Skocz do zawartości

MIUI 20.9.3


Kacper Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

Po kilkunastu godzinach testów mogę powiedzieć, że jest w końcu stabilnie, a apki (przynajmniej na razie) same się nie zamykają, przy czym udało mi się to osiągnąć dopiero po trzeciej próbie. Pierwsza, jako aktualizacja starszej wersji, była u mnie tak samo niestabilna jak i poprzednie... Druga, jako czysta instalacja, niestety również... Trzecia, także czysta, jest już stabilna, a jedyną różnicą jest to, że od początku przez cały czas korzystam z języka angielskiego. Nie wiem w czym tkwi problem, ponieważ log błędu wyświetlił mi się dosłownie raz.

Za pierwszym i drugim razem przełączałem język (już po wystąpieniu problemów) i zupełnie nic to nie zmieniało w kwestii stabilności, natomiast w przypadku bodajże apki pliki i galerii pojawiła się dodatkowa prośba o uprawnienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bateria mi trzyma 2.5h na włączonym ekranie. Wcześniej było to 5h - 6h. Stało się od wgrania aktualizacji gdzieś 2-3 tygodni temu. Zróbcie coś z tym

2 aktualizacje wcześniej to GPS i wifi wlaczaly się samoczynnie..... Może teraz tez się włączają tylko nie widać tego i przez to drenuje baterie?

 

Stoper włączony resetuje się sam po restarcie telefonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwie aktualizacje wcześniej Xiaomi dodało opcję dot. wysyłania lokalizacji przy niskim poziomie baterii, zapewne stąd problem z włączającym się GPS i Wi-Fi. Musisz to wyłączyć w ustawieniach Chmury Xiaomi > Lokalizacja urządzenia.
A reset stopera po restarcie wg mnie jest normalny, jak może on wiedzieć ile czasu był wyłączony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Orjon napisał:

A reset stopera po restarcie wg mnie jest normalny, jak może on wiedzieć ile czasu był wyłączony?
 

A skąd on wie która jest dokładnie godzina po restarcie i bez połączenia z siecia?

Na wcześniejszych romach restart tela
nie powodował restartu stopera.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...