Skocz do zawartości

POCO X3 NFC - MIUI Global / EEA Stable ROM


pkonrad

Rekomendowane odpowiedzi

To moja pierwsza aktualizacja po odblokowaniu i zainstalowaniu poprzedniej wersji. TWRP nie widzi pików, nie mogę znaleźć folderu download tam gdzie pobrałem rom. Próbowałem jeszcze 2 inne wersje TWRP i to samo. Może ktoś podpowiedzieć jak to rozwiązać? Nie chcę uceglić :D

EDIT: Ok, nieaktualne, trzeba było podać hasło po wejściu do TWRP.

Edytowane przez fake4r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marchelius to dziwne że na jednym telefonie działa a na drugim nie, zainstalowałem betę messengera i dalej nic, mam ustawione wszystkie powiadomienia łącznie z tymi pływającymi 

https://forum.xda-developers.com/t/any-fix-for-messenger-bubble.4246433/

https://forum.xda-developers.com/t/facebook-messenger-bubble-problem-on-miui-12-android-11.4203565/

https://www.reddit.com/r/Xiaomi/comments/m36cez/latest_miui_update_for_mi_note_10_has_rendered/

 

Edytowane przez borys90
Dodatkowy link
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marchelius
W tym temacie rozmawiamy o Poco X3, a nie o 4 różnych producentach.
I potwierdzam że na najnowszym romie są jaja z mesengerem, jest jeszcze kilka innych rzeczy które mi nie pasują i dlatego z rana cofnąłem się na starego roma na którym mi wszystko prawidłowo działa , a że mam stare zabezpieczenia? W niczym to nie przeszkadza jeśli używa się choć odrobinę zawartości mózgoczaszki.
8a37f2ddedeb49288ee5376f3e1e4691.jpg

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, michal_gie napisał:

Po aktualizacji do 11tki nie mogę włączyć Chroma i aparatu z pulpitu. Widać kliknięcia, ale nie odpala się. Jak zamienię miejscami to nie odpala się to co weszło na miesce. I w ogóle jakoś dziwnie dotyk działa.

Screenshot_2021-03-15-16-00-22-265_com.mi.android.globallauncher.jpg

sprawdź wersje nakładki bo może masz bete ja tak miałem tylko w innym miejscu na ekranie 

Edytowane przez pawel188
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, michal_gie napisał:

Pytasz o Poco Launcher? Mam 2.20.1.4

To ty masz całkowicie inna wersje ale widzę ze najnowsza z tego co ty masz to 2.20.1.24 

Czy to czasem nie jest tak ze ja mam wersje EU a ty global

Możesz odinstalować aktualizacje launchera i zobaczysz czy się naprawi, od razu mówię ze zresetuje ci wszystkie ekrany 

Edytowane przez pawel188
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, pawel188 napisał:

To ty masz całkowicie inna wersje ale widzę ze najnowsza z tego co ty masz to 2.20.1.24 

Czy to czasem nie jest tak ze ja mam wersje EU a ty global

Możesz odinstalować aktualizacje launchera i zobaczysz czy się naprawi, od razu mówię ze zresetuje ci wszystkie ekrany 

Próbowałem. Brak efektów.

W weekend się pobawię z resetem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Marchelius napisał:

U mnie też wersja 2.20.1.24 a telefon kupiony w mi-store, w sklepie "fizycznym" w galerii handlowej, więc na 99,99 w wersji EEA.

@michal_gie gdzie kuopwałeś swój telefon ??  Może faktycznie masz inną wersję  ??

wychodzi na to ze to ja mam inna wersje niż wy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...