Jump to content

MI9T Pro vs Global uceglenie telefonu/ błąd Error ping target via firehouse

Recommended Posts

Witam Serdeczne 

Posiadam Mi9T Pro wersje Global kupiony w zeszłym roku przez sklep Gearbest.

Wszystko było z nim dobrze lecz kilka dni temu kiedy telefon zaczynał instalować kolejną aktualizacje systemu zawiesił się na logo MIU i Androida.Po kilkukrotnej próbie resetu było tak samo,wtedy zdecydowałem się na HARD RESET ale przy 99,99% również się zatrzymał.Kiedy następnego dnia chciałem go uruchomić nie reagował na żądne kombinacje klawiszy jak i podłączoną ładowarkę,kompletnie wysiadł czarny ekran i nic poza ty.

W internecie znalazłem opcje podłączenia go kablem USB przez zwarcie dwóch pinów(zdjęcie1p) na płycie główne i się udało :)

Telefon zastał wykryty jako Qualcomm HS-USB QDLoader 9008  COM8

Pobrałem fastboot raphael_global_images_V11.0.1.0.QFKMIXM_20191111.0000.00_10.0_global oraz odpaliłem MiFlash 20200314 jako administrator 

Przy próbie wgrania z początku idzie(zdj.Successfully) ale po chwili wyrzuca ten sam błąd Error ping target via firehouse ,a na koniec Error write time out,maybe device was disconnected

Próbowałem różnych wersji systemu fastboot(oczywiście MI9t Pro Global)  jak i programu MIFlash :(

Nic na niego nie wgrywałem żadnego romu,leciałem na czystym systemie prosto z pudełka,pobierałem tylko aktualizację 

Proszę o pomoc was dobrzy ludzie.Please Help

1p.jpg

Qualcomm HS-USB QDLoader 9008  COM8.jpg

MiFlash 2020.3.14.0  part1.jpg

Successfully.jpg

Error ping target via firehouse.jpg

Error write time out,maybe device was disconnected.jpg

Edited by Pomocy
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...