Skocz do zawartości

Problemy Z Mikrofonem


xBum

Rekomendowane odpowiedzi

Tak ja zainstalowałem wczoraj, za kilka dni okaże się co i jak.

 

EDIT:

Nie chcę na razie zapeszać ale właśnie rozmawiałem z ojcem (on ma tego redmi 2) i było elegancko go słychać, oby tak zostało!!!

Dzięki za info, daj znać za jakiś czas czy dalej będzie dobrze, oby tak, na 5.4.10 cały czas jest dobrze ale wrzuciłbym coś nowszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam!

Mam następujący problem- podczas nagrywania filmów (aplikacja wideo, Snapchat, Instagram) lub dyktafonem dźwięk jest przesterowany i słychać trzaski. Podczas rozmów wszystko jest ok, problem występuje na MIUI v7, na v6 jest lepiej, ale mikrofon też jest zbyt czuły. Czy da się coś z tym zrobić, czy powinienem oddać telefon na gwarancji ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ZduneX25 odblokował(a) ten temat
  • 4 tygodnie później...

Hej, 

Podczas rozmowy telefonicznej wszyscy, ale to wszyscy mówią że bardzo słabo mnie słychać. 

Włączyłem Viper FX bo gdzieś wyczytałem że pomaga. - Profil - wzomcnienie wokalu, extra loud aktywny siła efektu - mocna. Nie pomaga. 

Mój telefon to Redimi 2gb MIUI - 5.8.20 rozwojowa. 

 

Jakieś rady? Bardzo proszę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, konku napisał:

Hej, 

Podczas rozmowy telefonicznej wszyscy, ale to wszyscy mówią że bardzo słabo mnie słychać. 

Włączyłem Viper FX bo gdzieś wyczytałem że pomaga. - Profil - wzomcnienie wokalu, extra loud aktywny siła efektu - mocna. Nie pomaga. 

Mój telefon to Redimi 2gb MIUI - 5.8.20 rozwojowa. 

 

Jakieś rady? Bardzo proszę. 

Zainstalować najnowsze miui... Problem został rozwiązany już dawno.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nezumi odblokował(a) ten temat

Problem powrócił do mnie wczoraj, metody opisane w tym wątku nie dawały oczekiwanego rezultatu, restart pomagał na chwile 4-5 godzin. Rom aktualny

Rozwiązanie z tego tematu zdaje się działać http://techsarjan.com/2016/04/redmi-2-mic-problem-solved.html

Pozdrawiam

Edit 02.11.2016

Już miałem dobrze, to poprawiłem, po aktualizacji do 6.10.27 znowu słabo mnie słychać, ktoś jeszcze ma taki problem?

 Zmiany w build.prop nie dają nic, wyłączone "google ok" też.

Jakieś pomysły?

Edytowane przez niwdew
EDIT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
Dnia 30.12.2016 o 22:53, romi_1984 napisał:

Cześć, [odgrzewam kotleta] redmi 4 prime najnowsze aktualizacje.. co jakiś czas mój głos jak spod wody, wrrrr? jakieś pomysły, serwis oprogramowanie?

Dołączam się. Redmi 4 prime, zainstalowana wersja MIUI Polska 7.1.19.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Dobry Wieczór, mam szybkie pytanka.

Czy roidmi 2s dobrze zbiera głos mówiącego? Czy głos jest zrozumiały dla słuchacza po drugiej stronie? Oczywiście mówimy o zwykłym tonie, nie szeptaniu.
W związku z tym zbieraniem; czy dzięki tym cudom oprogramowania, mikrofon nie zbiera głosu z głośników?

Dziękuję i Pozdrawiam.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

witam mam podobny problem mianowicie zaczęło się od tego, że przestał mi działać mikrofon w trybie głośnomówiącym (korzystam z słuchawki bluetooth ) potem po jakimś czasie zacząłem mieć problemy z mikrofonem głównym działa tylko w momencie kiedy podczas rozmowy przełączę na tryb głośnomówiącym i wrócę spowrotem na normalny tryb. Najlepsze jest to, że w momencie połączenia mikrofon główny przez sek działa normalnie i się wyłącza. 

Próbowałem reset pełny z powrotem pełnych danych nie pomogło teraz robię reset i zobaczę czy to coś pomoże. Tak czy inaczej nawet jeśli pomoże to może ktoś wie co za aplikacja może mi wyłączać te mikrofony.

posiadam mi max 128gb 4 gb ram wersja global 8.2.3 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety jakosc mikrofonu jest marna, w ostateczności można chwilę "porozmawiać" a i tak trza się drżeć, jeżeli chcesz czasem w aucie gadać więcej niż 10sekund to tylko zestaw glosnomowiacy. Szkoda bo roidmi mogło by być naprawdę super urządzeniem - ale firma kompletnie to spierdzielila i co najgorsze kompletnie olała bo ani nie wypuszcza aktualizacji oprogramowania próbującej coś naprawić programowo ani nowej wersji urządzenia z poprawionym mikrofonem. Jak dla mnie nie ma sensu kupować wersji 2s tylko lepiej tą pierwszą najtańsza i za resztę jakiś tani zestaw głośnomówiący

Wysłane z mojego Redmi Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zmienił(a) tytuł na Problemy Z Mikrofonem

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...