Skocz do zawartości

Przeniesienie danych z telefonu, a uszkodzony dotyk w wyświetlaczu


damia

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Mam niemały problem.

Na wyświetlaczu zrobił się pająk, a miesiąc później siadł dotyk na prawej części ekranu, od dołu do góry - jakby linijką oddzielił.

Teraz nie mogę przejść ekranu blokady bo miałem wzorek, który zachodził na prawą uszkodzoną część. Potrzebuje zgrać pliki, zdjęcia filmy, jakieś pobrane rzeczy, kontakty i notatki.

jest jakiś sposób z poziomu software'u zrobić kopię zapasową plików, a potem je gdzieś odtworzyć? czy ten ekran blokady jest nie do przejścia? zależy mi na tym żeby już nie dokładać do tego interesu.

Widzę jedno rozwiązanie, zamówić nowy wyświetlacz na allegro, podpiąć go na czas kopiowania plików i zrobić zwrot ekranu na drugi dzień, bo przecież nie zamierzam instalować ekranu na stałe, bo telefonu już chcę się pozbyć, to był zły wybór. już kupiłem inny.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, dzidexx napisał:

Podłącz mysz przez przejściówkę.

Mistrz!

Dzięki!

Nie pomyślałem o tym, ale i tak mam szczęście, bo teraz telefon się uspokoił. do tej pory po każdym wybudzeniu dotyk z prawej strony świrował, wyglądało to tak że nieprzewranie wciskał rózne punkty na tej części tak że nie dało się belki górnej ściągnąć na dół

Edytowane przez damia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...