Skocz do zawartości

Polski język w Mi Band 5 CN


Aligator71

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra, a co jeśli komuś opaska nie chce się przełączyć na pl?

Jest najnowsze mifit, jest ustawione zgodnie z językiem telefonu, język telefonu jest polski, a opaska dalej po angielsku lub chińsku jeśli się przestawi.

Opaska się nie chce zaktualizować do nowszej wersji firmware.

Edytowane przez LeBomB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, przymierzam się do kupienia Mi Banda 5. Skłaniam się ku wersji chińskiej, ponieważ ponoć ma jedną (działającą) funkcję więcej: pomiar natlenienia krwi, czyli SpO2 (druga funkcja to NFC, ale to wiem że nie mam co liczyć). Czy to prawda, jest taka funkcjonalność? Działająca poza Chinami, z ustawionym językiem polskim itp.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, przymierzam się do kupienia Mi Banda 5. Skłaniam się ku wersji chińskiej, ponieważ ponoć ma jedną (działającą) funkcję więcej: pomiar natlenienia krwi, czyli SpO2 (druga funkcja to NFC, ale to wiem że nie mam co liczyć). Czy to prawda, jest taka funkcjonalność? Działająca poza Chinami, z ustawionym językiem polskim itp.?
Mam chińska wersję i nie widziałem w niej SpO2.

Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Hultai napisał:

Amazfit band 5 który wygląda tak samo ma. 

Z tego co ja wyczytałem z internetów, Mi Band 5 NFC też by miał pomiar SpO2.

Obczajam tego Amazfit band 5, i przyszło mi na myśl - może Xiaomi znowu zamieszało z nazwami, i na pewnych rynkach Mi Band 5 NFC nazywa się Amazfit Band 5...? Wygląda identycznie, wiesz może jak jest z dopasowaniem opasek do Mi Banda 5?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.11.2020 o 21:22, mormegil napisał:

Z tego co ja wyczytałem z internetów, Mi Band 5 NFC też by miał pomiar SpO2.

Obczajam tego Amazfit band 5, i przyszło mi na myśl - może Xiaomi znowu zamieszało z nazwami, i na pewnych rynkach Mi Band 5 NFC nazywa się Amazfit Band 5...? Wygląda identycznie, wiesz może jak jest z dopasowaniem opasek do Mi Banda 5?

Różnice z zewnątrz są kosmetyczne - Amazfit ma przycisk dotykowy z kwadratową okonką, Miband z okrągłą. Od wewnnątrz Amazfit ma to samo co Miband + pomiar tlenu. Cena Amazfita niestety wyższa. I to nie jest zamieszanie z nazwami, Amazfit to Amazfit, Miband to Miband. Dodatkowo z tego co pamiętam Amazfit jest wykrywany przez jakąśtam inną aplikację, nie tylko MiFit.

Edit: ta aplikacja to Zepp.

Edytowane przez motsaw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Dnia 26.10.2020 o 21:54, bungoo napisał:

Cześć,

orientuje się ktoś co mogę zrobić, żeby wyświetlały mi się poprawne polskie znaki na wersji global (nie CN)w powiadomieniach? Aktualnie mam tak jak na zdjęciu. W menu czcionki są poprawne.

Mam ten sam problem - ma ktoś sprawdzoną czcionkę? 

Edytowane przez zoltan78
usunięto screena
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...