Skocz do zawartości

Xiaomi Mi Note 10 LITE tylne plecki gorila glass


jaa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!

Przez moje dziurawe ręce spadł mi telefon na kostkę i niestety spadł na tylne plecki gorilla glass (nie miałem akurat etui) :( W prawym górnym rogu cała szyba się powoli kruszy. Czy jest jakaś możliwość wymiany tych tylnych plecków? Jak tak to gdzie znajdę (najlepiej oryginalne) plecki gorilla glass na wymianę (szukałem w Chińskim sklepie na A i niestety nie mogę znaleźć na mój telefon).

 

PS. I ostatnie najważniejsze dam radę to sam wymienić?

Z góry dzięki za wszystkie podpowiedzi :(

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, jaa napisał:

Witam!!

Przez moje dziurawe ręce spadł mi telefon na kostkę i niestety spadł na tylne plecki gorilla glass (nie miałem akurat etui) :( W prawym górnym rogu cała szyba się powoli kruszy. Czy jest jakaś możliwość wymiany tych tylnych plecków? Jak tak to gdzie znajdę (najlepiej oryginalne) plecki gorilla glass na wymianę (szukałem w Chińskim sklepie na A i niestety nie mogę znaleźć na mój telefon).

 

PS. I ostatnie najważniejsze dam radę to sam wymienić?

Z góry dzięki za wszystkie podpowiedzi :(

 

 

Tutaj szukałeś? - link

Wymiana jest dość prosta, jest sporo filmików na necie, wystarczy opalarka i do dzieła - powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, r0bertt napisał:

Tutaj szukałeś? - link

Wymiana jest dość prosta, jest sporo filmików na necie, wystarczy opalarka i do dzieła - powodzenia!

Własnie wszędzie szukałem i nie ma wersji LITE a ta wersja od normalnej niestety się różni aparatem :/

 

PS. Orientuje się ktoś jak jest z gwarancją jak to wymienię? Po tym zabiegu strace całkowicie gwarancje?

Edytowane przez jaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pisałabym wprost, jednoznacznie, że straci gwarancję.
Telefon nie ma żadnej normy IP, żeby ważne było "profesjonalne założenie tylnego panelu". Nie ingerujesz w żadne podzespoły.
Najlepiej będzie dopytać się u źródła, tam gdzie telefon został kupiony.

Wysłane z mojego Mi Note 10 Lite przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...