Skocz do zawartości

Xiaomi Mini Speaker


Pirzu

Rekomendowane odpowiedzi

Tez poproszę. Rozglądam się za głośnikiem Bluetooth. Interesuje mnie jakość dźwięku (nie jestem melomanem) średni czas działania no i nie mogę znaleźć czy ma wbudowany mikrofon oraz czy mogę odebrać połączenie z poziomu głośnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A miał może ktoś styczność z tym drugim głośnikiem od xiaomi?

 

 

Edit: No i zakupiłem ten głośniczek. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Głośność może nie jest porażająca ale bass jak na tak małe urządzenie jest bardzo zadowalający. :)

 

PS. Można jakoś zobaczyć poziom naładowania głośnika?

Edytowane przez squirrelkuss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Tyle to nie, ale jak się świeci na czerwono to działa, ja włączyłem od razu po podłączeniu do kabla, trzymaj z 10 sekund max i powinno być tururu i powinien zacząć migać.


Z Viperem z romów MIUIPolska można z niego jeszcze sporo więcej wyciągnąć :) Do rozmów w domu czy w plenerze się nadaje, ale już w aucie się nie idzie dogadać.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli uruchomię głośnik i sparuję z telefonem X to po wyłączeniu appki w telefonie X nie połączę telefonu Y z głośnikiem.

Muszę rozłączyć połączenie w telefonie X i dopiero moge sparować - połączyć inne źródło dźwięku.

Upierdliwe to to - testowane na Sprzętach Apple.

Młody nie chciał sterować swojego 1S.

Edytowane przez kanapa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli uruchomię głośnik i sparuję z telefonem X to po wyłączeniu appki w telefonie X nie połączę telefonu Y z głośnikiem.

Muszę rozłączyć połączenie w telefonie X i dopiero moge sparować - połączyć inne źródło dźwięku.

Upierdliwe to to - testowane na Sprzętach Apple.

Młody nie chciał sterować swojego 1S.

Tak jest chyba w każdym głośniku bt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Witam właśnie pojawiła się niedawno nowa wersja tego głośniczka "mini2". Inny kształt bo kwadrat, z funkcją NFC i wymienną baterią taką samą bodajże jak w tel. Mi2. Nabyłem, gra całkiem spoko jak na swoje rozmiary. Mam porównanie z  JBL GO bo taki również posiadam i Xiaomi pod względem dźwięku bardziej mi się podoba (basu nie jest więcej ale brzmienie lepsze i gra bardziej neutralnie), a dodatkowo lepiej wykonany. Korpus aluminiowy no i bateria przynajmniej teoretycznie ma grać 10-12h a JBL 5-6. Nie miałem pierwszej wersji mini więc nie wiem czy jest coś lepiej z dźwiękiem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam właśnie pojawiła się niedawno nowa wersja tego głośniczka "mini2". Inny kształt bo kwadrat, z funkcją NFC i wymienną baterią taką samą bodajże jak w tel. Mi2. Nabyłem, gra całkiem spoko jak na swoje rozmiary. Mam porównanie z  JBL GO bo taki również posiadam i Xiaomi pod względem dźwięku bardziej mi się podoba (basu nie jest więcej ale brzmienie lepsze i gra bardziej neutralnie), a dodatkowo lepiej wykonany. Korpus aluminiowy no i bateria przynajmniej teoretycznie ma grać 10-12h a JBL 5-6. Nie miałem pierwszej wersji mini więc nie wiem czy jest coś lepiej z dźwiękiem. 

Ta wersja ma z rok

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
10 minut temu, Wojtkson napisał:

Mam problem bo głośnik przyszedł dziś do mnie z gearbest.com i jest podłączony do ładowarki już około godzinę świeci na czerwono ale nie chcę się włączyć i nie widać go na bt w telefonie...

Wysłane z mojego MI 4W

Niech jeszcze się podładuje, przez BT będzie go widać dopiero po włączeniu. Włączasz trzymając dłuuugo przycisk power aż zagada i chyba jeszcze raz długo power i wchodzi w tryb parowania BT. Ja mam ten kwadratowy i też po raz pierwszy długo się ładował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, FromWP napisał:

Niech jeszcze się podładuje, przez BT będzie go widać dopiero po włączeniu. Włączasz trzymając dłuuugo przycisk power aż zagada i chyba jeszcze raz długo power i wchodzi w tryb parowania BT. Ja mam ten kwadratowy i też po raz pierwszy długo się ładował.

Próbowałem go włączyć po dłuższym czasie jak był podłączony. Wydał z siebie jakieś dźwięki zamigał chwile na fioletowo(chyba) po czym znowu stał się czerwony. Ładuje się dalej i nic... masakra chyba mam wadliwy egzemplarz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Wojtkson napisał:

Ładuje się dalej i nic... masakra chyba mam wadliwy egzemplarz.

Niestety to też możliwe, spróbuj jak będzie odłączony od ładowarki. Mój też ładuje się dosyć długo i w sumie nie zależy to od tego jakiej ładowarki używam. Dwu amperowa ładuje w takim samym czasie jak 1A. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, FromWP napisał:

Niestety to też możliwe, spróbuj jak będzie odłączony od ładowarki. Mój też ładuje się dosyć długo i w sumie nie zależy to od tego jakiej ładowarki używam. Dwu amperowa ładuje w takim samym czasie jak 1A. 

G*wno. Ładowałem z 3h i nic. Odłączyłem i chciałem włączyć i lipa. Jestem wkurzony na maksa. No nic postaram sie o full refinda lub zeby wyslali mi jeszcze jeden...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłącz do komputera i napisz co się dzieje z głośnikiem. Jak świeci na czerwono to zostaw do momentu aż przestanie na czerwono świecić. Wtedy odłącz i spróbuj włączyć. Upewnij się że nie wciskasz dwóch przycisków na raz. Przytrzymaj przycisk włączania przez ponad 10 sek chyba że zareaguje wcześniej.

Ja ładuje zawsze przez komputer i wszystko jest ok.

Wysłane z Xiaomi Mi4 LTE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłącz do komputera i napisz co się dzieje z głośnikiem. Jak świeci na czerwono to zostaw do momentu aż przestanie na czerwono świecić. Wtedy odłącz i spróbuj włączyć. Upewnij się że nie wciskasz dwóch przycisków na raz. Przytrzymaj przycisk włączania przez ponad 10 sek chyba że zareaguje wcześniej.

Ja ładuje zawsze przez komputer i wszystko jest ok.

Wysłane z Xiaomi Mi4 LTE

Siedział pod ładowarką jakieś 8h(cała noc) wstałem rano a on dalej na czerwono. Odłączyłem i dalej nie chce się włączyć.

Wysłane z mojego MI 4W

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...