Skocz do zawartości

Jaka aplikacja może blokować dostęp do uprawnień


lukas367

Rekomendowane odpowiedzi

Witam opiszę swój Problem z uruchomieniem kamery i mikrofonu po kliknięciu ZEZWALAJ na dostęp wyskakuje taki komunikat dla zbędnych gadań o przeglądarkach w każdej innej przeglądarce jest to samo. Wyłączyłem wszystkie możliwe aplikacje " wyświetl nad innymi aplikacjami" łącznie ze systemowymi problem nie pomógł. Nadmieniam że problemu nie było w MIUI 10 pojawił się po aktualizacji do 11 a obecnie w 12 nadal mam to samo telefon Xiaomi Mi 9T PRO

Pytanie brzmi co jeszcze może blokować działanie kamery/mikrofonu??

Kolega podpowiada mi że blokować może antywirus czy to prawda jak go można wyłączyć?

Liczę na waszą pomoc bo zraziłem się już do tej rodziny telefonów

IMG_20200831_134915.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że tak bo nie instalowałem żadnych dodatkowych nakładek ani przy miui 11 ani 12

20 minut temu, dzidexx napisał:

 

  Odkryj ukrytą treść

Pytanie brzmi co jeszcze może blokować działanie kamery/mikrofonu??

Chrome można nadać uprawnienia do mikrofonu i aparatu w "ustawienia". Wyświetlanie nad innymi blokuje inne uprawnienia, np. "modyfikacja ust.syst."

Co to za strona? 

Próbowałem na różnych stronach w których można używać kamery i przeglądarce oryginalnej,Mozilla, oraz Opera np.czateria, portale do transmisji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, dzidexx napisał:

Jakaś aplikacja do nagrywania ekranu lub screenów nie działa w tym czasie?

Po przyznaniu uprawnień przeglądarki nie powinny już o nic prosić - Facebook (np.) przenosi do zdjęć i "zrób zdjęcie".

Nie posiadam takich aplikacji.

Wszystko co mogłem powylaczałem, w przeglądarkach ustawione uprawnienia do dostępu kamera/mikrofon. nad innymi aplikacjami tez... Brak pomysłów..

Dlatego zwróciłem się na forum czy coś jeszcze może blokować w tle dostęp bo pomysły mi się skończyły a ten launcher też może blokować?

Screenshot_2020-08-31-18-06-49-358_com.mi.globalbrowser.jpg

Edytowane przez lukas367
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, dzidexx napisał:

Wyświetlanie nad innymi...

A tywirus - w panelu sterowania.

Na wierzchu wyłączone wszystko co możliwe nad innymi aplikacjami, a antywirusa nie da się wyłączyć albo ja nie umiem

1 godzinę temu, markus420 napisał:

Spróbuj wyłączyć asystenta dotyku jeśli masz go włączonego. U mnie też kiedyś pojawiał się ten komunikat i tylko asystent dotyku w moim przypadku blokował.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
 

Dziękuję! Trafione!! asystent dotyku blokował uruchomienie kamery i mikrofonu w przeglądarkach!

Nie ma go na liście aplikacji wyświetl nad innymi..

Edytowane przez lukas367
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...