Skocz do zawartości

Brak Systemu


dudson

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, posiadam telefon Xiaomi Redmi 1s, używam go od czerwca 2014 roku. Niedawno wyszła aktualizacja do Miui v6. Chciałem zaktualizować system do tej wersji, robiłem wszystko wg. instrukcji ale coś poszło nie tak. Pojawia sie informacja ze nie ma wgranego systemu. Próbowałem wgrać system poprzez zainstalowanie go na karcie sd, ale tez to nic nie dało. Komputer nie czyta urzadzenia wiec nie moge wgrać nic na pamiec wewnetrzną. 

POMOCY!!  :oops:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpinam się pod temat - miałem aktualny rom v5 50.0 z waszej strony w grany, dzisiaj mnie naszlo zeby sprawdzic aktualizacje i dojrzalem v6, jak szczerbaty na suchary sie rzucilem bez czytania do update, zrobilem tak jak zwykle czyli update przez recovery tzw. hard (z przyciskami) bo updater mi nigdy nie dzialal, no i niestety wystapil jakis error przy update'owaniu do v6 i caly czas tylko sie wlacza recovery (2.0.1).

Wnioskujac po wypowiedzi wyzej zrobilem wipe pelnego, co dalej powinieniem zroic aby dojsc do v6?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby zaktualizować v5 do v6 najpierw zainstaluj fastboota v6 5.4.10_4.4_global przez miflash, dopiero później v6 polskiego. Inaczej będziesz miał cały czas błąd przy próbie aktualizacji - przynajmniej u mnie tak było.

Przydałoby się takie info w poradniku instalacji, bo widać że wiele telefonów się sypie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...