Skocz do zawartości

Samoczynne restarty - Wciśnięty ciągle przycisk Power


Decybelek

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Da się jakoś telefonowi jeszcze pomóc oprócz oddawania na gwarancje ? Wczoraj sam z siebie się wyłączył i zaczął co 2 sekundy restartować. Doszedłem do diagnozy, że problemem jest to, że cały czas przyciśnięty jest przycisk Power (gdzie fizycznie nie jest), przez co nawet z trybu Fastboot wychodzi po paru sekundach. Od wczoraj oprócz pełnego wyładowania restartuje się non stop i nic nie można zrobić. Mam oficjalny system europejski. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam identycznie. Dziś z rana się wyłączył i co chwilę restart. Wersja global, ściągnięta najnowsza aktualizacja.

42 minuty temu, Decybelek napisał:

Cześć,

Da się jakoś telefonowi jeszcze pomóc oprócz oddawania na gwarancje ? Wczoraj sam z siebie się wyłączył i zaczął co 2 sekundy restartować. Doszedłem do diagnozy, że problemem jest to, że cały czas przyciśnięty jest przycisk Power (gdzie fizycznie nie jest), przez co nawet z trybu Fastboot wychodzi po paru sekundach. Od wczoraj oprócz pełnego wyładowania restartuje się non stop i nic nie można zrobić. Mam oficjalny system europejski. 

Problem solved xD Popukałem go kilka razy z przodu, z przodu, w przycisk. Sprawdź, może u Ciebie też zadziała ;)

Edytowane przez Grot
literówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...