Skocz do zawartości

POCO X3 NFC - MIUI Global / EEA Stable ROM


pkonrad

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Marchelius napisał:

U mnie też wersja 2.20.1.24 a telefon kupiony w mi-store, w sklepie "fizycznym" w galerii handlowej, więc na 99,99 w wersji EEA.

@michal_gie gdzie kuopwałeś swój telefon ??  Może faktycznie masz inną wersję  ??

W MediaMarkcie bo w mistore nie mieli 128GB. Zauważyłem, że aby kliknąć w te dwie ikonki, o których pisałem - nie trzeba celować w środek, tylko 2 mm ponad ikonką. Jakieś pomysły...?

 

Edit: wyczyszczone dane klawiatury google, usunięta aktualizacja i wgrane na nowo. Działa.

Edytowane przez michal_gie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, michal_gie napisał:

W MediaMarkcie bo w mistore nie mieli 128GB. Zauważyłem, że aby kliknąć w te dwie ikonki, o których pisałem - nie trzeba celować w środek, tylko 2 mm ponad ikonką. Jakieś pomysły...?

 

Edit: wyczyszczone dane klawiatury google, usunięta aktualizacja i wgrane na nowo. Działa.

ja miałem to samo tylko u góry ekranu i winny był luncher bo wypuścili bete do google play jako wersje stabilna  możesz z apk mirror zainstalować wcześniejsza wersje  

Edytowane przez pawel188
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Marchelius napisał:

Robić downgrade czy czekać na owy update

To od pewnego czasu normalna procedura. Wydają OTA dla pewnej liczby użytkowników, czekają, analizują błedy i jak coś ich zdaniem jest nie tak to wycofują. Jak jest ok to dają wszystkim przez OTA. Jak dostałeś i nic się nie dzieje to po prostu poczekaj na nowsze wydanie.  A tu strona na której dosyć szybko pojawiają się linki do pobrania i info o wycofanych romach dla POCO X3 NFC https://mirom.ezbox.idv.tw/en/phone/surya/roms-eea-stable/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Da się przywrócić Androida 10 takiego jakiego miałem wcześniej 12.0.8.0.QJGEUXM bez utraty gwarancji? Bo zaktualizowałem do 11 jak była dostępna i mam same problemy głównie z restartami i nawet przywracanie do ustawień fabrycznych nie pomogło ☹️

Edytowane przez Bogdan75
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy masz prawidłowy rom do tego modelu, czy jest on fastboot,?
Na sprzęcie z ryzenem miflash nie lubi pracować, tak samo pod usb3.
Spróbuj innym kablem. Mi flash uruchamiaj w trybie administratora.
Botloader masz odblokowany? Spróbuj inną wersję miflash.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe że coś z romem namieszałem. Teraz po aktualizacji do Androida 11 mam MIUI Global 12.0.6.0 RJGEUXM pobrałem 12.0.8.0 QJGEUXM Fastboot z tej strony: https://xiaomifirmwareupdater.com/archive/miui/surya/ ale przy nim nie pisze global tylko EEA. Już się pogubiłem na co mam patrzyć (global/EEA) czy końcówkę EUXM?  Nie pamiętam jaki był zaraz po zakupie telefonu ale wydaje mi się że: MIUI Global 12.07.0 QJGEUXM.

Co do botloadera to jest zablokowany więc zamiast w fastboot wchodzę w: Power i vol+ i tam wybieram Connect with MIAssistant (to jest to download mode?)

Edytowane przez Bogdan75
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Bogdan75 napisał:

Co do botloadera to jest zablokowany więc zamiast w fastboot

Jak zablokowany to po co pobrałeś rom fastboot? Nic z nim nie zrobisz, w download mode również, bo nie masz uprawnień. Connect to PC to nie jest tryb download. Connect to PC też używa romów recovery. EUXM to rom EEA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem, recovery. To MiPcSuite w trybie Connect to PC to takie rozszerzenie recovery.  Raczej bie pomoze. Bez odblokowania bl powrót do starszej wersji Androida nie będzie łatwy. Najlepiej w fastboot i MiFlash po odblokowaniu bl, albo poczekać na nowszą wersję z Androidem R.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Bogdan75 napisał:

No dobrze a czy tą obecną wersję lub jak wyjdzie nowsza to da się wgrać bez odblokowywania bootloadera? 

Tej obecnej nie wgrasz ponownie bo recovery sprawdza przy wgrywaniu rom i jak wycofany to nie pozwala na wgranie. Nawet jak pobierzesz ręcznie i będziesz chciał wgrywać z pobranego pliku. Jak wyjdzie nowsza to da się wgrać bez problemów z zablokowanym bl przez OTA albo z pobranego pliku (w aktualizacjach czyli przez fabryczne recovery).

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Da się to jakoś zainstalować? U żony mam zainstalowane 12.0.6.0 na andku 11. Próba instalacji przez wybranie paczki z aktualizatora skutkuje komunikatem, że w skrócie konto nie ma uprawnień do tej wersji testowej, a przez recovery nie ma opcji Install update.zip.

Trochę męczą codzienne rebooty telefonu

Edytowane przez janki111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MIUI EEA V12.0.7.0.RJGEUXM tylko Mi Pilot na razie

https://bigota.d.miui.com/V12.0.7.0.RJGEUXM/miui_SURYAEEAGlobal_V12.0.7.0.RJGEUXM_641da640cd_11.0.zip

https://bigota.d.miui.com/V12.0.7.0.RJGEUXM/miui-blockota-surya_eea_global-V12.0.6.0.RJGEUXM-V12.0.7.0.RJGEUXM-1bf4431794-11.0.zip

lista zmian

Centrum kontroli

Nowe: Przesuń palcem w dół od lewego górnego rogu, aby otworzyć Pasek powiadomień, i od prawego górnego rogu, aby otworzyć Centrum kontroli

Nowe: Opcja, która pozwala ograniczyć otwieranie Centrum kontroli na ekranie blokady

Tryb ciemny

Zoptymalizowano: Poprawa jasności i kolorów tapet w trybie ciemnym

System

Zoptymalizowano: Gesty pełnoekranowe są teraz ignorowane na stronie alarmowej ekranu blokady

Zoptymalizowano: Zaktualizowano Pakiet Bezpieczeństwa Android do kwietnia 2021 r. Zwiększono bezpieczeństwo systemu.

Stabilny MIUI oparty na Android 11

Stabilny MIUI oparty na Android 11

Pasek powiadomień, Panel powiadomień

Nowe: Możliwość przełączania się między podłączonymi urządzeniami w powiadomieniu o odtwarzaniu multimediów

GPS zmienia nazwę na "Lokalizacja"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pawel188 Jest to specjalny program, gdzie chętni mogą wypełnić wniosek o przyjęcie ich do grupy testerów oprogramowania. Tu masz przykład. Po zakończeniu rekrutacji firma udostępni listę z num era ID biorącymi udział w teście. Od tego momentu będziesz dostawał aktualizacje wcześniej niż inni. Oczywiście pod warunkiem, że Twoje ID znajdzie się na tej liście.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.04.2021 o 09:47, janki111 napisał:

Ale eea to jest też global. Bardziej pytanie powinno brzmieć przy warto przechodzić z global na xiaomi.eu.

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka
 

Jak na razie muszę odczekać 168 godzin na bootloader więc jestem uziemiony na xiaomi.eu. No i racja pytanie czy warto na xiaomi.eu

Edytowane przez lukasknw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaktualizowałem do 12.0.7 , android 11. Telefon mulił niemiłosiernie. Zrobiłem przywracanie do ustawień fabrycznych. Chodzi lepiej, ale jest kilka błędów. W aplikacji Facebook nie ma opcji wyłączenia dźwięków aplikacji, Messenger nie ma dymków ( to akurat znany problem) no i co najgorsze źle działa czujnik zbliżeniowy. Po zakończeniu rozmowy ekran pozostaje czarny. Próbuję odblokować bootloader ale i tutaj telefon się buntuje...

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zauważyłem takich problemów w telefonie żony. Telefon zaktualizowany z 12.06 na 12.07 bez resetu, działa płynnie, nic się nie wiesza. Czujnik zbliżeniowy działa prawidłowo. 

Facebook? - zobacz ustawieniach na androidzie - powiadomienia i dźwięki, czy to pomoże - ja mam telefon zawsze wyciszony, także nie zauważyłem tego :)


Jeśli chodzi o dymki czatu to jest na to sposób (instalacja zmodyfikowanego messengera) - więcej info na priv :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...