Skocz do zawartości

Pobieranie zdjęć z mi cloud na tel.


TrueOneSSJ

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

na wstępie jeśli pomyliłem działy to przepraszam. A teraz do sedna, przez przypadek usunąłem całą galerię (myślałem że jestem w folderze pobrane w galerii natomiast byłem w folderze wszystkie). Na szczęście rzeczy znajdowały się w koszu na chmurze więc je przywróciłem teraz pozostaje kwestia zaciągnięcia zdjęć na urządzenie i tu pojawiają się pierwsze problemy. Otóż nie widzę nigdzie opcji pobrania galerii/albumów na urządzenie. Widzę że rzeczy z galerii pojawiają się jako miniatury a tam klikając na każde z osobna mogę je pobrać ale umówmy się klikanie w 2000 zdjęć czy w tym przypadku czy w przypadku zmiany telefonu na nowy model wydaje się straszne. Jest jakaś opcja żeby to ogarnąć jakoś normalnie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie polecam chmurę "zdjęcia google". Aplikacja jest w sklepie jak ktoś nie ma zainstalowanej "na siłę". Jeśli ktoś ma tysiące fotek i filmów, to koniecznie trzeba zaznaczyć opcję "wysoka rozdzielczość" a nie oryginalne. Bo na to jest tylko 15 Gb darmowego miejsca i to łącznie z innymi aplikacjami. Chyba że ktoś wykupi sobie płatne, większe miejsce. Mam 10 000 takich mediów. Jeśli fotki mają zapisany gps, to cuda wianki widać na mapach. Dodatkowo super to można ogarnąć na kompie - też jest aplikacja. W tym zakresie ta opcja nie ma minusów. I żadne chmury telefonowych producentów nie dorównają do pięt googlowi.

Ale to oczywiście jak już sobie poradzisz z tą psudo chmurą ;) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, brawo napisał:

Ale co? Już powiedziałem w chmurze google masz wszystko i na telefonie i na kompie. Co chcesz "pobrać"?

 

Jak odpalam aplikację Zdjęcia google to wyświetlają się moje zdjęcia które miałem w galerii, ale są to zdjęcia fizycznie na chmurze nie na moim urządzeniu a ja chce mieć je na telefonie. A da się je pobrac pojedyńczo.

Tak czy siak temat dotyczy chmury xiaomi, zmieniam też tel w najbliższym czasie i nie zamierzam wszystkiego zaciągać manualnie. A póki co tylko taką opcję widzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jesteś nieprzytomny ;) Jak masz je w chmurze i masz aplikację w telefonie "zdjęcia" od googla to masz je w telefonie ale nie na "dysku". To chyba dobrze, bo nie będziesz mieć w telefonie takiej pamięci. Chłopaku chmury są po to, aby jakiekolwiek pliki nie zajmowały miejsca na urządzeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj bo trochę zabierasz mi czas a nie koniecznie pomagasz. Chcę mieć zdjęcia na tel koniec kropka. Pierwszy z brzegu use case, chcę zobaczyć zdjęcie a nie mam neta a aplikacja zdjęcia google wtedy wyświetla mi kółeczko że próbuje owe zdjęcie pobrać, dlatego właśnie chcę mieć je fizycznie na telefonie. Chcesz pomóc w rozwiązaniu tego problemu albo masz coś jeszcze merytorycznego czy dalej będzie pisał rzeczy które nie przybliżą mnie w rozwiązaniu problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...