Skocz do zawartości

Mi 10 MIUI 12 - nie działa turbo szybkie ładowanie


grzesiekura

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Antek Szprycha napisał:

Jakby ktoś chciał, turbo charge działa na kablach baseus 3m (te z biedry) emoji6.png

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka
 

Po ile one ? Aż nie do wiary że na allegro czy olx ciężko dostać prawdziwy 5A. Same podróby bez wsparcia turbo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, argentina10 napisał:

Po ile one ?

Baseusa były 2 metrowe chyba po 17 zł. Teoretycznie 2A ale dają spokojnie 3A (sprawdzone miernikiem). Jakby co Baseus ma u nas oficjalny sklep z niezłymi cenami. Kabli tam pod dostatkiem i z gwarancją zwrotu. e-baseus.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, FromWP napisał:

Baseusa były 2 metrowe chyba po 17 zł. Teoretycznie 2A ale dają spokojnie 3A (sprawdzone miernikiem). Jakby co Baseus ma u nas oficjalny sklep z niezłymi cenami. Kabli tam pod dostatkiem i z gwarancją zwrotu. e-baseus.com

To mało bo teraz na kablu jakimś czarnym z nazwą GK T zasuwa mi 4,6 A w Turbo i tyle bym chciał osiągać czyli przepust 5 A musi być. Wiadomo że podczas samego ładowania ten amperaż się waha trochę w zależności od stopnia naładowania.  Szkoda że jest ogólne przyzwolenie że byle śmieć sprzedają jako konkretny markowy model.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, argentina10 napisał:

Szkoda że jest ogólne przyzwolenie że byle śmieć sprzedają jako konkretny markowy model.

Dlatego podałem Baseusa i oficjalny sklep. Jak kupisz kabel 5A i okaże się że nie spełnia tego parametru to zwrócisz, albo reklamacja. Dają 100 dni na zwrot bez podania przyczyny. Przy uzasadnionej reklamacji piszą że mogą zwrócić kasę bez zwrotu wadliwego towaru. Ile ten z Biedronki wydoli maksymalnie nie wiem i nie sprawdze z moim telefonem, bo max 3A przyjmuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...