Skocz do zawartości

Xiaomi mi 9 nie łączy sie z zegarkiem przez bluetooth


Damian12

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem ze swoim xiaomi. Telefon nie łączy sie automatycznie z moim zegarkiem Huawei watch gt. Po włączeniu aplikacji zdrowie, telefon dopiero łączy się z zegarkiem. Bluetooth w ogole nie widzi urządzenia. Na innym telefonie jest wszystko w porządku. W czym jest problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie go tam widać. Podłączałem koledze i tylko w aplikacji Huawei jest widoczny jako połączony, w niej właśnie włączałem wszystkie powiadomienia, jak na razie działa bez zarzutu. Może jeszcze spróbuj zablokować implikację kłódką. U kolegi aplikacja łączy się automatycznie po utracie połączenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damian12 powiem Ci w czym problem: w gównianym telefonie i sofcie :lol:

Mam podobny problem ze słuchawkami Rapoo. Nagle telefon przestał widzieć słuchawki BT (tylko mój tel.). Nic nie robiłem i nic nie modyfikowałem w ustawieniach. Do tej pory ich nie widzi, a nie chce mi się robić format resetu który pewnie rozwiązał by problem...

 

Żona ma nowego Huaweja, ja służbowego Samsunga i porównując soft od Xiaomi, stwierdzam, że jest tak niedorobiony jak wszyscy sympatycy Xiaomi bez wyjątków. :lol: PS też byłem za Xiaomi, ale tego już za wiele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Nikt nie pomoże?

 

Nie da się odinstalować nakładki.

 

Niby xioami mial byc taki dobry itd.

No i jest w swojej klasie wykonania, podzespołów, "miazgę" robi z innych droższych nawet flagowców... w benchmarkach, recenzjach.

Tylko nikt nie wspomniał, że do tak "potężnych" sprzętów nie ma dopracowanego softu, czy niewadliwych wyświetlaczy. Ot uroki agresywnego szeptanego marketingu.

 

 

Natomiast sam problem z bluetooth w android 10 jest znany google, wiedzą że niektóre urządzenia są problematyczne dla dziesiątki, jest to problem ogólnoświatowy i dotyka nie tylko Xiaomi, z tydzień temu szerzej to opisywałem w którymś z tematów na forum.

 

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem przez 2 lata Samsunga galaxy s7 edge i nigdy nie mialem problemu z yanosikiem, ani z połączeniem zegarka przez bluetooth. 

No nic, spróbuję na dniach zrobic reset, jezeli nic nie da to bede musiał pożegnać sie z xiaomi.

Żaden root itp, nie umożliwi wgrania innej nakladki?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nakładkę wgrasz i bez roota np Nova, ale ty musisz system zmienić na np pixelexperience lub coś w tym stylu a nie nakładkę. Odblokowanie bootloadera, wgranie twrp, softu i tyle. Ja na miui. Eu stabilnym mam i wszystko wróciło do normy. Miui 12 global eea sprawiło, że straciłem wiarę do programistów Xiaomi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...