Jump to content

Przeniesienie danych z telefonu, a uszkodzony dotyk w wyświetlaczu


damia
 Share

Recommended Posts

Cześć,

Mam niemały problem.

Na wyświetlaczu zrobił się pająk, a miesiąc później siadł dotyk na prawej części ekranu, od dołu do góry - jakby linijką oddzielił.

Teraz nie mogę przejść ekranu blokady bo miałem wzorek, który zachodził na prawą uszkodzoną część. Potrzebuje zgrać pliki, zdjęcia filmy, jakieś pobrane rzeczy, kontakty i notatki.

jest jakiś sposób z poziomu software'u zrobić kopię zapasową plików, a potem je gdzieś odtworzyć? czy ten ekran blokady jest nie do przejścia? zależy mi na tym żeby już nie dokładać do tego interesu.

Widzę jedno rozwiązanie, zamówić nowy wyświetlacz na allegro, podpiąć go na czas kopiowania plików i zrobić zwrot ekranu na drugi dzień, bo przecież nie zamierzam instalować ekranu na stałe, bo telefonu już chcę się pozbyć, to był zły wybór. już kupiłem inny.

 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, dzidexx napisał:

Podłącz mysz przez przejściówkę.

Mistrz!

Dzięki!

Nie pomyślałem o tym, ale i tak mam szczęście, bo teraz telefon się uspokoił. do tej pory po każdym wybudzeniu dotyk z prawej strony świrował, wyglądało to tak że nieprzewranie wciskał rózne punkty na tej części tak że nie dało się belki górnej ściągnąć na dół

Edited by damia
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...