Skocz do zawartości

Korzystanie z odkurzacza w mieszkaniu bez WiFi


WeAnn_0

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

Według mnie, to trza zainstalować aplikację do obsługi sprzętu, sparować sprzęt z fonem, no i odpalić hotspota.
Chyba że jest coś zwalone w sofcie (?) i trza użyć dwa fony, tylko właśnie się zastanawiam po co mają być użyte dwa fony, i dlatego zadałem pytanie coby być świadomym o co chodzi.0e3db4bce5c2aac8cfefda5380896673.jpg

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, iborkim napisał:

Tak musi być podłączony do sieci, ale jak jest już skonfigurowany to można hotspota postawić na  telefonie którym chcesz sterować.

Gubię się. Skonfigurowałem na Mi Home, podłączając uprzednio do wifi (korzystając z sieci innego smartfona). A teraz odpalam hotspota na smartfonie z zainstalowanym Mi Home i co to da?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, iborkim napisał:

I będzie działać, hotspot postawiony z taką samą nazwą sieci i hasłem jaką był skonfigurowany odkurzacz.( oczywiście odkurzacz musi być w zasięgu hotspota)

 Czekaj, ale nie połączę się jednocześnie hotspotem i wifi jednocześnie na jednym telefonie heh.

Screenshot_2020-11-23-16-31-47-295_com.android.settings.jpg Screenshot_2020-11-23-16-32-10-187_com.xiaomi.smarthome.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie słuchaj tu kolegów którzy tego nie robili tylko sobie wyobrażają:) stawiasz na telefonie z ktorego chcesz obsługiwać hotspota. Potem z drugiego instalujesz aplikacje (tylko żeby połączyć odkurzacz) i łączysz odkurzacz z tym hotspotem. Potem instalujesz apke na tym pierwszy gdzie masz hotspota i działa, odkurzacz łączy się z netem i jest obsługiwany z jednego urządzenia. Koniec prcedury, proszę sie rozejść ;)

ps. może da się to jakośc inaczej przykombinować, ale po co?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ricky90 napisał:

nie słuchaj tu kolegów którzy tego nie robili tylko sobie wyobrażają:) stawiasz na telefonie z ktorego chcesz obsługiwać hotspota. Potem z drugiego instalujesz aplikacje (tylko żeby połączyć odkurzacz) i łączysz odkurzacz z tym hotspotem. Potem instalujesz apke na tym pierwszy gdzie masz hotspota i działa, odkurzacz łączy się z netem i jest obsługiwany z jednego urządzenia. Koniec prcedury, proszę sie rozejść ;)

ps. może da się to jakośc inaczej przykombinować, ale po co?

Dziękuję bardzo. Tak zrobię, gdy tylko będę miał techniczną możliwość. Pozdrawiam kolegę

 

 

Edytowane przez lindinho
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ricky90 napisał:

nie słuchaj tu kolegów którzy tego nie robili tylko sobie wyobrażają:) stawiasz na telefonie z ktorego chcesz obsługiwać hotspota. Potem z drugiego instalujesz aplikacje (tylko żeby połączyć odkurzacz) i łączysz odkurzacz z tym hotspotem. Potem instalujesz apke na tym pierwszy gdzie masz hotspota i działa, odkurzacz łączy się z netem i jest obsługiwany z jednego urządzenia. Koniec prcedury, proszę sie rozejść ;)

ps. może da się to jakośc inaczej przykombinować, ale po co?

Przeczytaj ze zrozumieniem to co napisałem. Czym się rózni  -postawić hotspota na telefonie z aplikacją, a - na telefonie z hotspotem zainstalować aplikację?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...