Jump to content

MiBox S 4K - ELEVEN

Recommended Posts

Cześć. 

Posiadam skrzynkę jak w tytule i zakupiłem dostęp do kanałów sportowych Eleven (wcześniej korzystałem poprzez WP Pilot ,ale nie za bardzo odpowiadała mi jakość ,jakby HD to nie było HD) . Okazuje się ,że w MiBox jest apka Eleven więc ją włączyłem ,zalogowałem się do konta Eleven i ..koniec przyjemności . Chcąc wyświetlić mecz widnieje czarny obraz bez głosu ,na każdy kanale to samo . Zapytałem Eleven o co chodzi ,powiedziano mi ,że Android TV (na pudełku od Boxa jest napis "Powered Android TV) działa tylko na Samsungu . Wgrałem apk Eleven z innych źródeł -to samo . Wszedłem na stronę Eleven poprzez przeglądarkę Puffin i Opera aby w ten sposób ominąć działanie apk ,ale wtedy otrzymałem komunikat ,że w regionie gdzie przebywam program Eleven nie jest dostępny. Chmmm , internet mam od lokalnego dostawcy i poprzez komórkę i lapka na windowsie Eleven działa ,tylko na MiBox robi wstręty . Czy potencjalnie np przeglądarka Puffin,Opera czy inne mają domyślnie lokalizację skąd zostały pobrane i stąd Eleven niejako widzi mnie np w Chinach zamiast na terenie UE? Może ktoś miał takie problemy i uruchomił sobie Eleven z jakiejś apk  lub przeglądarki na MoiBox ? Chciałem wgrać google chrome (sklep play odpada,bo tam nazwa MiBox jest na szaro -brak wsparcia przy próbie wgrania) ,ale nie pozwoliło . Mogę probować szukac innych przeglądarek ,lecz obawiam się ,że ciągle będzie komunikat ,że jestem w złym regionie itd . Dlatego tutaj sie zgłaszam ,może ktoś to przeskoczył i podpowie ,byle nie w techniczno-cyfrowym slangu :) ,tak bardziej po ..ludzku :) 

• 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...