dziale Finished! Time to cook, wybierasz aplikację za pomocą której będziesz wgrywał modyfikację. Najpopularniejsze i najpewniejsze to DownG i Scooter Hacking Utility. Aplikację ściągasz ze sklepu play na androida. Załóżmy, że wybierasz DownG.

downg1.thumb.jpg.73bb16ac40ba597660872c501bedc0f9.jpg

downg2.thumb.jpg.8cb30dd80401cf5b41a6e6242d252f6c.jpg

 

Klikasz na DOWNLOAD ZIP i ściągasz na urządzenie plik zip z oprogramowaniem.

Pobierasz aplikację ze sklepu, uruchamiasz ją, włączasz hulajnogę, dajesz CONNECT w aplikacji i szukasz i łączysz się z hulajnogą. Czasami jest wymagane potwierdzenie połączenia poprzez naciśnięcie przycisku na pojeździe, ale powie Ci o tym aplikacja. Po połączeniu w aplikacji wybierasz OPEN BIN i wybierasz ściągnięty przed chwila plik zip. Dajesz FLASH. Czekasz na 100% procesu. Gotowe.

Screenshot_20211019-104654_downG.thumb.jpg.f4e13f9a785605d6498d7b9f6f33b771.jpg

 

 

Edytowane przez jarecki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Panowie kupiłem nową Pro 2, skręciłem naładowałem, było pikanie, po sparowaniu ze smartfonem przestało pikać ale jakby silnik sie nie uruchamiał. podnoszę kierownice i przednie koło sie nie obraca, odpycham sie tez po pokoju naciskając gaz do oporu i nic, żadnej reakcji hulajka nie jedzie. Bardzo proszę o pomoc bo nie umiem sobie z tym poradzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw koło musi kręcić się z prędkością minimum 5-6 km/h a potem naciskasz manetkę. Inna kolejność, lub mniejsza początkowa prędkość = silnik nie ruszy.

Jeśli robisz dokładnie tak i nie działa - oddaj na gwarancję, lub zrób zwrot 14-sto dniowy, bo pojazd jest niesprawny,

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 4 miesiące temu...
4 minuty temu, ArMag napisał:

U mnie to samo. Hulajnoga nowa... 

Cześć

Na infolinii xiaomi doradzili mi zwrócić hulajnogę sprzedawcy, na gwarancję producenta, tak zrobiłem i dostałem naprawioną, już aktywowaną. Zajęło to trochę czasu zanim dostałem ją z powrotem, ale jeśli poszedłbym z tym do jakiegoś nieautoryzowanego serwisu, to straciłbym gwarancję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

*Nieaktualne, przy 3 próbie z krajem ustawionym na Polskę zadziałało. Lekutko frustrujące kiedy aktywacją dość losowo działa albo nie. Może trzeba dłużej poczekać na ekranie "Aktywuj" aż coś się doładuje.

 

Kupiłem właśnie nową Mi Pro 2 od Allegro i nie mogę jej aktywować. Przechodzę przez wszystkie kroki, ale przycisk "Aktywuj" pozostaje nieaktywny, nie mogę go kliknąć. Próbowałem z krajem ustawionym na Polskę, Singapur i Chiny.

Czy obecnie hulajnogi wymagają aktualizacji oprogramowania przed aktywacją? Nie aktualizowałem firmware. Bateria jest z samego końca 2021 roku, firmware V2.4.5

Edytowane przez piorad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...