Skocz do zawartości

POCO X3 NFC - MIUI Global / EEA Stable ROM


pkonrad

Rekomendowane odpowiedzi

Zainstalowane, wydaje się być wszystko OK. W panelu pojawił się Profil Służbowy, było to wcześniej? Jakoś tego nie kojarzę i po co on wogóle jest. Jak wyłącze to pojawia się dodatkowa ikonka na pasku, też zresztą niepotrzebna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaktualizowałem (hard resetu nie robiłem) i widzę pierwszy błąd: kosz pokazuje 0 plików mimo że jest w nim kilka zdjęć.

Edit: zaskoczyło coś i zaczął wyświetlać ilość plików.

Edytowane przez Bogdan75
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Arek-SJ napisał:

Zainstalowane, wydaje się być wszystko OK. W panelu pojawił się Profil Służbowy, było to wcześniej? Jakoś tego nie kojarzę i po co on wogóle jest. Jak wyłącze to pojawia się dodatkowa ikonka na pasku, też zresztą niepotrzebna.

Tak, był wcześniej Profil służbowy, a mi po aktualizacji do android 11 zniknął w ogóle profil ten i go nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Hej, Jakiś czas teamu zaktualizował mi się telefon do POCO X3 NFC EEA MIUI V12.0.8.0.RJGEUXM  EEA (Android 11.0) czy bez odblokowania bootloadera da się jakoś wrócić do Android 10.0 ? Dlatego że po aktualizacji spadła wydajność telefonu, wiadomość Google mulą, przeglądarka podobnie, wydajność całego telefonu widocznie spadła, wcześniej wszystko działało błyskawicznie i płynnie w 60/120Hz. 

Edit

Znalazłem filmik, na którym pokazują, że można kliknąć symbol miui, aby wczytać starą wersję, nie sprawdzałem jeszcze, czy to działa.

Czy ktoś też spotkał się, aby RJGEUXM  EEA działała wolniej na 10, oraz czy to normalne, że ogólnie Android 11 działa wolniej?

Dzięki z góry za odpowiedź pozdrawiam. 

Edytowane przez mek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telefon poco m3. Ja mam następujący problem z aktualizacją, po aktualizacji wyskoczył problem z google, więc stwierdziłem, że wyłącze na chwilę telefon, a teraz mam problem bo nie chce się włączyć. Nawet przy próbie robienia hard resetu ekran nic nie wyświetla. Jakieś pomysły?

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, mek napisał:

Hej, Jakiś czas teamu zaktualizował mi się telefon do POCO X3 NFC EEA MIUI V12.0.8.0.RJGEUXM  EEA (Android 11.0) czy bez odblokowania bootloadera da się jakoś wrócić do Android 10.0 ? Dlatego że po aktualizacji spadła wydajność telefonu, wiadomość Google mulą, przeglądarka podobnie, wydajność całego telefonu widocznie spadła, wcześniej wszystko działało błyskawicznie i płynnie w 60/120Hz. 

Edit

Znalazłem filmik, na którym pokazują, że można kliknąć symbol miui, aby wczytać starą wersję, nie sprawdzałem jeszcze, czy to działa.

Czy ktoś też spotkał się, aby RJGEUXM  EEA działała wolniej na 10, oraz czy to normalne, że ogólnie Android 11 działa wolniej?

Dzięki z góry za odpowiedź pozdrawiam. 

Czy po aktualizacji robiłeś reset do ustawień fabrycznych? Jak nie to na 99% to jest przyczyną, bowiem jest przeskok między 10 a 11, a to ogromne zmiany w systemie. U mojej żony telefon chodzi płynnie nic się nie zacina, wszystko działa.

 

Powrót do 10 tylko przy odblokowanym bootloaderze. Ten powrót, o którym piszesz, tyczy się tej samej wersji androida. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 1.07.2021 o 12:10, janki111 napisał:

Czy po aktualizacji robiłeś reset do ustawień fabrycznych? Jak nie to na 99% to jest przyczyną, bowiem jest przeskok między 10 a 11, a to ogromne zmiany w systemie. U mojej żony telefon chodzi płynnie nic się nie zacina, wszystko działa.

 

Powrót do 10 tylko przy odblokowanym bootloaderze. Ten powrót, o którym piszesz, tyczy się tej samej wersji androida. 

Przywróciłem telefonu do ustawień fabrycznych, ale to nic nie dało, po prostu w moim modelu ta modyfikacja android 11 działa mega wolno. Teraz, wiem, że każda wersja jest inna, może mieć inne podzespoły, albo sam proces produkcyjny może mieć na to wpływ, pomijając fakt, że samo miui nie jest zoptymalizowane, dlatego chodzi to marnie, nie po to kupiłem 4 miesiące wcześniej telefon, aby po aktualizacji do Android 11, myślał o Kupinie nowego, a teraz jestem bardzo niezadowolony tym telefonem, to jest tragiczne, że z powodu pozornej dodatkowej funkcjonalności telefon działa wolno. Po tylu latach z Xiaomi myślę, że warto zmienić go na coś lepszego, coś, co działa szybko i bez awaryjnie. Co więcej, odczuwam to tak, jakby ich działanie było intencjonalne, a przynajmniej obojętne. Czekam jeszcze na chociaż beta, wersje 12.5, która mam nadzieje pojawi się niebawem, jest do wersji Global? Świetnie, z tym że ja mam EEA, wersja pod Xiaomi.Eu ktoś napisze, w ramach "rozwiązania problemu", niezły pomysł, gdyby nie fakt, że i tam pojawiają się głosy rozczarowania. Mały ryż nie jest już taki mały, ale i smakuje inaczej.

Edytowane przez mek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

POCO X3 NFC Global EEA - V12.5.2.0.RJGEUXM Wersja dla Mi Pilot

https://bigota.d.miui.com/V12.5.2.0.RJGEUXM/miui-blockota-surya_eea_global-V12.0.8.0.RJGEUXM-V12.5.2.0.RJGEUXM-874a48e09c-11.0.zip

https://bigota.d.miui.com/V12.5.2.0.RJGEUXM/miui_SURYAEEAGlobal_V12.5.2.0.RJGEUXM_9246503050_11.0.zip

Cytat

System
New: Response to gestures is now instant.
New: With 20 times more rendering power, there are now few limits to what you can see on your screen.
New: With custom device model adjustments, any phone becomes faster after the upgrade.
Optimization: Updated Android Security Patch to July 2021. Increased system security.
Optimization: MIUI became lighter, faster, and more durable.
Notes
New: Excerpts save text, URLs, and images to Notes in a few simple taps.
New: Dynamic layouts bring the typography in Notes to a new level.
New: Compose mind maps with complex structures.
New: New tools for doodling and sketching.
New: Press and hold a sketch to adjust the strokes automatically.
New: A gesture shortcut now allows you to create notes, tasks, and excerpts anywhere.
All-new Notes.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co masz na myśli, pisząc regiony? Zmiany krajów/jeżyka, a potem sprawdź aktualizacje?

Ja również testuje, u mnie nie znalazło mimo zaznaczenia opcja, aby wykrywał wczesne wersje, zainstalowałem update. EEA 12.5.2 jest oznaczona jako beta.  Google news czy jak to się wabi, nadal chodzi skokowo. Na plus są zmiany, nowa belka powiadomień i inne akcenty, ale telefon wcale nie działa szybciej, działa tak samo jak do tej pory, przynajmniej moja seria lub egzemplarz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Muszę to napisać...
Poco X3, Opel Astra. Android Auto.
Od dłuższego czasu borykałem się z problemem całkowitej utraty dźwięku po wykonaniu rozmowy telefonicznej przy korzystaniu z Android Auto. Każda rozmowa wymuszała na mnie konieczność ponownego podłączenia telefonu kabelkiem USB do systemu samochodu. Inaczej nie było żadnego dźwięku z AA. Próbowałem różnych sposobów, które pojawiały się na necie. Nie dało rady.

Aktualizacja 12.5.2 wyleczyła problem.

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...