Skocz do zawartości

POCO X3 NFC - MIUI Global / EEA Stable ROM


pkonrad

Rekomendowane odpowiedzi

  • mrosi zmienił(a) tytuł na POCO X3 NFC - MIUI Global / EEA Stable ROM
Dnia 21.09.2020 o 21:47, mgcompany napisał:

Nie no, ja wiem, że przez adb można, chodziło mi z poziomu telefonu. :)

Jest inna metoda:

miuipolska.pl/forum/topic/22981-jak-wyłączyć-lub-odinstalować-preinstalowane-aplikacje-googla-w-oficjalnych-romach-global/

 

@frrancuz,

Na przyszłość radzę nie wklejać linków do zewnętrznych stron, bo narusza to pkt 12. Regulaminu Forum i kolejnym razem skończy się warnem...

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Vanitas napisał:

Może ktoś łopatologicznie mi napisać jaka jest różnica w wersji Global i EEA? Czy warto w Polsce kupować EEA, czy to dosyć obojętne?

EEA to Global dla krajów UE. Jeden i drugi rom nie różni się w zasadzie niczym.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie moje smartfony Xiaomi miały Global ROM i nigdy nie miałem problemu z żadną apką bankową. A korzytałem z mBank, Alior Bank, Nest Bank, Getin Bank, Idea Bank, City Handlowy, T-Mobile Usługi Bankowe. Żeby zainstalować EEA na telefon z Global ROMem, trzeba będzie najpierw odblokować bootloader. Po wgraniu nowego softu na 99% będzie się dało go z powrotem zablokować, więc raczej nie powinno być problemu z gwarancją. Z tym, że telefony z europejskiej (w tym z polskiej) dystrybucji raczej będą miały EEA Stable ROM.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Vanitas napisał:

Czyli w takim razie różnice są tylko w aktualizacjach? Te globalne idą bezpośrednio od Chińczyków i są szybciej, a na ROM EEA trzeba czekać dłużej, bo muszą przejść przez Europę?

Wszystkie aktualizacje idą od Chińczyków. W końcu Xiaomi to chińska marka. Jeden model smartfona szybciej dostaje aktualizacje na EEA, inny na Global. Generalnie nie ma znaczenia jaki ROM posiadasz, Global czy EEA to jedno i to samo dla końcowego użytkownika.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Dnia 13.12.2020 o 10:12, pkonrad napisał:

POCO X3 NFC - EEA Stable ROM

MIUI V12.0.6.0.QJGEUXM

OTA z wersji V12.0.4.0

Czy to znaczy, że tej paczki OTA nie mogę użyć do aktualizacji z wersji 12.0.2.0 z którą smartfona kupiłem? Gdybym chciał używać OTA to muszę najpierw do 12.0.3.0, później do 4.0 i dopiero 6.0?

Edytowane przez figurel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.12.2020 o 15:18, Netoper napisał:

Tak. Chyba że pełna paczką zrobisz update.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
 

A dlaczego nie mogę zaktualizować do MIUI V12.0.6.0.QJGEUXM? Rom pobrany z linku powyżej? To beta?

1608750627178.jpg

Edytowane przez figurel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...