Jump to content

Telefon nagle padł - bootuje tylko do fastboot


Recommended Posts

Hej,

 

Dziś normalnie użytkowałem telefon cały dzień. W drodze z pracy słuchałem radia przez BT, rozmawiałem itd. Po wejściu do domu chciałem zrobić fotkę i w aplikacji aparatu dostałem komunikat, że nie "można nawiązać połączenia z aparatem, proszę zrestartować telefon". Po zrestartowaniu telefon uruchamia się do tryby fastboot. W TWRP wyczyściłem cache i dalvik, ale nic to nie dało. Dziwne, bo telefon nie spadł, nie został zalany itd. Wszystko co dzisiaj instalowałem to zaktualizowałem aplikację Bolt i MS Teams... Czy jedyną opcją jest teraz instalacja romu na nowo? :(

 

Pozdrawiam

Edited by martinii
Link to post
Share on other sites
  • mrosi unlocked this topic

Jestem już na nowo. Zrobiłem poważny błąd w TWRP - w zakładce Wipe zatrzymałem się na chwilę i zostawiłem telefon. Ekran się wyłączył i gdy chciałem go wybudzić przesunąłem palcem 2 razy myśląc że za pierwszym razem się nie odblokował... Ale odblokował się a drugie przesunięcie paluchem potwierdzało wipe... W tym momencie pamięć wewnętrzna została zaszyfrowana a system nadal się nie włączał. To zmusiło mnie do instalacji systemu na nowo i skorzystania z częściowej kopii zapasowej. Tak czy siak odrodziłem się.

 

Tak czy siak nie wiem co się wcześniej wydarzyło... Teraz telefon nadal hula. Czy wcześniej coś złapałem z sieci czy jak? Nie wiem.

 

Wysłane z mojego MI 3W przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...